Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa jaki stres od rana, przelozyli mi chemie z jutra na dziś, rano ogarnalem, ze wczoraj skończyła mi się renta... Balem się, ze nie mam ubezpieczenia, wiec odmówią mi leczenia albo wystawia rachunek, jeszcze nowa babka w rejestracji, ale... Jakoś przeszło, juz sobie czekam na poczekalni na wyniki, badanie, a potem leczenie. Byle do 17;)

Odnośnik do komentarza

http://www.olawa24.pl/a/czytaj/smierc_na_klatce_schodowej_video/2355

 

 

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, osoby zatrzymane, podejrzane o dokonanie zabójstwa to kobiety. Obie są mieszkankami Oławy. Wśród wielu hipotez popełnienia zbrodni, pojawia się również prawdopodobny motyw zabójstwa na tle seksualnym. Sprawę śmierci Rafała F. prowadzi obecnie Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu, która na tym etapie śledztwa nie podaje więcej informacji. Mieszkańcy sygnalizują również o akcji policji przeprowadzonej na jednej z posesji przy ul. Lipowej w poniedziałkowe popołudnie. Kobiety miałyby się tam ukryć po dokonaniu zbrodni.

Olawa to nie miasto. To stan umyslu...

 

edit: i najbardziej wartosciowy komentarz do artykulu:

 

I kto na powie ile logiki jest w parkowania radiowozów pod klatka na chodniku/trawniku skoro jest to nie legalne niszczy trawkę i przeszkadza, a napewno nie pomaga w pracy "policji" ! Mogli jeszcze do klatki wjechać. Jeden radiowóz wystarczy a po co komu G0012 i Miamiwajs. Hah

:|

Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/jP5WCGE.jpg Zostało jeszcze 5. lig do ekstraklasy :keke:

 

Klub ogłosił podpisanie umowy sponsorskiej na dwa lata z lokalną firmą, wartość umowy wynosi 0 euro :-k

a to nie jest tak, ze 4 ligi szkockie sa zamkniete - tzn nie da sie awansowac do 4.? :-k

W ostatnim dniu okienka transferowego Kędziora dostał ofertę z Realu :D.

 

dlatego nie gram na zadnych dziwnych uaktualnieniach :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...