Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ano PS4

Tak.

 

Pograłbym dziś, ale Kuchar pisał że go nie będzie wieczorem. Może jutro jakoś się zgadamy?

 

A w Helldivers to chyba pogram z wami po świętach dopiero, bo jutro wieczorem wyjeżdżam do Rzeszy, a w czwartek jadę do domu gdzie nie mam konsoli. Chyba, że wezmę ze sobą.

A myśleliśta może nad Evolve albo Destiny? W to też można byłoby fajnie popizgać.

 

Evolve trochę drogie, ale Destiny można za 7 dych wciągnąć.

Możliwe, ze jednak dzisiaj będę mógł. Wyjaśni się koło 18. Destiny jest mocno powtarzalne, ale w kilka osób mogłoby byc mocne :-k

Odnośnik do komentarza

 

My wczoraj ogarnęliśmy kolejny level hipsterstwa. Picie limitowanej edycji BrewDoga i MIkkellera w bramie jak żule.

pawoj jednak miał raczję, że chodzi o to żeby się napierdolić.

 

Chodzi o to by smacznie sie napierdolic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Zartuje. Chodzi o to by wypic dobre piwo. Nie bylo miejsc siedzacych w Ministerstwie Browaru, to poszlismy obok do bramy z butelkami. Nie czaisz tej fazy zupełnie.

Odnośnik do komentarza

 

 

to spoko, kupię PS Plus i też mogę poszpilać :) PS4, tak?

Jak coś kolega na tych jedzie od ponad miesiąca i wszystko działa ślicznie. http://allegro.pl/playstation-plus-14-dni-ps3-ps4-automat-3-w-1-i5212580345.html

 

rozwiniesz, niby na jakiej zasadzie to działa ?

 

Bardzo prosto, zakładasz nowe konto na konsoli, logujesz sie na dane z aukcji i masz ps plusa na całą konsolę, także na swoje główne konto.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

to spoko, kupię PS Plus i też mogę poszpilać :) PS4, tak?

Jak coś kolega na tych jedzie od ponad miesiąca i wszystko działa ślicznie. http://allegro.pl/playstation-plus-14-dni-ps3-ps4-automat-3-w-1-i5212580345.html

 

rozwiniesz, niby na jakiej zasadzie to działa ?

 

Bardzo prosto, zakładasz nowe konto na konsoli, logujesz sie na dane z aukcji i masz ps plusa na całą konsolę, także na swoje główne konto.

 

i każde 14 dni to potem nowe konto ?
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do znawców piwa.

 

Czy wypada w towarzystwie beknąć po spożyciu? Głośno? Raczej tłumić? Oczywiście nie mówię o chamskim i ostentacyjnym zademonstrowaniu jak pracuje mój żołądek, myślę raczej o soczystym beku. Bez ulewania się.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...