Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez musze przyznac, ze jestem w szoku, ze FCN wybronil punkt przeciwko Bayernowi. Jesli mam bys szczery, to liczylem na solidne lanie i wysoka przegrana, a tu taka niespodzianka. Musze tez przyznac, ze podoba mi sie rozwoj sytuacji w Norymberdze. Bardzo dobre wzmocnienia zimowe, pokazaly, ze FCN jeszcze sie nie poddal. Powoli zbieramy punkciki i jeden dobry wystep moze pozwolic nam na zostawienie Hannoveru i Freiburga za soba. Druzyna pokazala, ze jest w stanie urywac punkty czolowym klubom, wiec nie pokaze rowniez, ze jest w stanie wygrywac z zespolami z dolnej czesci tabeli i bedzie git.

Odnośnik do komentarza

Może dzięki temu inni wezmą na siebie choć trochę odpowiedzialności za wynik, bo na razie to jest Schaefer, Breno i Bunjaku, a reszta się patrzy ;)

Wydaje mi się jednak, że skończymy w barażach, przy takim Berlinie i Hanowerze nie można spaść, bo to by był absolutny wstyd.

Odnośnik do komentarza

1. Bayern Monachium 24 52 PTS

2. Bayer Leverkusen 24 50 PTS

3. Schalke 04 24 48 PTS

4. Hamburger SV 24 40 PTS

5. Borussia Dortmund 24 39 PTS

...

15. SC Freiburg 24 20 PTS

16. Norymberga 24 18 PTS

17. Hannover 96 24 17 PTS

18. Hertha Berlin 24 15 PTS

 

Bardzo ciekawa kolejka. Leverkusen frajersko pogubiło punkty z Kolonią, co pozwoliło Monachijczykom awansować na 1. pozycję w tabeli.

W derbach Zagłębia Ruhry porażka z Schalke definitywnie przekreśla szanse Borussii na walkę o CL. Bezbarwny mecz zaliczył Kuba. Cóż, Valdez z każdym spotkaniem udowadnia, że nie zasługuje na grę w tym klubie. Brak Barriosa zmniejsza o 50% nasze możliwości w ofensywie. W ostatnich pięciu kolejkach odnieśliśmy tylko jedno zwycięstwo i zanotowaliśmy cztery porażki, to nie napawa optymizmem :(.

Odnośnik do komentarza

Może dzięki temu inni wezmą na siebie choć trochę odpowiedzialności za wynik, bo na razie to jest Schaefer, Breno i Bunjaku, a reszta się patrzy ;)

Wydaje mi się jednak, że skończymy w barażach, przy takim Berlinie i Hanowerze nie można spaść, bo to by był absolutny wstyd.

No z tym tak do konca sie nie zgodze. Hannover dzisiaj zagral calkiem niezle i choc przegrali, to nie powiedzialbym, ze grali zle. Wolsburg dlugo sie z nimi meczyl. Miejmy nadzieje, ze Herta i Hannover sie juz do konca nie otrzasna. Walczyc o utrzymanie, moim zdaniem, do konca beda:

Herta

Hannover

Freiburg

Köln

Bochum

FCN

 

Bochum juz prawie sie slizgnelo, ale jest jeszcze 10 kolejek i np. dwie przegrane moga to wszystko bardzo szybko zmienic.

Odnośnik do komentarza

NO TO MAMY PROBLEM!

Jesli mam byc szczery, to mam nadzieje, ze wywiaze sie tu ciekawa dyskusja i moze wezmie w niej udzial wiecej niz 5 osob.

 

W sobotnim spotkaniu Bochum FCN doszlo do nastepujacego incydentu Ultrasi FCN (ktorych do tej pory bardzo cenilem) po raz kolejny nie przestrzegli zakazu odpalania na stadionach bengali. Niestety w sobote doszlo do strasznego wypadku. Trzy osoby stanely w ogniu i z bardzo powaznymi poparzeniami trafily do szpitala, poza tym chyba jeszcz 8 innych osob jest dosc powaznie poparzonych. Po tym wszystkim groza nam bardzo surowe kary i przez ich glupote szkodzi to bardzo wizerunkowi klubu i innych kibicow. Dla mnie sa to idioci i nie obrazil bym sie, jakby wszyscy dostali zakaz wejscia na stadion np. do konca sezonu. Ciekawy jestem co o tym wszystkim sadzicie.

Odnośnik do komentarza

A cóż mamy barry myśleć. Wieś tańczy i śpiewa. Jak ktoś nie potrafi się bawić zapałkami, to niech ich do rąk nie bierze, zwłaszcza kiedy inni są dookoła. Ultrasi nie po raz pierwszy zrobili u Was bubę i chyba najwyższy czas na surowe kary zarówno dla nich, jak i dla klubu, który dopuścił do sytuacji, w której ultrasi wnieśli bengale.

 

Dobrze, że naszym wioskowym klubie nie ma takich problemów :kekeke:

Odnośnik do komentarza

W Norymberdze panuje ogolne wkurzenie. FCN zapowiedzial, ze bilety na mecze wyjazdowe beda sprzedawane tylko na nazwisko, a jezeli w najblizszym czasie sie cos stanie to FCN zrezygnuje zupelnie z kontyngentu biletow na mecze wyjazdowe do odwolania :o

 

Do tego dochodzi, ze Ultrasi stracili swoj wyjatkowy status. Nie bedzie juz dla nich wczesniejszego wchodzenia na stadion i beda traktowani jak zupelnie normalni kibice, a nawet beda kontrolowani bardziej.

 

Z drugiej strony odzywa sie Fan-Projekt i pojawiaja sie pierwsze sprzeciwy. Czytalem, ze gdyba kontrolowane odpalanie racy na stadionach bylo dozwolone, to nie dochodziloby do takich wypadkow. W sezonie 1994/1995 byly wszelkie srodki pirotechniczne dozwolone, za zgoda klubow. Oznacza to, ze wszystko bylo sprawdzane i w metalowych wiadrach dawane ultrasa, ktorzy wtedy robili kulise przed blokami i nie w tlumie, po tym jak sie wszystko wypalilo, wiadra byly zbierane i czekaly sobie gdzies na swoj nastepny wystep. Niestety DFB zakazalo tych akcji.

 

Tego mozna sie bylo spodziewac, ze i jedni i drudzy beda mieli cos do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza

Po rewelacyjnym i w koncowce dosc nerwowym meczu FCN jako pierwsza druzyna w tym sezonie pokonal Bayer Leverkusen 3:2. Niestety zwyciestwo kosztowalo bardzo wiele, poniewa ciezkiej kontuzji nabawil sie nasz obronca Breno. Mlody brazylijczyk polecial juz do Stanow gdzie bedzie operowany i czeka go 5-6 miesieczna przerwa :| Jest to wielka strata, poniewaz byl on najmocniejszym i najpewniejszym ogniwem naszej obrony.

Odnośnik do komentarza

Kurde, a tak sie cieszyłem z 3 punktów, a tu taka fatalna wiadomość. Mam tylko nadzieję że Maroh godnie go będzie zastępował, bo Breno był dużym wzmocnieniem dla zespołu. Mam nadzieję, że wróci do zdrowia i może jeszcze kiedyś zagra w koszulce FCN, choc to chyba mało prawdopodobne..

Odnośnik do komentarza

Mam teraz taka skromna nadzieje, ze przez ta kontuzje nie zalapie sie do kadry Bayernu i moze uda sie go wypozyczyc jeszcze raz na rok. Zeby jednak mozna bylo wogole o tym myslec, trzeba sie najpierw utrzymac. Maroh jest w dobrej formie i zastapi go napewno calkiem niezle, ale obawiam sie tu jedank bardziej o Wolfa, ktory ostatnio pilki prost kopnac nie potrafi. Do tej pory pozycje na srodku obrony byly podzielone 1,5 Breno i 0,5 Wolf. Boje sie ze teraz bedzie 1,0 Maroh i 0,5 Wolf i przez to zrobi sie luka. Jest to napewno wielkie oslabienie dla nas w tej decydujacej fazie sezonu. Decydujace beda przede wszystkim spotkania z Herta i Freiburgiem. Tu sie okaze kto zajmie jakie miejsce. Nie bedzie latwo...

Odnośnik do komentarza

Jak Freiburg będzie tak seryjnie marnował sytuacje, jak w spotkaniu z H96, to możecie być spokojni o zwycięstwo. Powiem, że oglądałem tylko magazyn buli i jak widziałem, co robili pod bramką i jak k***a omijali butem piłkę, to aż myślałem, że zabije kołkiem dupę sąsiadowi :x

Odnośnik do komentarza

Zapomnialem dodac, ze zwycieska bramke w doliczonym czasie gry strzelil "Kuna" Charisteas :] Tym samym FCN jest od czterech spotkan niepokonany i ma 4 punkty przewagi na bezposrednim miejscem spadkowym.

 

W sobote przyjezdza do nas ostatnio bardzo cieniujace TSG 1899 Hoffenheim i szczerze mowiac licze pocichu na komplet punktow :]

Odnośnik do komentarza

A ja liczę, że Dutt zmusi tych chudopachołków do treningu celności strzałów, bo inaczej znowu trzeba będzie kulać się po wioskach :x szlag człowieka może trafić, jak się patrzy na 10 świetnych sytuacji bramkowych (podkreślam świetnych), gdzie piłka przy odrobinie koncentracji i chęci strzelca powinna się znaleźć w siatce, zero jest wykorzystanych.

Odnośnik do komentarza

Wiem T-m dokladnie o czym mowisz, bo my w rundzie jesiennj borykalismy sie z tym samym problemem. W calej rundzie jesiennej strzelilismy 12 bramek :|

Na szczescie sie to zmienilo i znowu trafiamy do siatki :]

 

W 2. lidze Arminia Bielefeld zostala ukarana 50 000 Euro kary i strata 4 punktow, ze zlamanie ustalen licencyjnych. Tym samym Arminia juz nie gra wiekszej roli w walce o awans bo ma teraz 10 punktow straty do 3 miejsca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...