Skocz do zawartości

Marynia składa 459 postanowień noworocznych


Kuchar

W tym roku  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bitwy gram tylko jak jest prognozowana porażka, albo straty w stylu 60%. Nie wiem, kiedyś mi się chciało grać epickie turbo-kurwa-hiper bitwy po 2h. Teraz jakoś nie mam czasu, spieszę się i popełniam masę błędów taktycznych. Szczególnie, że na Radius Mod jednostki są z 3-4 razy bardzie żywotne i sie napierdalają w nieskończoność.

Ale chłonę warstwę strategiczną :) Rozbudowa miasteczek przy tej hipnotyzującej muzyczce <3 A jeszcze jak gram Rzymem to już wczuwka totalna.

Odnośnik do komentarza

 

Ja dzisiaj tylko flachę obalę!

BTW będę miał rozmowę kwalifikacyjną w DHLu jako stażysta ds. logistyki, ma ktoś jakieś rady odnośnie rozmów w takim wielkim korpo :P? Zasadniczo nie był to mój pierwszy wybór jeżeli chodzi o staż (sram się, że mnie wjebią na magazyn i przenośpanpaczki, poza tym pracownicy DHLu mają raczej bardzo kiepską opinie o nim jako o miejscu pracy), więc jak nie dostanę to płakał nie będę, ale pierwsza poważna rozmowa kwalifikacyjna w życiu to sam przed sobą chce jakoś udowodnić, że potrafię dobrze wypaść :P.

Bądź pewny siebie, nie sprawiaj wrażenia ofiary i po prostu dobrze się sprzedaj. :)

 

Tak planuję, ale jak wyjdzie w praniu to się okaże :keke:.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja dzisiaj tylko flachę obalę!

BTW będę miał rozmowę kwalifikacyjną w DHLu jako stażysta ds. logistyki, ma ktoś jakieś rady odnośnie rozmów w takim wielkim korpo :P? Zasadniczo nie był to mój pierwszy wybór jeżeli chodzi o staż (sram się, że mnie wjebią na magazyn i przenośpanpaczki, poza tym pracownicy DHLu mają raczej bardzo kiepską opinie o nim jako o miejscu pracy), więc jak nie dostanę to płakał nie będę, ale pierwsza poważna rozmowa kwalifikacyjna w życiu to sam przed sobą chce jakoś udowodnić, że potrafię dobrze wypaść :P.

Bądź pewny siebie, nie sprawiaj wrażenia ofiary i po prostu dobrze się sprzedaj. :)

 

Tak planuję, ale jak wyjdzie w praniu to się okaże :keke:.

 

pamiętasz pastę o człowieku po sgh mającym życiową szansę? to do dzieła.

Odnośnik do komentarza

 

me_who, zostawiałem Ci jakiś czas temu pytanie na steam, przymierzasz się do TW: Atilla?

Pewnie tak. Ale pewnie nie po premierze. W Barbarian Invasion do Rome I grało mi się fajnie, także tak, zagram.

Nie gram w multi. Bo Smetek zawsze się o to pyta, więc od razu wolę zaznaczyć.

omujborze, tak to nawet krul nie masakruje :lol:

 

 

kiedyś Ci to multi wypomnę ;-)

Odnośnik do komentarza
kiedyś Ci to multi wypomnę ;-)

 

Jedyne multi co mogę grać, to Talisman i Wiedźmin:Gra Planszowa :]

Aczkolwiek w Szogunie 2 wyjebali zajebistą kampanię avatara <3

> Puchar Ligi

> strać 3 graczy przez ciężkie kontuzje, ale awansuj

> losowanie

> Ross County z SPL na wyjeździe

> płacz w poduszkę

 

No ja jebe, co ten FM dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

 

kiedyś Ci to multi wypomnę ;-)

 

Jedyne multi co mogę grać, to Talisman i Wiedźmin:Gra Planszowa :]

Aczkolwiek w Szogunie 2 wyjebali zajebistą kampanię avatara <3

> Puchar Ligi

> strać 3 graczy przez ciężkie kontuzje, ale awansuj

> losowanie

> Ross County z SPL na wyjeździe

> płacz w poduszkę

 

No ja jebe, co ten FM dzisiaj.

 

karma za brak multi Panie kolego

Odnośnik do komentarza

 

 

kurwa, nikt nie nominuje na asystenta za motoryzacyjny. bedziecie cos jeszcze chcieli, chuje :nigdy:

łap plusa na osłode :-*

 

dzięks.

 

zdjecia i herby musza byc wrzucone w moje dokumenty czy da sie gdzies zaznaczyc zeby je ssal z innej lokalizacji?

 

który fm? bo dawniej się dalo, ale nie wiem czy nie pozmieniali tego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...