Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

:jupi: FCN wywozi 3 punkty z Wolfsburga :o Zwyciestwo w ostatniej minucie zrobilo wszystkim dobrze. Wazne i nie koniecznie punky ktorych mozna sie bylo spodziewac :D

Szkoda, że sędzia Wam bardzo mocno pomógł;). Chociaż dla mnie wynik korzystny.

Co do zawieszenia to zgadzam się z przedmówcami.

Odnośnik do komentarza

Sędzia dostał 6 - za to, że nie wyrzucił gracza Wolfsburga, który zaorał udo Bunjaku (71 minuta) no i za to, ze nie wyrzucił Wolfa i Schaefera. Czy to pomoc sędziego, to je nie wiem :-k bo jakby Wolfsburg grał w 10, to mógł nie wyrównać i do sytuacji z końcówki by nie doszło. Do tego dla mnie karny na 2-2 moooocno wydumany i w ogóle nie przystający do tego, do czego sędzia dopuszczał wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Sędzia dostał 6 - za to, że nie wyrzucił gracza Wolfsburga, który zaorał udo Bunjaku (71 minuta) no i za to, ze nie wyrzucił Wolfa i Schaefera. Czy to pomoc sędziego, to je nie wiem :-k bo jakby Wolfsburg grał w 10, to mógł nie wyrównać i do sytuacji z końcówki by nie doszło. Do tego dla mnie karny na 2-2 moooocno wydumany i w ogóle nie przystający do tego, do czego sędzia dopuszczał wcześniej.

No to jest chyba pomoc dla FCN.

Odnośnik do komentarza

Ok, powoli:

71' - jest 1-2, koleś (Josue) fauluje brutalnie Bunjaku. Sędzia tego nie widzi, choć 10-centymetrowa szrama na udzie Szwajcara mówi co innego. Powinna być czerwona kartka - nie ma nic, Wolfsburg nadal gra w 11. Albert musi opuścić boisko.

79' - karny, dość kontrowersyjny, bo Dejagah się wywalił gdy tylko poczuł oddech Juri Judta; wcześniej pan Schmidt nie gwizdał wejść w stylu Josue. Efekt: 2-2

90' - Wolf wychodzi z karata, powinien dostać minimum drugą żółtą

91' - Rafi kopie w klejnoty - oczywiście powinna być druga żółta

93' - FCN zdobywa bramkę na 3-2.

 

No to - jak juz się bawimy w błędy:

przy 1-2 VFL powinien grać w 10, karnego (moim zdaniem) nie ma, więc nadal grają w 10 przeciw 11, gdzie FCN jest doskonale dysponowane...

Do sytuacji w 90 minucie zapewne by nie doszło..

I tak dalej, i tak dalej...

 

Sędzia zjebał mecz, ale mówienie, że chciał przepchnąć FCN jest żałosne...

Odnośnik do komentarza

Nie mówię, że chciał przepchnąć bo nigdzie tak nie napisałem. Jest jednak różnica między 1 czerwoną a dwoma i klasami drużyn, dlatego uważam że pomógł(nie przepchnął)

 

Tak na minute przed końcem ta klasa by dała o sobie znać co :>

Nie bój się, szybciej. Np. nieuznana bramka dla vfl.

Odnośnik do komentarza

FCN dał w sobotę straszliwie ciała z Freiburgiem i na własne życzenie roztrwonił to co wyrwał w Wolfsburgu. W ogóle dwie różne drużyny. A goście tez cudownie odrodzeni po masakrze jaka im zrobił Werder. Ale nie chcę się denerwować na tych patałachów z Nbg, więc o czym innym:

Ależ w formie jest Kiessling :o Mój ulubiony niemiecki gracz - spoza FCN oczywista - ustrzelił dzisiaj hattrick w meczu z beznadziejnym Stuttgartem i w 14 kolejkach zanotował 12 trafień. W końcu jego olbrzymi talent eksplodował, bo w Leverkusen do tej pory rozwijał się tak dość powoli :-k No ale teraz wygląda na to, że sobie wywalczy przepustkę do kadry na MŚ, chyba, że Loew dalej będzie promował drewnianego i słabującego z roku na rok Klose :-k

Jako że FCN i Bayer nie mają żadnych zbieżnych celów w tym sezonie, będę za Stefana ściskał kciuki. Oby tylko nam nie wdusił kilku bramek :-k

Odnośnik do komentarza

Klosze nie słabnie, tylko się czai - jak Kuna swego czasu.

 

A tak wracając króciutko do meczu Nbg - SCF. Jeśli dla kogokolwiek ze sztabu FCN zaskoczeniem było, że Freiburg nie padł na kolanach po wysokiej porażce z Werderem ostatnio, to znaczy, że scouting macie do bani. Dutt, tylko nie mogę tego znaleźć, może oglądałem to w TV, dość wyraźnie mówił, że w meczach z najlepszymi klubami w Niemczech typu HSV, Bayer, Werder zakładane są wysokie porażki, bo bez względu na wszystko, SCF ma grać odważnie i ofensywnie - kluczem do utrzymania będą mecze z zespołami podobnej klasy, lub będącymi po prostu bez formy. Dzięki temu zwycięstwo na wyjeździe z Szalkami, Herthą czy teraz z Nbg :-)

Odnośnik do komentarza

Kiessling zagrał kapitalnie, lecz jeszcze bardziej jestem zadowolony z Kroosa. Po jego dwóch uderzeniach piłka trafiła w słupek a do tego zanotował dwie asysty przy golach Derdiyoka i Kiessa. Przy pierwszej też miał udział, dośrodkował na głowę Hyypi, który zgrał do Kiesslinga. Oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza

T-m, nie wiem co myślał scouting, ale psychiki nie oszukasz. Gdyby nasi się rzucili na SCF od pierwszej sekundy i np. wbili im szybko gola, to gracze SC zaczeli by się bac albo co najmniej czuc niepewnie. A tak to goście wdusili trochę przypadkową bramkę po rykoszecie, zamurowali się i było po zawodach, bo nasi byli nie najlepiej dysponowani tego dnia. A do tego jeszcze w drugiej połowie każde wyjście z własnej połowy Freiburga pachniało kolejną bramką więc też trochę zapał naszych studziło.

Odnośnik do komentarza

No lepiej się tego nie da ująć, bo szkoda klawiatury na tych patałachów.

Wczoraj FCN grało najgorzej od kiedy sięgam pamięcią. To co się działo w drugiej połowie, to przechodziło ludzkie pojęcie. Pomijam wynik, ale taki brak zaangażowania, chęci, olewactwo i tumiwisizm prawie całego zespołu odbierały chęć oglądania tego "spektaklu". Wynik juz jest fatalny, ale postawa drużyny się nie miesci w mojej głowie. Owszem, można byc podminowanym, że dało się sobie strzelić trzy idiotyczne bramki w pierwszej połowie, ale no litości. Nie można się kłaść na murawie i praktycznie truchtać sobie. Gdyby Borussia miała więcej szczęścia, a nasz bramkarz Stephan - jedyna pozytywna postac tego meczu w barwach FCN - nie bronił w wielu przypadkach jak natchniony, zakończyłoby się jakimś historycznym wynikiem typu 0-8 czy 0-11.

Myslę, że kibicom, którzy zmarnowali sobotę na drogę do Dortmundu i z powrotem należy się co najmniej wyjaśnienia, przeprosiny a najlepiej zwrot kosztów. Bo przegrać można, ale nie można się poddawać przed ostatnim gwizdkiem.

Odnośnik do komentarza

Bylo dokladnie tak jak me_who napisal, do tego stopnia, ze odezwal sie nasz kapitan Andreas Wolf i na lamach prasy, powiedzial, ze jezeli niektory nie widza powagi sytuacji i nie dociear do nich o co tu chodzi to niech wypierd..... Dobrze, moze to obudzi ich troche i dobrze, ze sami pilkarze, a raczej ci kluczowi pilkarze widza co sie dzieje i reaguja. Gorzej byc juz nie moze...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...