Skocz do zawartości

Marynia posyła piłkę 463 metry nad bramką


FYM

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mialem O'Hare w Gers. 2 sezony z rzedu go wypozyczalem z jakiegos klubu w Premiership. Dobry defender.

 

 

Dla mnie Labirynt Fauna nie byl straszny - ale musze przyznac ze tez bardzo mi sie podobal.

 

Nie tyle co o "straszność" mi chodzi, a o klimat i fabułę. A te były naprawdę fajne. Z tego co wiem, to Del Toro stworzył jeszcze w podobnych klimatach (jakoś ponoć są powiązane?) Kręgosłup Diabła. Najstarszy z trójki i ponoć niezły ;)

Odnośnik do komentarza

Naściągałem napastników, bo grałem 4-4-2, a teraz bardziej mi pasuje 4-4-1-1 i mam ich za dużo :-k Na szczęście Heskey może grać na AMC i po automatycznym przedłużeniu kontraktu przyda się do czegoś. Jeszcze Colaka jakbym przerobił na AMC/odgrywającego. Aczkolwiek on by się świetnie uzupełniał jako drugi napastnik z Hemmingsem.

Odnośnik do komentarza

Ja naściągałem przyszłościowych zawodników do 4-1-3-2, a teraz się okazało że po sprzedaży największej gwiazdy żaden z moich młodzianów na lewej pomocy nie ma skilla powyżej 2 gwiazdek w opinii asystenta. Co ciekawe młodziak grają b.dobrze, jak na realia klubu, średnie powyżej 6.80,

Odnośnik do komentarza

Co jest z moim zespołem? W pierwszej kolejce zdemolowałem jednego z faworytów do tytułu 4-0, a w drugiej kolejce z kompletnym outsiderem nie mogą wsadzić piłki do ich bramki.

Nic nie jest. Po prostu outsider gra inaczej niz faworyt do tytulu.

Ja naściągałem przyszłościowych zawodników do 4-1-3-2, a teraz się okazało że po sprzedaży największej gwiazdy żaden z moich młodzianów na lewej pomocy nie ma skilla powyżej 2 gwiazdek w opinii asystenta. Co ciekawe młodziak grają b.dobrze, jak na realia klubu, średnie powyżej 6.80,

Nie patrz na gwiazdki tylko na atrybuty. Te gwiazdki to taki bardziej ogolny obraz, dodatkowo zalezny jeszcze od wiedzy asystenta.

 

U lindrosa ten jego napadzior z YB mial 2 gwiazdki, a napierdalal jak zly.

Odnośnik do komentarza

Szu, Szu, Szu - obczaj skład półfinału SFA

Kilmarnock - Dumbarton

Rangers - St. Mirren

Daję lajka. Come on Killie!

 

Wygranie finalu z RFC to bylby srogi achievement, co? :)

 

Ja gram w polfinale SLC z Celtikiem na Hampden. Druga para to Hearts - Dundee Utd.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...