Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

to nie chodzi o radosc z oslabienia przeciwnika, a radosc z kontuzji

nie mialbym zadnych zastrzezen, gdyby przedmowca cieszyl sie z absencji gracza, ktory nie moze zagrac z powodu kartek

 

Tobie się chłopie coś w deklu poprzewracało. Czemu miałby się nie cieszyć z wypadnięcia najlepszego zawodnika przeciwnika ze składu? Kontuzja? No trudno - dla kibica Schalków nie ma znaczenia, czy się połamał, czy ma spotkanie u manicurzystki, komunię dziecka czy randkę ze słoniem. Wyleciał to dobrze ;-) dla Schalków OFC.

Odnośnik do komentarza

@Fenomen: Nie rozumiem, co w tym złego. Jak wiadomo Robben się potężnie wyróżnia na tle Bundesligi, więc jako kibic Schalke cieszę się, ze obrońcy Magatha nie będą musieli się z nim męczyć. Zresztą myślę, ze dodawanie jeszcze czegoś będzie zbędne, moi przedmówcy juz wszystko wyjaśnili. Pozdr.

Odnośnik do komentarza

Niestety 0:2. Obrona katastrofalna. Ciągły widok Metzeldera goniącego uciekąjacego mu napastnika - koszmar. Jedyną nadzieją jest to, że wypowiedzi Magatha po meczu okażą się prawdą. Feliks powiedział, że drużyna, która zagra na inaugurację z HSV zostanie wzmocniona, dodatkowo zapytany o transfer Misimovicia do S04, tylko się uśmiechnął.

Odnośnik do komentarza

Za nami pierwsza runda Pucharu Niemiec i również tym razem nie obyło się bez sensacji. Za dwie największe na pewno należy uznać porażkę St. Pauli z Chemnitzer FC (1-0 dla drużyny z Saksonii) oraz odpadnięcie w rzutach karnych Hannover 96, który nie sprostał SV Elversberg.

Najbardziej efektownie awansowała drużyna Bayer Leverkusen, która rozniosła FK Primasens 11-1.

Zawiodło troszkę Schalke, które się bardzo męczyło z grającym ponad 70 minut w dziesiątkę Vfr Aalen by dowieźć mało przekonujący wynik 2-1. Bayern wygrał z niejakim Windeck 4-0, HSV 5-1 z Torgelow, Dortmund 3-0 w Burghausen.

FCN awansował raczej w średnim stylu pokonując Eintracht Trier 2-0. Gole zdobyli Bunjaku i wypożyczony z Bayernu Mehmet Ekici.

 

Komplet wyników

Odnośnik do komentarza

Warto tez powiedzieć - bardzo po czasie w sumie, ale jakoś straciłem tę plotkę z pola widzenia i jakoś nie interesowały mnie jej losy:

Angelos Charisteas odszedł z FCN. Grek powędrował do Ligue 1, do beniaminka Arles-Avignon. No i pozdro600 dla pana Kuny, przynajmniej T-m nie będzie z nas się śmiał ;)

 

Ważny wynik w LM dla całej BuLi - Werder w dramatycznych okolicznościach wyeliminował Sampdorię Genua w decydującej rundzie eliminacji LM. Bremeńczycy bramkę przedłużająca szansę strzelili w trzeciej minucie doliczonego czasu, a dająca awans już w dogrywce. Zwycięstwo cenne, bo daje duże nadzieje na to, ze Niemcy wyprzedza Włochy w klasyfikacji krajowej i będą miały niedługo 4 zespoły w LM.

 

A jeszcze po krótkim zerknięciu na kicker: Leverkusen :picard: Zabrali nam Risse, bo niby miał byc ważna postacią w Bayerze, a teraz wypożyczyli go do Mianz z opcją pierwokupu :picard: No pewnie, po co Marcel miał się dalej spokojnie rozwijać we Frankonii :roll:

 

No chyba, ze ja jakiś niedoinformowany w kwestii Risse byłem i go Club nie chciał (najlepszego asystenta?), bądź on nie chciał tu zostać. Tylko po co poszedł do Mainz w takim razie? :_eyes:

Odnośnik do komentarza

I Club chcia Risse i Risse chcial Club, ale zawrocili go do Aspiryn no i chyba sam Club go troche stracil z oczu i klops gotowy.

 

Jesli chodzi o ciekawostki ligowe to bliski powrotu do BuLi jest Diego. Wolfsbur porozumial sie juz z Juventusem i zo okragla sumke 15 milionow ma on powrocic na niemieckie boiska. To ma pociagnac za soba kolejny transfer, bo robi sie tym samym ciasno dla Misimovica i plotkuje sie, ze ten ma sie przeniasc auf Schalke.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jest niepojęte jak FCN mogło dopuścić do takiej buby, jak transfer Risse do FSV. Mainz na nim zrobi kokosy, coś jak my na Diekmeierze.

A jeszcze - Schieber to jest już na stałe pierwszym napastnikiem?

To jest chyba raczej rozwiazanie chwilowe, bo atak mial chyba wygladac Rubin Oktotie wraz z Bunjaku, ale Rafael wraca do sil po dlugiej kontuzji i nie jest jeszcze gotowy na pierwszy sklad. Dzisiaj czytalem, e sprawy maja sie dobrze, trenuje z pierwszym skladem i gra z rezerwami, ale zeby dogonic innych potrzebuje jeszcze kilku tygodni. Mam nadzieje, ze szybko to nastapi, bo bardzo jestem ciekawy co pokaze. Nie bede ukrywal, ze w moich oczach to jeden z ciekawszych zawodnikow jakich FCN nabyl.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dzien pelen ciekawych wiadomosci :)

Jest oficjalne potwierdzenie dogadania sie z Juventusem, wiec przejscie Diego do Wolfsburga jest juz formalnoscia. Ciekawie wyglada teraz kwestja Misimovica, bo byly spekulacje, ze przejdzie auf Schalke, a tu S04 zprezentowalo dzisiaj swoja nowa dziesiatke i jest nia 24 letni rumun Ciprian Deac. Czyzby Wolfsburg planowal grac Misimovicem i Diego? No jakos sobie tego nie wyobrazam, ale jakos temat transferu ucichl.

 

Z Norymbergi przyszla dobra wiadomosc, ze Gündogan juz raczej napewno zostanie. Nasz trener powiedzial dzisiaj w wywiadzie, ze nie sadzi, ze w tej kwestji juz sie nic nie zmieni i liczy ze zawodnik zostanie.

 

Hannower bliski jest pozyskania pomocnika BVB Tamasa Hajnala. Zawodnik jest niezadowolony ze swojej sytuacji i chce zmienic klub. Poza Hannoverem zawodnikiem zainteresowani sa Stuttgart i Schalke.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jest niepojęte jak FCN mogło dopuścić do takiej buby, jak transfer Risse do FSV. Mainz na nim zrobi kokosy, coś jak my na Diekmeierze.

To juz wszystko wiem. FCN wcale nie stracil go z oczu i dobrze wiedzial, ze zawodnik jest do wypozyczenia. Jednak sytuacja wygladala tak, ze powrocie Risse do Leverkusen najpierw gadka byla taka, ze zawodnik ma zostac do zimy a potem sie zobaczy. FCN zareagowal i pozyskal od Man City Roberta Maka, ktory zajal miejsce Risse. Tym samym gdy okazalo sie, ze Risse mozna by bylo wypozyczyc, to nie bylo juz dla niego miejsca no ich chyba tez tak do konca kasy.

Odnośnik do komentarza

Ja bym tak nie tryumfował, owszem 3 punkty dla SCF ważne, ale Freiburg miał dwie akcje w tym meczu. Jedna zakończyła się kontrowersyjnym karnym, a druga błędem (?) Pinoli. Nie zawsze będziecie mieli 100% skuteczność i szczęście w postaci dwóch poprzeczek.

 

Mistrzostwem świata popisał się Wolfsburg, który prowadził 3-0 i przegrał u siebie z Mainz 3-4. Znowu porażkę poniosło Schalke, tym razem na własnym stadionie z Hannoverem. Na wyjeździe wygrał też Hamburg (3-1 we Frankfurcie).

U siebie od gości był lepszy tylko Werder, który ograł Koeln 4-2.

Odnośnik do komentarza

Mistrzostwem świata popisał się Wolfsburg, który prowadził 3-0 i przegrał u siebie z Mainz 3-4.

 

Wolfsburg dał się nabrać na mistrzostwo Holandii zdobyte przez Twente i zatrudnił tego nieudacznika McClarena. Już widać efekty.

 

Wygrywając 3:0 z zespołem ,który jest słabszy żadna drużyna z żadnym trenerem na ławce, a nawet bez trenera nie ma prawa tego przegrać.

Odnośnik do komentarza

Ja bym tak nie tryumfował, owszem 3 punkty dla SCF ważne, ale Freiburg miał dwie akcje w tym meczu. Jedna zakończyła się kontrowersyjnym karnym, a druga błędem (?) Pinoli. Nie zawsze będziecie mieli 100% skuteczność i szczęście w postaci dwóch poprzeczek.

 

Oj, czemu mam nie tryumfować? Zdobyliśmy 3 punkty i gra gitara. W pierwszym spotkaniu to St. Pauli miał takiego kopa, że nagle z niczego strzelili 2 bramki, po czym dostali metrowy prezent od sędziego.

 

Wy też nie zawsze będziecie trafiali w poprzeczki, wszak trybuny w Norymberdze są duże :P Macie dokładnie ten sam zonk, co Freiburg - u siebie trzeba zaatakować i wychodzi to w zasadzie dość nieudolnie momentami, a na wyjeździe można grać z kontry i zdobywać punkty ;-) Niestety i Freiburg i Norymberga są raczej w dole tabeli, a nie w jej górze i takie są fakty :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...