Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Żartujesz? Na rewanż to można ewentualnie pójść splunąć im w twarze. Jeżeli wejście będzie za darmo.

Ja za 9 ziko idę ;). Nie no to mimo wszystko druga liga, u siebie ogarniamy znakomicie, więc bym jeszcze nie skreślał. Chociaż za dzisiejszy występ to powinni do Poznania z buta wracać.

Odnośnik do komentarza

 

Żartujesz? Na rewanż to można ewentualnie pójść splunąć im w twarze. Jeżeli wejście będzie za darmo.

Ja za 9 ziko idę ;). Nie no to mimo wszystko druga liga, u siebie ogarniamy znakomicie, więc bym jeszcze nie skreślał. Chociaż za dzisiejszy występ to powinni do Poznania z buta wracać.

 

wierzysz w cuda chyba. Błekitni sie zamurują, bedzie ciezko strzelić 2 bramki.

Ponadto, oni wiedza że jak wygraja ten mecz, to zagrają w LE (bo Legia raczej ligę wygra) i zgarną kasę, jakiej w ciągu 10 lat w Starogardzie nie widzieli.

Odnośnik do komentarza

Na mecz pójdę na pewno, czy ogarną to nie wiem, no ale wierzę, bo odpadnięcie z nimi w półfinale to będzie większa kompromitacja niż wpadki ze Sjarnan czy Olimpią Grudziądz.


https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11130206_825324524201144_7739221269250773534_n.jpg?oh=1d221240d802ce76dcf719122c1e48cb&oe=55A7A108no niech zapierdalają.

Odnośnik do komentarza

 

Żartujesz? Na rewanż to można ewentualnie pójść splunąć im w twarze. Jeżeli wejście będzie za darmo.

Ja za 9 ziko idę ;). Nie no to mimo wszystko druga liga, u siebie ogarniamy znakomicie, więc bym jeszcze nie skreślał. Chociaż za dzisiejszy występ to powinni do Poznania z buta wracać.

 

Przed meczami z Zalgirisem i Stjarnan chyba mowiliscie to samo :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...