Skocz do zawartości

Marynia płaci ratę 461 PLN za podrobienie podpisu


FYM

Ściąganie  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No i tam gdzie jest możliwość, kieruje się taki ruch na osobną drogę, a na drodze do ruchu szybkiego stawia się znak zakazu wjazdu rowerów/furmanek/ciągników. A tam gdzie się nie da mam w dupie zdanie sfrustrowanych kierowców i będę jeździł rowerem :P

Odnośnik do komentarza

Są momenty, że człowiek uwielbia Biedronkę - podwójny Mars po 1.19* :serce:

 

* - na półce co prawda podają 1.49 (co i tak jest kozacką ceną), ale na kasę mają wprowadzoną niższą cenę ;)

 

Byłem w Biedrze, kupiłem zapas piersi z kurczaka na kilka dni. 12 zł/kg. I trochę innych, ale równie opłacalnych deali ;) W Kafulandzie za to macie te napoje typu Pepsi za ~2,5 zł (2 l.). BTW, w przyszłym tygodniu będą ciuchy do sportu w Lidlu, tam były zawsze dobre jakościowo.

 

 

 

Rowerem to można sobie pojeździć po lesie, albo po ścieżkach rowerowych. Tego typu zawalidrogi powinny być usuwane, a prowadzacy rowery na drogach miedzymiastowych karani surowymi mandatami za stwarzanie zagrozenia na drodze.

 

 

Póki co prawo daje (w większości przypadków) takie samo prawo użytkowania drogi rowerzyście, jak i kierowcy. :terefere:

 

Owszem, natomiast taki rowerzysta rozpierdalajacy plynnosc ruchu (bo nie moze jechac z normalna predkoscia samochodu) jest zagrozeniem. Tak samo jak powinno sie sciagac z drogi furmanki, tak samo i rowerzystow.

 

 

Dlatego po mieście na rowerze jeżdżę tylko jak jestem w Skandynawii. Wszędzie ścieżki rowerowe, a rowerzyści ważniejsi od zmotoryzowanych :) W Polsce tylko jak robię cardio po jakichś leśnych drogach :P

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Na moje oko wypadki w mieście to głównie nieumiejętna jazda po skrzyżowaniach/rondach, brak znania zasad pierwszeństwa, a poza miastem to właśnie problem prędkości... ale za niskiej, bo wypadki tworzą ci co wyprzedzają, a wyprzedzają, bo ktoś jedzie za wolno. Jakby każda trasa miała dwa pasy w jedną stronę to pewnie byłoby tego mniej.

Tak zwłaszcza ci, którzy na wojewódzkiej wyprzedzają mnie, gdy ja jadę około 100 km/h

 

100 km/h to duzo? bo nie lapie.

 

o 10 za dużo jadę już ja, na jednopasmówce. na drodze wąskiej jak cholera. Niech jakis przypadkowy rowerzysta się znajdzie przede mną, a z drugiej strony jedzie tir. Facet ma albo do wyboru pierdolnąć w TIR-a albo w rower.

 

Rowerem to można sobie pojeździć po lesie, albo po ścieżkach rowerowych. Tego typu zawalidrogi powinny być usuwane, a prowadzacy rowery na drogach miedzymiastowych karani surowymi mandatami za stwarzanie zagrozenia na drodze.

 

jak ktoś nie ma samochodu a ma rower i chcę dojecahc z miasta A, do miasta B, albo jak uczeń chcę dojechać do szkoły, to też nie może.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Kojarzy ktoś grę menedżera studia filmowego? Nie pamiętam dobrze, ale chyba w nazwie było "Hollywood".

Kojarzę taką grę "Movies"

 

Biznes filmowy

 

13_1258036981.jpg

 

Było.

 

A sorry, nie czytalem jakis czas i akurat na Twojego posta trafilo. Moze Wet: The Sexy Empire?

Odnośnik do komentarza

Nie no, Ajax przepakowany musi być :) gra wygląda pięknie, wygrywamy z Arsenalem 4-3 (2 gole Milika, 8 w 8 meczach w sumie) Sprzedalem Moisandera i Cillesena, kupiłem Borka Dockala i wymiatamy. Cel - 10 mistrzów pod rząd i ze 3 LM. Jak to się uda, to uznam że umiem FMa :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...