Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, od godziny czekam na bramki na TVGOLO i buba :| A najlepsze, ze rozpętałem taką "histerię" wokół tego, ze mecz jest w piątek i jest transmitowany na ES2, że moi rodzice oglądali :D Ja znam przebieg tylko z BuLiRadio :)

Najbardziej utkwiło mi w pamięci chóralne śpiewy "Ojropapokal" w końcówce meczu. Bardzo się cieszę, 4 wygrana z rzędu i winda nadal jedzie do góry :) Jeny, jakby się udało awansować do pucharów, to szaleństwo totalne :) Uważam, ze operację "Utrzymanie" należy zakończyć, piłkarzom należy wyznaczyć nowe cele. Bez ciśnienia, jak nie awansują nic się nie stanie. Ale co Clubowi stoi na przeszkodzie? :D :D

Odnośnik do komentarza

Po swietowaniu zwyciestwa nadal jestem jeszcze dobrze pozamiatany :], ale wydaje mi sie ze ostatnie 4 zwyciestwa z rzedu byly ostatnie raz 22 lata temu :] To co sie dzieje, to jest poprostu wielka euforia i po raz kolejny nasowa mi sie na usta E U R O P A P O K A L :debesciak:

 

@ Citko: szkoda, ze uwazasz ze moj post " E U R O P A P O K A L " nic nie wnosi. To jedno haslo powiedzialo wiecej niz 20 innych postow! Nie trzaba zawsze krytykowac czegos czego sie nie zna.

Odnośnik do komentarza

O w mordę, to co robi FCN to masakra :respekt: Przede wszystkim, to Hecking odwala taką robotę, że szok, tak wysoko w lidze to widzialem ich może kiedyś w eFeMie po kilkunastu sezonach ;) . Jak tak dalej pójdzie to walka niemieckich drużyn o grę w LE może wyglądać trochę zabawnie: Hannover, Mainz, Norymberga, a za nimi jeszcze Freiburg :lol:. Pełen szacunek, za tydzień mecz przyjaźni :). Jeszcze wypada podziękować Clubowi za kupon, który mi wygrali.

Odnośnik do komentarza
za tydzień mecz przyjaźni

Nie chce cie tu obrazac, ale z przyjaznia to to nie bedzie mialo nic wspolnego :] Przewieziemy S04 tak, ze bedziecie plakac!!!

 

I po raz kolejny bedziemy walczyc o E U R O P A P O K A L :]

 

Ładnie, ładnie się wybijacie w górę. :) Jeszcze tylko 3 lokaty, zrzucić Bayern z podium i będzie pełnia szczęścia. ;)

No taki jest plan :D

Odnośnik do komentarza
za tydzień mecz przyjaźni

Nie chce cie tu obrazac, ale z przyjaznia to to nie bedzie mialo nic wspolnego :] Przewieziemy S04 tak, ze bedziecie plakac!!!

 

Sory barry, zapomniałem, że ty jesteś teraz na 'anty' :P. Tylko mała rada, nie czujcie się za pewnie :), aczkolwiek życzę powodzenia w walce o najwyższe cele.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale mnie rozwalila ta wiadomosc. Ostatnio duzo mowilo sie o checi i o realnych szansach na zatrzymanie Juliana Schiebera. Zawodnik bedzie do kupienia jesli VfB Stuttgart spadnie do 2. ligi za jakies 4 miliony Euro. Jednak oficjalnie FCN nie bedzie sie ladowal w walke o niego bo nie stac nas na pilkarza za 4 miliony. Dochodzi do tego fakt ze mocno zainteresowany pilkarzem jest HSV. Dlatego przejscie Rudnevsa do FCN wydaje mi sie zupelnie nierealne, choc bym sie ucieszyl.

Odnośnik do komentarza

Byłby niezwykle ciekawy transfer :-k. IMO jest spora szansa, na Schiebera jak mówisz cienko z kasą.

 

W ogóle za rok BuLi może być już nie tą samą ligą. Jeśli Stuttgart i Wolfy polecą to masakra. Dodatkowo Werder od dłuższego czasu nie jest tą ekipą, którą pamiętamy sprzed kilku lat. Aktualnie ich pozycja oraz forma stale idą w dół i nie wróże im nic dobrego.

 

 

Odnośnik do komentarza
za tydzień mecz przyjaźni

Nie chce cie tu obrazac, ale z przyjaznia to to nie bedzie mialo nic wspolnego :] Przewieziemy S04 tak, ze bedziecie plakac!!!

 

Sory barry, zapomniałem, że ty jesteś teraz na 'anty' :P. Tylko mała rada, nie czujcie się za pewnie :), aczkolwiek życzę powodzenia w walce o najwyższe cele.

No, my bedziemy walczyc o najwyzsze cele, a S04 (bo tak sie mecz skonczy 0:4 :keke:) wlaczy sie aktywnie w walke o utrzymanie :]

 

Ale mam dobry humor :>

 

Byłby niezwykle ciekawy transfer :-k. IMO jest spora szansa, na Schiebera jak mówisz cienko z kasą.

 

W ogóle za rok BuLi może być już nie tą samą ligą. Jeśli Stuttgart i Wolfy polecą to masakra. Dodatkowo Werder od dłuższego czasu nie jest tą ekipą, którą pamiętamy sprzed kilku lat. Aktualnie ich pozycja oraz forma stale idą w dół i nie wróże im nic dobrego.

Nakbardziej bym chcial zeby Wolfsburg i Frankfurt polecialy. Bo Wolfsburg jest niszczarka pieniedzy (chyba najgorsza polityka transferowa na przelomie ostatnich 10 lat), a Frankfurt to same kutasy, aroganckie swinie i jedni z najgorszych kibicow w lidze.

 

Mam jeszcze nadzieje, ze DFB wladuje Frankfurtowi za bengale u nas na stadionie taka kare, ze sie nogami nakryja. Jak ja ich nienawidze i uprzejmnie dziekuje za 3 punkciki :]

Odnośnik do komentarza

Sześć tygodni + dwa na dojście do siebie, słabo :|

Ciekawe kto go zastąpi, może jakiś wynalazek Heckinga. Ale najpewniej to będzie Mak :-k A może w końcu kolega z Austrii coś pokaże (o ile jest zdrowy)

 

A tak jeszcze na boku: ciekawe jakby wyglądał rok FCN gdyby napad wyglądał Bunjaku - Schieber :D Liga Mistrzów jak nic ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza

Niby tak, ale to był zawsze typowy średniak, nie był zagrożeniem dla czołówki, oprócz wspomnianego roku 2002, kiedy była bodajże szósta. Schalke to jednego top (aktualnie patrząc na tabele nie) i cała otoczka nie dopuści do tak marnych wyników jakie ma VfB doh.gif. Swoją drogą Stuttgart IMO może już się szykować do gry na zapleczu. I pomyśleć, że bodajże cztery lata temu świętował majstra...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...