Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

No odezwał się guru redaktorów. Weź Icon zejdź na ziemię i nie pieprz o lizaniu jajek (to co teraz serwujesz Profowi to mistrzostwo świata, ze słodkim "wspólnie z Profem życzymy miłego"). Z jednej strony "również mijam ten dział z daleka bo szkoda czasu i nerwów na niektórych redaktorów...", a z drugiej się wpierdalasz z komentarzami, które nic nie dają. No i oczywiście ta wszechobecna Twoja pozycja - "Bo co mi zrobisz?". Brawo, naprawdę świetna postawa moralizatorska.

 

Nie bardzo widzę gdzie CM Rev nie jest przygotowane na argumentację? Prof powiedział swoje, Reaper swoje i się skończyło (ten ban na życzenie - żałosne...). Masz Icon ten problem, że to co pisze Prof to dla Ciebie jakaś świętość, a tak nie jest... Prof ma jakieś argumenty, ale jednym z nich jest "w listopadzie znów będą bluzgi, że SI obiecywało 3D i karierę prezesa w FM 2009" - to, że ktoś nie rozumie czytanego przekazu to niczyja wina, a na pewno nie CM Rev (już samych badań o nie rozumieniu czytanego tekstu było wiele). Od samego tytułu newsa "Wizjonerskie nadinterpretacje" przez jego treść nie wynika, że CM Rev serwuje jakieś rewelacje. Wyrazy typu "miałby, najprawdopodobniej, powinna, dobrze by było, mogłyby" z kluczowym zdaniem "To tylko część planów związanych z przyszłością serii Football Manger tworzonych przez innych graczy" wiele wyjaśnia. Prof niech tak się nie ekscytuje nadinterpretacją, bo doskonale wie, że gracze też chcą dowiedzieć się co się dzieje z ich ulubioną gra, mimo że nie są to informacje oficjalne. Stara gwardia widzę już dla zasady chce być mądrzejsza i lepsza.

Odnośnik do komentarza
Newsa rozpoczynamy takim oto zdaniem:
Podczas gdy Sports Interactive milczy jak grób w sprawie nowinek w Football Managerze, my postanowiliśmy wsłuchać się w informacje płynące bardziej nieoficjalnymi kanałami, ponieważ znane są przypadki, gdy te źródła okazywały się być wiarygodnymi.

Napisane jest w nim, że SI nie podaje żadnych informacji na temat zmian, więc robimy podsumowanie plotek, gdyż w każdej plotce jest ziarno prawdy.

Ja tam rozróżniam pomysły graczy od tzw. nieoficjalnych informacji. Czym innym jest sugestia kogoś blisko związanego z SI, a czym innym myślenie życzeniowe gimnazjalnych fanów FMa - sugerowanie, że te drugie choćby może być częścią strategii SIGames jest wprowadzaniem czytelnika w błąd.

Odnośnik do komentarza

Dawno nie byłem na forum, ale czy nie wypada poinformować użytkownika o usuwaniu jego postów?

Ja tam rozróżniam pomysły graczy od tzw. nieoficjalnych informacji. Czym innym jest sugestia kogoś blisko związanego z SI, a czym innym myślenie życzeniowe gimnazjalnych fanów FMa - sugerowanie, że te drugie choćby może być częścią strategii SIGames jest wprowadzaniem czytelnika w błąd.

Wszystko co było opisane to pomysły, które powtarzają się w kółko, co oznacza, że są realne i możliwość ich wprowadzenia jest spora. Nie zbieraliśmy jakiś jednopostowców przecież. A w przeszłości takie plotki często okazywały się prawdą.

Odnośnik do komentarza

Już pomijam fakt, że Profesor czytał chyba komentarze do innego newsa, bo o tym wspomnianym ludzie wypowiadają się z jednoznaczną świadomością, że są to tylko pomysły i spekulacje, a nie żadne informacje - oficjalne lub nieoficjalne - podawane przez ludzi ze Sports Interactive. Zaś sprawę trybu 3D rozwiewa również news o poszukiwaniach grafika do którego jego odesłanie, a który jasno mówi, że trybu 3D nie będzie w FM 2009.

Odnośnik do komentarza
Czy tylko ja mam taki problem, że nie mogę nic ściągnąć z cmrev?

Transfer na jakimkolwiek pliku mam w granicach 1kb/s :/. Dojdzie do kilku % i wyskakuje bład " nie mozna odnaleźć pliku źródłowego"

Niestety, taki problemów występuje u niektórych użytkowników. Zbieramy informacje na ten temat i staramy się to zdiagnozować z administratorem, prosiłbym o przesłanie dokładniejszych informacji - dostawca oraz prędkośc łącza przede wszystkim. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Na moje to trochę dziwne, bo robiliście update strony parę m-cy temu i RSS to już raczej standard, na moje powinniście w miarę szybko to zaimplementować. Ja np, nie lubię chodzić po stronkach i sprawdzać czy jest coś nowego, tylko przez RSS sprawdzam ulubione stronki ;) Także do roboty ;P

 

W sumie tak patrze pozostałe stronki na scenie nic lepsze :roll:

Odnośnik do komentarza

Z całym szacunkiem dla ww stron, ale pierwsze o nich słyszę (no może lekko przesadzam), bo jednak cmrev wyznacza, jak dla mnie, poziom. Choćby dlatego, że to oficjalna strona i informacje tam są dla mnie najpewniejsze. Dlatego tym bardziej mnie dziwi brak takiego elementu jak RSS ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W ostatnim czasie na CM Revolution działo się sporo ciekawych rzeczy:

# na stronie pojawiły się dwa opowiadania - "Angielskie wejście: część II" autorstwa McGregora oraz trzecia część "Argentyńskiego Tanga" pisanego przez Kunxona;

# oprócz tego opublikowaliśmy Retro 95/96 Update, który stworzył Fenix. Dodatek dezaktualizuje składy na te z sezonu 1995/1996 - od teraz możliwe jest poprowadzenie Guardioli, Koemana czy Wojciecha Kowalczyka;

# Pavulon zaserwował nam kolejną porcję logopacków do FM-a 2008 - tym razem z lig rosyjskich, serbskich, słowackich, słoweńskich, szwajcarskich, szwedzkich, tureckich oraz singapurskich;

# działał także jakubkwa, który napisał trzy newsy z serii "Road to FM Live", w których stara się jak najdokładniej przedstawić nadchodzące dzieło programistów Sports Interactive;

# dzisiaj miała miejsce także premiera wersji beta najnowszego update'a Fudiego i Messinho aktualnego na 20 lipca 2008 roku - Fudi & Messinho Revolution Update v3.0 [beta];

 

Zapraszamy na CM Revolution!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Coś nie tak z RSSami jest :-k

http://feedvalidator.org/check.cgi?url=htt...ev.com/rss.html

 

z tego powodu w lifererze mi się nie otwierają rsski, mimo że firefox potrafi odczytać je.

 

Liferea wywala się konkretniej na tym:

Wystąpiły błędy przy przetwarzaniu tej subskrypcji!

  (Szczegóły błędów parsera)

	Szczegóły

Nie można rozpoznać typu subskrypcji! Sprawdź czy adres źródła wskazuje na zasób będący w jednym z obsługiwanych formatów subskrypcji!
Wydruk z parsera XML:
XML Parser: Nie można przetworzyć dokumentu:

Entity: line 109: 


parser 


error : 


xmlParseEntityRef: no name


<title>Messinho & Fudi: back in action!</title>


			 ^



Błąd XML przy czytaniu subskrypcji! Subskrypcja "http://www.cmrev.com/rss.html" nie mogła być załadowana!

Możesz walidować tę subskrypcję używając
		 FeedValidator

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...