Skocz do zawartości

Marynia składa 459 postanowień noworocznych


Kuchar

W tym roku  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Niemozliwe. Chyba wygram drugi mecz.

2:1 :o wow. Wygralem.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152205591874666.1073741828.174461204665&type=3

 

Ślinka cieknie na sam widok... Przepyszne jedzenie tam mają. Jak ktoś będzie w Pradze, to Luka Lu to must be...

Polecam drugi obrazek. Taka ośmiornica to jest stomachgasm instantny.

Odnośnik do komentarza

Byłem obok :)

 

Generalnie jedzenie najlepsze w Luka Lu, w średniowiecznej karczmie U Krale Brabantskeho i w klasztorze na Strahowie. Burgery świetne w Zlych Casach, ale ostatnio nie mieli. Wziąłem tatar, jednak do tego z poznańskiej Racji Mięsa się nie umywa.

Odnośnik do komentarza

Kurde nic mi nie mow. Na Żiżkowie mieszkalem w sierpniu i jak durny nie sprawdzilem, ze na osiedlu mam trzy knajpy z kraftowym piwem i musialem sie zadowolic porterem z Pardubic - nota bene calkiem dobrym.

 

Natomiast najlepszy jest sklepik Viktori Żiżkow :D Sklep jest zamkniety, tylko wisi kartka, ze jak ktos chce cos kupic, to dzwonic - i podany numer telefonu, bo pani mieszka w bloku obok i sobie siedzi w domu zamiast w pracy :D

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem Calvary, dobry, dość nieszablonowy film. Nie spodziewałem się czegoś takiego. :-k

 

A tak w ogóle to pogodę w Barcelonie "pokurwiło". W ciągu dnia temperatura, że można wyskoczyć na krótkie spodenki, wieczorem pizga chłodem, że kurtka i szalik muszą iść w ruch. Jak żyć?

 

Byłem w knajpie "u Cipu" była obok lub na ulicy Michalowej :) - spoko, ale bez rewelacji. Jak knajpować w Pradze, to tylko na Żiżkowie :)

Odnośnik do komentarza

My byliśmy 5 dni w maju. Hostel w okolicach stacji metra Ladvi (+/- 40 zł osoba/doba), wybieraliśmy sobie jakaś ulicę i odwiedzaliśmy ciekawsze (tak na pierwszy "rzut oka") gospody leżące wzdłuż niej. Ostatniego dnia okazało się, że świetne miejsce (z punktu widzenia piwosza) mieliśmy praktycznie na wprost naszego hostelu.

Cóż zawsze jest to argument, aby pojechać także i w tym roku.

Odnośnik do komentarza

 

jezu, w polskim sporcie w ostatnich 5 latach bylo tak slabo ze zawsze plebiscyt na najlepszego sportowca wygrywala Kowalczyk? :|

Plebs głosuje na swoich bohaterow szklanego ekranu

 

ale, serio, czy tylko mnie ta kobieta tak irytuje? po prostu nie moge na nia patrzec. a juz sluchanie jej pierdolenia to jest szkola wyzsza.

Odnośnik do komentarza

 

 

jezu, w polskim sporcie w ostatnich 5 latach bylo tak slabo ze zawsze plebiscyt na najlepszego sportowca wygrywala Kowalczyk? :|

Plebs głosuje na swoich bohaterow szklanego ekranu

 

ale, serio, czy tylko mnie ta kobieta tak irytuje? po prostu nie moge na nia patrzec. a juz sluchanie jej pierdolenia to jest szkola wyzsza.

 

Nie. Ja podziwiam ja za to, ze w siebei wierzy. Czasem odlatuje gdy pieprzy o wielkim spisku, ale wole taka, niz kolejnego skromnisia.

Odnośnik do komentarza

jezu, w polskim sporcie w ostatnich 5 latach bylo tak slabo ze zawsze plebiscyt na najlepszego sportowca wygrywala Kowalczyk? :|

 

A kto miał wygrywać?

2009 2 złota i srebro na MS w Libercu puchar swiata, 2010 złoto srebro brąz na olimpiadzie w Vancouver TdS puchar swiata,2011 2 srebra i brąz na MS w Oslo,TdS i puchar swiata, 2012 TdS, 2 miejsce w pucharze swiata,2013 srebro na MS w Val di Fiemme TdS i puchar swiata.

Sam bym głosował w tym roku na Jusie bo dokonała czegos niebywałego, ze złamaną koscią wygrać złoto olimpijskie! ( No ale Stoch jednak 2 złotami na olimpiadzie i pucharem swiata ją zmiażdzył ;))

Pendolino z Wawy do Krakowa 30 zł ze zniżką 37 % :o

Odnośnik do komentarza

Pelna zgoda - ciezkiej walki i wiary w siebie absolutnie nie mozna jej odmowic. ale jej cala reszta jest tak odpychajaca, ze nie moge wierzyc ze tak duzo ludzi ja lubi :|


 

 

ale, serio, czy tylko mnie ta kobieta tak irytuje? po prostu nie moge na nia patrzec. a juz sluchanie jej pierdolenia to jest szkola wyzsza.


 

 

Jak Cie tak irytuje, to dlaczego masz z nią awatar, he?

 

masz mnie :lol:

 

a w ogole wiesz ze to jest z mojego podpisu, ktory sam kiedys zarekomendowales w awardsach? :)

 

http://vbox7.com/play:48262f2c (wiem, wolno sie laduje)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...