Skocz do zawartości

Marynia posyła piłkę 463 metry nad bramką


FYM

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak mi się fajnie grao tym Kilmarnock, to jebane ultimatum jebanego nowego zarządu jest wkurwiające w chuj. Chujowo jest zagrac ponad stan w pierwszym sezonie, bo gdy się wraca do normalnej gry danego zespołu, to głąby z zarządu już nie ogarniajo.

 

jeszcze mecz z St. Mirren z tym ich popierdolonym ustawieniem.

Jakim ustawieniem? 1-5-5-0?

 

1-4-2MC-3AMC-1SC

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak mi się fajnie grao tym Kilmarnock, to jebane ultimatum jebanego nowego zarządu jest wkurwiające w chuj. Chujowo jest zagrac ponad stan w pierwszym sezonie, bo gdy się wraca do normalnej gry danego zespołu, to głąby z zarządu już nie ogarniajo.

 

jeszcze mecz z St. Mirren z tym ich popierdolonym ustawieniem.

Jakim ustawieniem? 1-5-5-0?

1-4-2MC-3AMC-1SC
Jedno z mniej przyjemnych ustawień, ale jak się gra skrzydłami to nie ma większych problemów.
Odnośnik do komentarza

 

No i przy okazji obejrzę, jak na żywo wyglądają te felgi, czy jest tak źle jak na fotkach i jak głębokie te rysy, może da się to jakoś odpicować

 

http://allegro.pl/focus-mk2-c-max-fl-mondeo-mk4-felgi-aluminiowe-16-i5105293413.html

 

zajebiście ciężko znaleźć seryjne alu do foki w woj. łódzkim, a ten wzór w ogóle graniczy z cudem, że też kurwa tylko 3 szt. są: http://allegro.pl/ford-mondeo-mk4-s-max-galaxy-felgi-aluminiowe-16-i5066300200.html

Ja kupiłem swoje Alu za grosze. Po zakupie wiedziałem czemu. Sa tak kurewsko Krzywe ze nawet cieżko je wywarzyć. Przy zakupie tego nie zobaczysz... Rysy są najmniejszym złem...

Brachu icard:

Picarda przyjmuję z godnością
Odnośnik do komentarza

Jak nie grałem, to były elaboraty o taktyce, a teraz nie ma Szu i nie ma grania. Aczkolwiek sprytnie (urlop :keke:) przeszedłem St. Mirren, potem kosztem kontuzji obu napastników pokonałem Partick Oset 1-0 i z kosmicznym składem remis 1-1 z Hearts. Ogólnie nie mam konceptu jak dotrwać do końca sezonu.

W ogóle nienawidzę zmian zarządu w bieda-klubach. Przyszli, nie dali nic kasy, zadłużyli klub i wymagają cudów.

Odnośnik do komentarza

Jak nie grałem, to były elaboraty o taktyce, a teraz nie ma Szu i nie ma grania. Aczkolwiek sprytnie (urlop :keke:) przeszedłem St. Mirren, potem kosztem kontuzji obu napastników pokonałem Partick Oset 1-0 i z kosmicznym składem remis 1-1 z Hearts. Ogólnie nie mam konceptu jak dotrwać do końca sezonu.

W ogóle nienawidzę zmian zarządu w bieda-klubach. Przyszli, nie dali nic kasy, zadłużyli klub i wymagają cudów.

Chciałem pograć. Pierwszy mecz, w 13. minucie przegrywałem 3-0 u siebie ze Swansea. Wkrurwiłem się i idę oglądać film.

Odnośnik do komentarza

Jak nie grałem, to były elaboraty o taktyce, a teraz nie ma Szu i nie ma grania. Aczkolwiek sprytnie (urlop :keke:) przeszedłem St. Mirren, potem kosztem kontuzji obu napastników pokonałem Partick Oset 1-0 i z kosmicznym składem remis 1-1 z Hearts. Ogólnie nie mam konceptu jak dotrwać do końca sezonu.

W ogóle nienawidzę zmian zarządu w bieda-klubach. Przyszli, nie dali nic kasy, zadłużyli klub i wymagają cudów.

W mojej karierze Bayernem, ktoś przejął Arsenal i zaczął rzucać kasą jak szalony.
Odnośnik do komentarza

Jak się rozwija Curro i Romagnoli w 15?

 

W mojej karierze Bayernem, ktoś przejął Arsenal i zaczął rzucać kasą jak szalony.

 

Napisałem, że bieda-kluby, trudno takim nazwać Arsenal ;)
Wtedy był biedny, nic w lidze nie wygrali od początku gry, skład zdemontowany. Oddawali gwiazdy za grosze.
Odnośnik do komentarza

3-3 na wyjeździe z Dundee United. Fenomenalny mecz. A to, że wyrównaliśmy w 93' przy chyba wszystkich ofensywnych poleceniach + szarża to tylko dodatkowy smaczek.

Mam nadzieję, że Anglicy do czegoś się przydadzą i wykupią z DU Ryana Gaulda, bo koleś wariuje w SPL (z nami 3 gole) i ma już 20 trafień w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...