Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

nie był zagrożeniem dla czołówki, oprócz wspomnianego roku 2002

 

No bez przesady, rok przed spadkiem byli na 4. miejscu z punktem straty do LM i sześcioma do mistrza.

Ciekawe, że już chyba wtedy nastąpił krach, bo przegrali w ostatniej kolejce 0-4 z mocarzami z KSC :keke:

O, fakt, ale to był jakiś wybryk natury, maaaaasa szczęścia, bo nawet zazwyczaj oglądając ich grę u siebie to tak jakby patrzyło się na ekipę z drugiej dziesiątki, a nie drużynę walczącą o podium. Z KSC polegli, bo chyba byli zrezygnowani, po tym jak im S04 dołożyło na Olympiastadion i stracili szansę :keke:.

Odnośnik do komentarza

Ja i tak nadzieji nie stracilem. Mam nadzieje ze moze Okotie nareszcie zablysnie bo najprawdopodobniej to on zsjmie miejsce Juliana. Hecking zawsze jest dobry na jakas niespodzianke i moze wystawie 2 napastnikow Okotie i Eiglera a ze nimi 3 pomocnikow i defensywnie Simons. Ciekawe to by bylo rozwiazanie. Najbardziej martwi mnie to czy sama druzyna zdola sie pozbierac przez 1 dzien po takiej wiadomosci.

Odnośnik do komentarza
Najbardziej martwi mnie to czy sama druzyna zdola sie pozbierac przez 1 dzien po takiej wiadomosci.

 

Schalke musi się pozbierać po tym jak im wystawią Kunę ;)

Mogliby wreszcie odczarować Auf Schalke, bo tam FCN chyba nie wygrał. Nie wiem czy ostatni raz wygrali jeszcze na Parkstadion :-k

 

me_who, w takim razie są/byli leszczami :P

 

Szczerze mówiąc, to trzeba być frajerem, żeby spać z BuLi, od kiedy jadą w dół dwa zespoły.

Odnośnik do komentarza

Byłem pesymistycznie nastawiony na dobry rezultat BVB w Monachium. A tu taki piękny wynik :] Gdzieś ciągle chodziła za mną myśl, że BVB zacznie się potykać, a Bayern w swoim stylu zdobędzie majstra. Ale po wczorajszym wyniku, tytuł mistrzowski dla Borussi nabiera co raz wyraźniejszego kształtu.

 

Dodatkowo wielki :respekt: dla Podolskiego. Piękna bramka i to w samej końcówce meczu.

Odnośnik do komentarza

Niestety już chyba po ptokach i dortmund sięgnie po paterę. Póki co 13 punktów nad Aptekarzami, którzy dziś muszą rozjechać jak walec Bremeńczyków. W tym przypadku będzie 10 pkt straty do lidera, a Werder na miejscu barażowym... Bodajże 10 kolejek do końca, więc wszystko może się zdarzyć.

 

 

 

W środę super ważny mecz, oprócz Valencii najważniejszy w sezonie. Półfinał Pokalu z Bayernem :war:. Wygramy i atakujemy Berlin :war:!

 

BTW, bardzo ciekawy transfer, pamiętam jak czarował w Energie Cottbus :).

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Byłem pesymistycznie nastawiony na dobry rezultat BVB w Monachium. A tu taki piękny wynik :] Gdzieś ciągle chodziła za mną myśl, że BVB zacznie się potykać, a Bayern w swoim stylu zdobędzie majstra. Ale po wczorajszym wyniku, tytuł mistrzowski dla Borussi nabiera co raz wyraźniejszego kształtu.

 

Dokładnie to samo pomyślałem kiedy wczoraj sprawdziłem wynik.

 

Byliśmy za bardzo gościnni. Szczególnie MaNu, Schalker od małego, który wystawił piłkę Hegelerowi. Niektórym, jak Schmitz hasło S04 & FCN utkwiło za bardzo w głowie, bo co rusz podawał pod nogi rywala. Przynajmniej Raul zrobił swoje.

 

No i strasznie szkoda Raula robi swoje, a że trafił na Schalke w strasznej formie to już nie jego wina. Zasługuje jednak na coś więcej pod koniec kariery aniżeli środek tabeli w Buli. No i co się dzieje z Huntelaarem, że nie strzela?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...