Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie to chuj ze sniegiem - wazne ze spalanie od razu mi spadlo o jakis litr na 100km.

w ogole, to musze szukac nowego auta. na sama mysl, ze znowu bede musial wertowac ogloszenia, jezdzic i ogladac, robi mi sie slabo :/

 

Hehe, nawet nie wiesz jak się cieszę, że mam to za sobą :P

 

Ale faktycznie można by już zmienić te opony, zrobię to w tygodniu po świętach :-k

Odnośnik do komentarza

Prowadzę już prawie rok kadrę USA, ale jakoś bez wczucia, ani w kadrę ani w zawodników, zero chemii :/ Teraz gramy Gold Cup, jest już półfinał, a przed nami końcówka eliminacji MŚ, przez które idziemy bardzo dobrze, pokonaliśmy nawet Meksyk, chociaż zdarzyły się wpadki remisowe z Panamą i Trynidadem. Na 13 meczów mam 8 zwycięstw, 4 remisy i jedną porażkę, w Gold Cup w ostatnim meczu grupowym o nic z Jamajką.

Odnośnik do komentarza

 

Najgorsze, że znowu zimno i trzeba ogrzewanie włączać i bulić hajs :P

 

Włącz sobie max bazę, wszystkie ligi i wszystkich zawodników - przy sezonie transferowym nie będziesz musiał dogrzewać ;)

 

o to to! gdy odpalalem ostatnio jakies badania na kompie stacjonarnym to musialem grzejnik zakrecic, bo sie od razu cieplej w pokoju zrobilo :D

Odnośnik do komentarza

 

Vami, widziałeś że będzie ten Poznan Street Food Festiwal? Nastawiam się na Fudge Filosophy, gdzie będzie bekon w czekoladzie i szejk z bekonem :wub:.

http://i.imgur.com/UQz5gK8.jpgkurwa no :/. Parę sezonów za szybko.

Ile za Kownasia? :)

 

Odrzuciłem, kilka milionów dawali. No ale Polaków sprzedawać nie chcę, zwłaszcza wychowanków ;). Tu wyjątkiem byłby Kamiński, bo mnie wkurwia i gra średnio, ale Glik chyba nie przyjdzie :/.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...