Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Teorie i ramy taktyczne by Millie & wwfan - polskie tłumaczenie autorstwa CM Revolution - najlepszy poradnik taktyczny, jaki kiedykolwiek powstał do gry już w polskiej wersji językowej!

 

Powtórzę pytanie, które już padło w komentarzach pod materiałem - naprawdę nie można było zrobić tego w PDF-ie? Nie żebym na siłę Was krytykował, tylko ciekawi mnie to posunięcie.

Odnośnik do komentarza

Uprzykrza jednak także życie userom, którym powinno być ono ułatwiane. Np. osobom ze słabszym połączeniem internetowym (btw m.in. ja) łatwiej byłoby raz ściągnąć pobierając pare MB miast zaglądać do artykułu pobierając przy okazji całą grafikę CM Rev itp. rzeczy. Nie wiem czy w ten sposób nabijecie sobie oglądalność, ponieważ osobiście i tak zaglądam na CM Rev codziennie, a ten kto by miał zajrzeć zajrzałby. Wydaje mi się, że takie działanie jest bezcelowe.

Odnośnik do komentarza

Bodajże wszystkie teksty na CM Revolution są udostępniane w ten sposób, a nie w PDF-ach. Nie widzę jakiegokolwiek powodu, aby w tym przypadku robić jakiś wyjątek. Słabe łącze internetowe, w dzisiejszych czasach nie jest wystarczającym powodem do zmiany tej decyzji. Poza tym jeżeli komuś to tak strasznie przeszkadza, to na własny użytek może sobie skopiować ten tekst do Worda, WordPada, Notatnika, czy gdzie tam chce.

Odnośnik do komentarza

A może wszystkie teksty powinniśmy udostepniać w PDF-ie? W sumie po co wrzucać jakikolwiek tekst na stronę skoro wszystko można wrzucić do PDF-a?

Nie żartujmy. Strona jest od tego, żeby czytać teksty umieszczone na niej, a nie je ściągać. Chociaż może pomysł nie jest taki zły :-k .

Wrzucimy do PDF-a i udostępnimy do ściągania, ale za pieniądze. Wyślij SMS-a o treści, a otrzymasz kod. Koszt tylko 5 zł.

Jedna strona traktująca o grach już tak zrobiła.

Odnośnik do komentarza

Prawa do tłumaczenia zachowuje tłumacz (z przekazaniem ich CMRev) i to oni decydują o sposobie dystrybucji. Gdyby chcieli przez najbliższe trzy miesiące wrzucać po jednej stronie dziennie, też by mieli do tego prawo. Oni się narobili i oni decydują; a jeśli komuś tak zależy, istnieje soft i do ściągania kawałków stron i do konwersji na PDF - oczywiście tylko na własny użytek.

Odnośnik do komentarza

Nic nie wspominałem, że nie mają takiego prawa. Napisałem tylko, że tak by było wygodniej dla użytkowników, można przecież było dać też na stronie w do ściągnięcia, nikt by się nie obraził. Na celu miałem tylko zwrócenie uwagi na to, że powinno się dążyć do jak największej wygody userów.

Odnośnik do komentarza

Jasne, że w formacie PDF byłoby to wygodniejsze do czytania, lecz nie przesadzajmy. Skopiowanie tekstu do Worda nie zajmuje przecież wieków, a jeśli komuś nie odpowiada przeglądanie dłuższego tekstu w przeglądarce, to właśnie tak może zrobić. Całkowicie popieram zdanie kolegów z CMRev. Skoro inne teksty publikują normalnie, czemu akurat ten miał być wyjątkiem? Nie bądźmy przesadnie wymagający i wygodniccy.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o formę w jakiej tekst został napisany, to należy pogratulować autorowi doboru pytań i wykończenia tekstu w ciekawy sposób. Wiem, że rozmowy były przeprowadzane z każdym osobno, a czytając tekst wydaje się, że siedzimy w czwórkę w jednym pomieszczeniu i sobie rozmawiamy. Jedyny minus - brakuje mi jakiegoś dłuższego podsumowania, o które mógł pokusić się autor.

Odnośnik do komentarza

Na CM Revolution sporo nowości, więc pora zaktualizować temat!

Najważniejszy w każdym działaniu jest początek by Grzelo - Miła wycieczka w przeszłość okraszona wypowiedziami słynnych ludzi naszej sceny.

Deszcze niespokojne #2 by Rdeq - Druga część historii pewnego zdolnego trenera, który objął pieczę nad Spartą Rotterdam.

Balistyczne chabry z poligonu i brunatny cielec - W naszym dziale z talentami pojawiło się już 250. uzdolnionych piłkarzy, a wszystko to zawdzięczamy ciężkiej pracy Wujka Przecinaka i jego współpracowników!

FM 2009 Revolution Update v2.0 w FilePlanet - Okienko transferowe dobiegło końca, więc pora na najnowsze uaktualnienie wykonane przez Revolution Update Team!

 

Zapraszamy na CM Revolution!

Odnośnik do komentarza

To jednak nie koniec nowości na CM Revolution! Już dziś opublikowaliśmy coś dla fanów starszej wersji Football Managera, oznaczonej numerkiem "2008". Mam tu na myśli FM 2008 Revolution Lucasinho&devil Update datowany na 5 września 2009 roku. Zapraszamy na CM Revolution!

 

Nie ma oddzielnego tematu to dam uwagę na temat update tutaj:

 

Roger dalej w Legii :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...