Skocz do zawartości

Marynia butelkuje 458. lekko cytrusowe IPA Wild Ale


Kuchar

Jakie pijasz piwo?  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem, ale u mnie wyglada tak, że otwarłem sobie flachę i sam piję przed kompem. Do tego słucham zajebiście smutnej muzyki (zacząlem od Neurosis, teraz Slint, potem nie wiem coś, ale chyba Wagnera włączę) i płaczę. Jaki ten rok był zjebany, wszystko na czym mi zależało nie wyszło tak jak trzeba!

Odnośnik do komentarza

Ja jestem, ale u mnie wyglada tak, że otwarłem sobie flachę i sam piję przed kompem. Do tego słucham zajebiście smutnej muzyki (zacząlem od Neurosis, teraz Slint, potem nie wiem coś, ale chyba Wagnera włączę) i płaczę. Jaki ten rok był zjebany, wszystko na czym mi zależało nie wyszło tak jak trzeba!

 

Ja tam piję tymbark multiwitamina, słucham muzyki z Polsatu, na dwie godziny dziś miałem popołudniu odwiedziny narzeczonej i siostry. A tak poza tym leżę w szpitalu już 14 dzień, wcześniej leżałem 33 dni w październiku-listopadzie, ale... nie ma co się łamać. Po to upadamy żeby wstać, a takie dni jak nowy rok wiążą nowe nadzieje. Mi też prawie nic nie wyszło, jestem w zjebanej sytuacji z prawdopodobną diagnozą drugiej poważnej przewlekłej choroby, która wkurwi mnie jeszcze nie raz i nawet mocniej niż pierwsza, ale głowa do góry.

 

Ciężko jest wtedy wstać i znaleźć sens dalszej egzystencji. Ale ja Ci mówię: Wstań i walcz. To Twoje życie, Twój największy skarb.

 

 

Mam tylko poczucie winy, że spierdoliłem święta i sylwestra swojej narzeczonej i siostrze, bo przychodziły jak mogły. Narzeczona jeździła między szpitalem, a rodzicami (80km), a teraz w sylwka jest sama, bo jutro też chce przyjść na chwilę do mnie i pojedzie dopiero jutro do rodziców na weekend długi...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...