Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

W dziale humorystycznym ;)

 

Luczi (:keke:) Piszczek szeroko pojechał w meczu I rundy el. Pucharu UEFA przeciwko ogórkom z Mołdawii. Berlińczycy strzelili gościom osiem goli z czego Piszczek sam strzelił 3 a przy 2 kolejnych asystował. No i brawo, oby tak w lidze. Moze wróci "moda" na Polaków w Bundeslidze.

Z innych ciekawostek to eks-gracz FCN Zvjezdan Misimovic przyszedł do Wolfsburga i zajumał Krzynówkowi jego koszulkę z numerem 10. Nie wiem co tam Krzynówek jeszcze robi, skoro go traktują jak parobasa. No ale kasa się pewnie zgadza, to się Jacek nie wychyla...

Odnośnik do komentarza
No jeśli Krzynek kontynuuje swoją iście wybitną formę z ME, to wcale się nie dziwię, że nadal będzie robił sobie odciski siedząc na ławce. A z taką formą, to ciężko będzie mu znaleźć jakiegokolwiek pracodawcę.

Kiedys bylem fanem Krzynowka, ale jednak zauwazylem, ze jest sprzedawczykiem i liczy sie dla niego tylko kasa. Nie ma ten koles za grosz sumienia i zero ambicji. Lepiej siedziec na lawie, kasowac spore pieniadze i obwiniac wszystkich, niz wziasc sie i pokazac w slabszym klubie na co mnie stac. Dla mnie jest on zerem :|

Odnośnik do komentarza

Real Madryt zlozyl oferte HSV i chce wykupic Van der Vaarta za 6 milionow Euro. Dzialacze HSV odpowiedzieli smiechem i dodali, ze za ta kwote to nawet sie nad ta opcja nie zastanowia :keke:

 

2.08.08 w fanshopie dostepna bedzie nowa koszulka wyjazdowa FCN, chyba sie nad nia powaznie zastanowie :-k Zobacze jak ona wyglada, bo na fotce bardzo mi sie podobala. 2 opcja to koszulka narodowa Argentyny z nadrukim Pinola 25 :>

Odnośnik do komentarza
Real Madryt zlozyl oferte HSV i chce wykupic Van der Vaarta za 6 milionow Euro. Dzialacze HSV odpowiedzieli smiechem i dodali, ze za ta kwote to nawet sie nad ta opcja nie zastanowia :keke:

Podobno Real może mieć VdV za 12 milionów, prawda to? Bo tak pisze polska strona Realu, ale jakoś trudno mi w to uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Lepsze 6 mln teraz niż 0 po następnym sezonie :) Podobno Real gotowy jest wyłożyć nawet 12 mln i podobno transfer VdV jest bliższy sfinalizowania niż wykupienie CR ;)

 

van der Vaart ma kontrakt do 2010, a w 2009 może odejść za 1,5 miliona euro. Tak więc nie 0 euro. Z kolei za 6 milionów im się kompletnie nie opłaca, bo przy transferze powyżej 5,5M euro 22% sumy trafia do Ajaxu.

12 milionów to chyba cena wykupu pozostającego kontraktu ale to tylko moje przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza

Oglądaliście wczoraj mecz o Superpuchar Niemiec?

 

Bayern Monachium 1-2 Borussia Dortmund

 

Widziałem skrót tego spotkania, zatem zbyt wiele o grze Kuby powiedzieć nie mogę. Strzelił bramkę, bo nie mógł inaczej :].

Wiele źródeł podkreśla, że zaliczył słaby występ i dlatego został szybko zmieniony.

Bayern zagrał słaby mecz, Klinsmann miał powody do niezadowolenia, choć w jednej-dwóch sytuacjach (z tego co widziałem) piłkarze z Zagłębia Ruhry mieli sporo szczęścia :-k.

Odnośnik do komentarza
Oglądaliście wczoraj mecz o Superpuchar Niemiec?

 

Bayern Monachium 1-2 Borussia Dortmund

 

Widziałem skrót tego spotkania, zatem zbyt wiele o grze Kuby powiedzieć nie mogę. Strzelił bramkę, bo nie mógł inaczej :].

Wiele źródeł podkreśla, że zaliczył słaby występ i dlatego został szybko zmieniony.

Bayern zagrał słaby mecz, Klinsmann miał powody do niezadowolenia, choć w jednej-dwóch sytuacjach (z tego co widziałem) piłkarze z Zagłębia Ruhry mieli sporo szczęścia :-k.

Nie ogladalem meczu bo mnie zero interesowal. Widzialem ze leci w TV ale to wszystko.

Odnośnik do komentarza

Gazety podaly dzisiaj, ze Stoke City oferuje za "Kune" zwana rowniez Charisteasem 3,8 miliona Euro :o Ja moge tylko powiedziec :pa:

 

Nowym kapitanem FCN zostam Andy Wolf :jupi: Zastepcami sa Schäfer i Mintal. Nie sadze ze teraz jeszcze odejdzie :]

Odnośnik do komentarza

Widze entuzjazm dotyczacy moich wiadomosci siega zenitu :| FCN gra teraz e 2 lidze, ale to nie oznacza ze nie moge wam podawac innych iteresujaczych informacji. Dla mnie to zaden problem, bo i tak sledze wszystko na biezaco. Wkurwia mnie tylko to, ze osoby ktore sa zainteresowane sie nie odzywaja :( Pokazcie sie, dajcie znac jakie kluby was interesuja, a bedziecie miec najlepszy serwis w Polsce. A nasza piatka (nie wiem nie liczylem) to i tak mistrz. T-m, juz masz pozamiatane :]

 

Nasz trener juz ma opcje i rozglada sie za nowymi napastnikami. Jesli wszystko pojdzie tak jak na to wszystko wskazuje, FCN dostanie za Saenke i Charisteasa lacznie 6,8 miliona Euro :] To ja mowie :pa: i czekam na naszego nowego napastnika :D

Odnośnik do komentarza

barry, ale co sie pieklisz, ze nikt nie odpowiedzial w trzech czterech godzin na Twojego posta, ktorego napisales o trzeciej w nocy :]

 

powiem tak, jesli Charisteas by odszedl rzeczywiscie za te 3,8 mln euro to zrobilibyscie interes zycia, bo Grek nie jest wart nawet IMO polowy tej ceny :] ale obawiam sie, ze ten transfer nie dojdzie do skutku, bo przeciez kilka dni temu Stoke sfinalizowalo transfer Kitsona z Reading... a nie sadze zeby mieli na tyle kasy, by kupic dwoch takich, co by nie mowic, znanych pilkarzy

 

a nowym kapitanem Bayernu ma zostac Phillip Lahm :) nie wiem czy to trafny wybor, ale skoro trener tak zdecydowal to niech tak bedzie

Odnośnik do komentarza
barry, ale co sie pieklisz, ze nikt nie odpowiedzial w trzech czterech godzin na Twojego posta, ktorego napisales o trzeciej w nocy :]

 

powiem tak, jesli Charisteas by odszedl rzeczywiscie za te 3,8 mln euro to zrobilibyscie interes zycia, bo Grek nie jest wart nawet IMO polowy tej ceny :] ale obawiam sie, ze ten transfer nie dojdzie do skutku, bo przeciez kilka dni temu Stoke sfinalizowalo transfer Kitsona z Reading... a nie sadze zeby mieli na tyle kasy, by kupic dwoch takich, co by nie mowic, znanych pilkarzy

 

a nowym kapitanem Bayernu ma zostac Phillip Lahm :) nie wiem czy to trafny wybor, ale skoro trener tak zdecydowal to niech tak bedzie

Zawsze jak troche pomarudze robi sie troch ruchu :>

 

Lahm kapistane? Nie sadze ze to dobry wybor. Choc Lahm jest znakomitym pilkarzem, to moim zdanie az takiej prezencji na boisku nie ma by kierowac druzyna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...