Skocz do zawartości

Marynia składa 459 postanowień noworocznych


Kuchar

W tym roku  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest zły, jest tylko "przesycony" do bólu Andersonem. ;)

 

Btw. ja przez Ciebie znowu Profondo Rosso obejrzałem, najlepszy Argento. :)

Już czeka na wolny czas, będzie pierwsze w kolejce skoro tak chwalisz. :)

 

Swoją drogą to przeglądam sobie różne giallo na Cinemageddonie. Znalazłem jakąś ciekawą hiszpańską produkcję z nawiedzonym domem i zagubioną parą, która do niego trafia. To tak nawiązując do tego o co pytałeś, jakie giallo najbardziej mi odpowiada, właśnie takie - w stylu Suspirii, trochę horror i nadprzyrodzone rzeczy. Ale i tak najważniejsza jest muzyka i kolorki. ;-)

 

Btw, oglądałeś Blackaria albo Last Caress?

Odnośnik do komentarza

 

Nie jest zły, jest tylko "przesycony" do bólu Andersonem. ;)

 

Btw. ja przez Ciebie znowu Profondo Rosso obejrzałem, najlepszy Argento. :)

Już czeka na wolny czas, będzie pierwsze w kolejce skoro tak chwalisz. :)

 

Swoją drogą to przeglądam sobie różne giallo na Cinemageddonie. Znalazłem jakąś ciekawą hiszpańską produkcję z nawiedzonym domem i zagubioną parą, która do niego trafia. To tak nawiązując do tego o co pytałeś, jakie giallo najbardziej mi odpowiada, właśnie takie - w stylu Suspirii, trochę horror i nadprzyrodzone rzeczy. Ale i tak najważniejsza jest muzyka i kolorki. ;-)

 

Btw, oglądałeś Blackaria albo Last Caress?

 

"W stylu Suspirii" - to Profondo może nie podejść, bo to raczej klasyczny kryminał, ale znakomicie skrojony. :)

Wymienionych filmów nie widziałem, ale z tego co patrzę, to jakieś współczesne próby zmierzenia się z gatunkiem - to już nie moje lata ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...