Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

A FCN mnie trochę martwi. 6 goli w plecy w dwóch meczach i 0 pkt. O ile bęcki w Monachium to zazwyczaj norma, to porażka z Kaiserslautern już mi się bardzo nie podoba :/

Nie wiem, czy to brak Pinoli tak zaważył? Zupełnie nie wiem jak ten mecz wyglądał, a jak już nam wynik to mi się nie chce czytać podsumowań. W ogóle to nie wiem co Pinola takiego strasznego zrobił, ze go (Fusball mafia) DFB zawiesiła na 4 spotkania. Ostatnio tyle dostał Schaefer za kopniaka w jajka w meczu z Wolfsburgiem OIDP :-k

No nic, trzeba będzie te punkty odzyskać już w piątek w meczu z Mainz.

Odnośnik do komentarza

bo to nie jest polski kanał i po co mają pokazywać ich w koło, tym bardziej, że był mecz Schalke - Werder choćby :-k

Przeciez mi nie chodzi o to, ze ja go chciałem ogladac. Mój przewodnik w dekoderze pokazywał, ze własnie ten mecz leci, a pokazywali Schalke- Werder. Myslałem, ze cos nie tak.

Odnośnik do komentarza

No to dobrze sie sie rozbawiliscie ale mnie ciagnie na dno niestety szara rzeczywistosc :(

FCN jest w sporym dolku! Rozsypala nam sie obrona, ktora byla naszam motorem. Do tego opuscilo nas szczescie :( Dzisiaj w Mainz FCN zagral naprawde dobrze. 05 mialy dwa strzaly na bramke, po stalych fragmentach gry i po fliperze pilka wyladowala w bramce. Ciezko bedzie sie w przyszlym tygodniu przeciwstawic BVB :(

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem najciekawszym watkim BuLi sa chwilowo Szalki. Po lomocie jaki dostali do K'lautern, az bylem zdziwiony ze nikt tego do tej pory nie skomentowal, mrozna atmosferw w Gelsenkirchen trwa dalej. Jako "prezent" za dobre osiagniecia, Felix obcial urlob zimowo swiateczny i wydluzyl treningi, ktore teraz beda zaczynac sie wczesniej. Dodatkowo odsunieto od pierwszej druzyny trzech zawodnikow: Jermaine Jones, Hans Sarpei i Alexander Baumjohann. Jak mam byc szczery, to nie jestem o tym przekonany, ze wielkie "karanie" tu cos zmieni. Jak im calkowicie siadzie klimat w druzynie i nikt nie bedzie mial ochoty pracowac w takich warunkach to im to nic nie pomoze. Swiatelkiem w tunelu jest moze fakt, ze po 19 miesiecznej przerwie do treningow z pierwszym skladem powrocil Christian Pander.

Ciekawy jestem co z tego wyjdzie i jak to sie skonczy?

Odnośnik do komentarza

Badabum Freiburg znowu wygrał i myślę, że osiągnął swój cel na pierwszą połowę sezonu (miało być 25 pkt, a nie podejrzewam, żeby oba pozostałe spotkania jesienne SCF przegrał), co oznacza, że Dutt ma dobry plan na przyszłość i konsekwentnie go realizuje. Na pewno pomaga stabilne zatrudnienie (poprzednik Fink pracował ponad 20 lat :)) i wykorzystywanie potencjału zawodników, którzy gdzie indziej nie potrafili się onaleźć :-)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem najciekawszym watkim BuLi sa chwilowo Szalki. Po lomocie jaki dostali do K'lautern, az bylem zdziwiony ze nikt tego do tej pory nie skomentowal, mrozna atmosferw w Gelsenkirchen trwa dalej. Jako "prezent" za dobre osiagniecia, Felix obcial urlob zimowo swiateczny i wydluzyl treningi, ktore teraz beda zaczynac sie wczesniej. Dodatkowo odsunieto od pierwszej druzyny trzech zawodnikow: Jermaine Jones, Hans Sarpei i Alexander Baumjohann. Jak mam byc szczery, to nie jestem o tym przekonany, ze wielkie "karanie" tu cos zmieni. Jak im calkowicie siadzie klimat w druzynie i nikt nie bedzie mial ochoty pracowac w takich warunkach to im to nic nie pomoze. Swiatelkiem w tunelu jest moze fakt, ze po 19 miesiecznej przerwie do treningow z pierwszym skladem powrocil Christian Pander.

Ciekawy jestem co z tego wyjdzie i jak to sie skonczy?

 

Póki co świętowanie zwycięstwa z Bayernem  :debesciak:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Norymberga dramat, dobrze, ze tyle tych punktów wcześniej wywalczyła, bo przemiana tego zespołu z motyla w poczawarę jest niesamowita. 4 mecze, 0 punktów, 1-11 w bramkach. Katastrofa. Dobrze, że została jedna kolejka, pewnie znowu wtopią, ale i tak przez to nie zleca do strefy spadkowej. Oby zimą Hecking rozwiązał zagwozdkę dlaczego zespół się tak rozsypał po praktycznie jednym meczu.

Odnośnik do komentarza

Hoffenheim ma chwilowo taki, a moze i wieksze problemy w obronie niz my, wiec mowi sie, ze FCN ma zagrac agresywnie i do przodu z TSG i wykozystac ich problemy w obronie. Ciekawy jestem, bo naprawde przydalby sie nam jakis punkcik, a trzy jakie by byla piekne :] Napewno nie bedzie latwo. Do tego dochodzi, ze ostatni nie dopisywalo nam szczescie bo FCN gral solidnie i calkiem dobrze, naciskal i napieral, a najczesciej po indywidualnym pierwszym bledzie zaraz tracilismy bramke :| Trzeba trzymac kciuki!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...