Skocz do zawartości

Marynia posyła piłkę 463 metry nad bramką


FYM

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Masz już? Jest taki normalny tryb walki 1vs1? W sensie ja na padzie,a ktoś na klawie dajmy na to? Czy tylko granie fabuły wchodzi w grę?

 

Widzę, że jest pokój walk lokalnych, więc da radę ;)

 

 

brss45 - jako fan DB polecam, chociażby dla samej otoczki + walki. Zobaczymy jak sama fabuła czy rozgrywka, bo walki wyglądają miodnie, dynamicznie itp. Zupełnie co innego niż np. Mortal Kombat, kompletny trójwymiar tutaj i czuć moc z DB ;)

Normalnie nie rozmyślałbym długo i bym kupił, ale w obecnej sytuacji materialnej 130zł to jednak o wiele za dużo. ;)

 

Akurat to wada moim zdaniem. Taki widok jak w Mortal byłby genialny. Tak latasz po tej mapie walki,która wygląda bardzo ubogo. Średnio zawsze mi się to podobało. Zwłaszcza,że można łatwo spudłować jakieś mocne ciosy. Nie jestem fanem tego trójwymiaru. :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

ogladam Pana Tadeusza na TVP Kultura - masakra jak bardzo slabo zrobiony jest ten film :/ a Linda moglby grac Soplice/ks. Robaka w jakies parodii a nie w normalnej ekranizacji...

 

Tzn? Pod jakim względem?
Każdym

Patrzysz pod kątem lektury, do której czytania zmuszali nauczyciele w szkołach?

 

Filmowo to jest bardzo dobra robota pod względem podjęcia się takiej, a nie innej próby adaptacji dzieła pisanego.

Oczywiście Wajda mógl w to wyjebać i stworzyć normalną narracje, ale podjął się dość karkołomnego zadania i mimo wszystko mu wyszło.

Klimat tego filmu pięknie oddaje to, co jest w książce, a osiągnąć coś takiego w tym przypadku, to już nie lada sztuka. Znakomitą robotę robią przede wszystkim świetne zdjęcia Edelmana.

 

Najsłabszym elementem była Bachleda-Curuś, ale to jej debiut, więc częściowo może być usprawiedliwiona.

 

Film zniszczyła opinia Pana Tadeusza jako lektury (zresztą w tym przypadku tak samo możne powiedzieć o odbiorze książki) i masowe wycieczki szkolne.

Pryzmat sztuki filmowej, bardzo przeciętne zdjęcia, nędzna gra aktorska potencjalnie dobrych aktorów, słaby montaż. Materiał czyli książka jako temat do realizacji mógł być naprawdę epicki.
Odnośnik do komentarza

 

Filmowo to jest bardzo dobra robota pod względem podjęcia się takiej, a nie innej próby adaptacji dzieła pisanego.

Oczywiście Wajda mógl w to wyjebać i stworzyć normalną narracje, ale podjął się dość karkołomnego zadania i mimo wszystko mu wyszło.

Klimat tego filmu pięknie oddaje to, co jest w książce, a osiągnąć coś takiego w tym przypadku, to już nie lada sztuka. Znakomitą robotę robią przede wszystkim świetne zdjęcia Edelmana.

 

Najsłabszym elementem była Bachleda-Curuś, ale to jej debiut, więc częściowo może być usprawiedliwiona.

 

Film zniszczyła opinia Pana Tadeusza jako lektury (zresztą w tym przypadku tak samo możne powiedzieć o odbiorze książki) i masowe wycieczki szkolne.

Pryzmat sztuki filmowej, bardzo przeciętne zdjęcia, nędzna gra aktorska potencjalnie dobrych aktorów, słaby montaż. Materiał czyli książka jako temat do realizacji mógł być naprawdę epicki.

 

 

Będzie fajt :keke:

Odnośnik do komentarza

Skoro już jestem wywołany do tablicy, to uważam, że gdyby poszczególnym aspektom filmu przyznawać plusy i minusy, to jednak zdjęciom dałbym plusa. Edelman nie wspiął się na wyżyny swoich możliwości, ale jego robota odrobinę podciągnęła ten film.

Odnośnik do komentarza

 

Z tego co widzę można też grać np 2 na 2 zarówno offline jak i online, w drużynie i przeciwko.

 

To ja chcę być Buu.

 

 

Kup mi oryginał to zagramy ;)

 

Pierwsze trzy walki wprowadzające to Songo vs Frezer, potem Komórczak i na koniec Kid Buu.

 

Smigler, ale tu jest to właśnie fajne zrobione, jest przycisk za namierzanie przeciwnika, teleport. W jednej walce przeniosłem się za Komórczaka i mu kamehameha w plecy puściłem :P No i czuć tą przestrzeń, dla mnie to fajne i urozmaicenie.

A tutaj FM15 za stówkę, ktoś ostatnio pytał o najtańszą wersję:

 

https://www.g2a.com/weeklysale?adid=LOW&id=3

Odnośnik do komentarza

 

będziee fajt :keke:

uważasz, że to jest dobrze nakręcony film, od strony technicznej ?

 

Jest to dobrze nakręcony film od strony technicznej. Sorry, ale zdjęcia są złe? WAT? Montaż, który świetnie kontroluje nieśpieszne tempo filmu? Film miałby być cięty jak teledysk czy akcyjniaki Manna? To nie ta konwencja. Dlaczego montaż jest "słaby"?

 

Są w tym filmie wyraźnie słabsze momenty (trochę jednak położono scenę polowania, a duża w tym zasługa "niedźwiedzia"), ale pod żadnym względem nie jest to słaby film technicznie.

 

Nad aktorstwem można najwięcej dyskutować. Wajda zaryzykował taką, a nie inną formę. Spróbował wziąc trochę z teatru i konwencji recytatorskiej. Czy to wyszło? I tak, i nie. Ale nie nazwałbym tego "nędzną grą".

 

Nie zgadzasz się z wizją realizacyjną Wajdy, który filmował "poemat" i tak do tego podchodził - to jestem w stanie zrozumieć. Ale to nie znaczy, że ten film jest zły!

Ja osobiście nie widziałbym tego w formie "epcikiego filmu" (co przez to rozumiesz? Miałoby to być coś na wzór filmowej Troi?), bo obraz traciłby to, co ma literacki oryginał - jedyny w swoim rodzaju nastrój, sielskość i przezierający przez wszystko duch gawędy i bajania. I Wajdzie udało się to zachować.

 

Żeby nie było. Ja nie uważam Pana Tadeusza Wajdy za arcydzieło. Nie. Ten film jest po prostu dobry, ale na pewno nie jest gniotem, a takie opinie przeważają.

Odnośnik do komentarza

 

 

będziee fajt :keke:

uważasz, że to jest dobrze nakręcony film, od strony technicznej ?

 

Jest to dobrze nakręcony film od strony technicznej. Sorry, ale zdjęcia są złe? WAT? Montaż, który świetnie kontroluje nieśpieszne tempo filmu? Film miałby być cięty jak teledysk czy akcyjniaki Manna? To nie ta konwencja. Dlaczego montaż jest "słaby"?

 

Są w tym filmie wyraźnie słabsze momenty (trochę jednak położono scenę polowania, a duża w tym zasługa "niedźwiedzia"), ale pod żadnym względem nie jest to słaby film technicznie.

 

Nad aktorstwem można najwięcej dyskutować. Wajda zaryzykował taką, a nie inną formę. Spróbował wziąc trochę z teatru i konwencji recytatorskiej. Czy to wyszło. I tak i nie. Ale nie nazwałbym tego "nędzną grą".

 

Nie zgadzasz się z wizją realizacyjną Wajdy, który filmował "poemat" i tak do tego podchodził - to jestem w stanie zrozumieć. Ale to nie znaczy, że ten film jest zły!

Ja osobiście nie widziałbym tego w formie "epcikiego filmu" (co przez to rozumiesz? Miałoby to być coś na wzór filmowej Troi?), bo obraz traciłby to, co ma literacki oryginał - jedyny w swoim rodzaju nastrój, sielskość i przezierający przez wszystko duch gawędy i bajania. I Wajdzie udało się to zachować.

 

Żeby nie było. Ja nie uważam Pana Tadeusza Wajdy za arcydzieło. Nie. Ten film jest po prostu dobry, ale na pewno nie jest gniotem, a takie opinie przeważają.

 

Nie licząc samej 'walki' z niedźwiedziem polowanie nie jest wcale takie złe :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...