Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

kurde bele drugi monitor by sie przydał ... :-k

dobra wesołki sim city w promo czy Cities XL ? grał ktoś w oba tytuły i może porównać ?

Odpusc sim city i xl, kup skylines. :)

 

czy to lepsiejsze ? powiesz co nieco ?

 

Tak jak pisał Meler :), imho trochę za łatwe, ale nie można mieć wszystkiego ;).

 

https://play.spotify.com/album/7uQp0QiuQzOblVPfNQhczi?play=true&utm_source=open.spotify.com&utm_medium=open- ta płyta to petarda :o , dlaczego dopiero dzisiaj to usłyszałem pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza

Po cichu liczę, że wkrótce będę w kręgu zainteresowań SFA. Strachan zajmuje ostatnie miejsce w eliminacjach MŚ z bilansem 1-0-4. Grupę ma trudną, bo Hiszpania, Chorwacja, Izrael i Irlandia, ale notuje spektakularne wpierdole.

 

Dowodzenie Tartan Army to moje niespełnione marzenie w FM :D


Moje rezerwy po raz drugi z rzędu orają swoją ligę i zdobywają tytuł. Szkoda, że poziom wyżej nie jest tak pięknie i łatwo.


Kurwa, Janek Pedersen się rozjebał na 2 tygodnie :/

Odnośnik do komentarza

 

https://play.spotify.com/album/7uQp0QiuQzOblVPfNQhczi?play=true&utm_source=open.spotify.com&utm_medium=open- ta płyta to petarda :o , dlaczego dopiero dzisiaj to usłyszałem pierwszy raz.

ciekawe, sprawdzę

 

Mieszanka eksperymentalnego rocka, kraut rocka, trochę psychodeli i takiego rockowego tribal trance'u z zacięciem hipisowskim ;). Słuchając tego, skojarzyło mi się połączenie Exuma, Can, Greatful Dead i The Knife (to ostatnie przez wokale i szwedzki rodowód ;)). Lubię takie nawiązania do lat 60/70.

Odnośnik do komentarza

 

 

no dobra, 5ta liga mistrzow pod rzad odpalona, czas to to Skylines

 

schizzm, Meler, zaczyna sie od budowy drogi, a potem co trzeba zrobic zeby miasto zaczelo zyc ?

Elektrownie, wodociągi i strefy pod budowlanke

 

ten kwadrat co jest na początku, będzie można rozszerzyć ?

 

Możesz dokupić strefy później lub wgrać moda odblokowującego cały obszar chyba

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...