Skocz do zawartości

Marynia butelkuje 458. lekko cytrusowe IPA Wild Ale


Kuchar

Jakie pijasz piwo?  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nożesz kurwa to sobie zainstalowałem Wieśka, mam wszystkie płyty ofc poza tą z grą, którą najpewniej milion lat temu komuś pożyczyłem z kim pewnie już nawet nie mam kontaktu :D.

 

Zarejestruj sobie kod na GOG - będziesz miał wersję digital do ściągnięcia, przez co ominie cię szukanie płyty, a i z patchami nie będziesz się musiał bujać.

Odnośnik do komentarza

Ten z karty rejestracji elektronicznej? Tylko tam jest "Zarejestruj swój egzamplarz na gra.pl/rejestracja", to chyba nie przejdzie :/.

 

 

e: mam jeszcze z tyłu instrukcji klucz rejestracji cd projekt red :-k.


Gdzie na stronie gog.com jest ta rejestracja kluczy? Nie widzę tego nigdzie.

Odnośnik do komentarza

Ja swojego Wieśka oddalen komus z forum :-k Bo mi sie nie podobala rozgrywka.

 

A który Batman najlepszy? Jest trzeci na mojej liście zakupów gier, ale musza mi się trochę hajs zacząć zgadzać ;)

 

1. Call of Duty 4 MW

2. Battlefield 3

3. Batman

4. PES 15

5. Lego marvel super heroes

6. Call of Duty 5

7. Twierdza Krucjata 2

 

I tyle chyba :D

Odnośnik do komentarza

A który Batman najlepszy? Jest trzeci na mojej liście zakupów gier, ale musza mi się trochę hajs zacząć zgadzać ;)

 

Ciężko powiedzieć. Proponowałbym zagrać po kolei, najpierw Asylum potem City. Jest kontynuacja fabularna (ale bez wiedzy z Asylum można grać w City), ale jest też rozwinięcie mechaniki rozgrywki, dlatego lepiej zacząć od "uboższej" pod tym względem starszej gry niż potem się cofać ;). Fabularnie, klimatowo, gameplayowo obydwie są genialne, więc tutaj różnicy nie ma ;).

 

O Origins się nie wypowiadam, bo nie grałem, ale są mieszane opinie no i nie robiły tego osoby odpowiedzialne za Asylum i City ;)

Odnośnik do komentarza

Ja swojego Wieśka oddalen komus z forum :-k Bo mi sie nie podobala rozgrywka.

 

A który Batman najlepszy? Jest trzeci na mojej liście zakupów gier, ale musza mi się trochę hajs zacząć zgadzać ;)

 

1. Call of Duty 4 MW

2. Battlefield 3

3. Batman

4. PES 15

5. Lego marvel super heroes

6. Call of Duty 5

7. Twierdza Krucjata 2

 

I tyle chyba :D

 

Arkham City jak na razie. Origins niedojebane, a Asylum ma mniej zabawy niż City. Arkham Knight powinien je przebić, ale do premiery kapkę brakuje.

 

Aczkolwiek, jak wyżej, najlepiej zagrać we wszystko chronologicznie ;)

Odnośnik do komentarza

 

Kamtek - przesluchalem. Bardzo sympatyczna rozmowa. Glos masz dobry, wiec sie imo nadajesz ;) Z jakoscia nagrania troche gorzej, ale to pewnie skype wiec szalu nigdy nie ma :) Gratulacje.

Ajatollah Kamtini będzie komentatorem ????

 

 

Mistrzostwa powiatu w warcabach wymarzonym debiutem ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Kamtek - przesluchalem. Bardzo sympatyczna rozmowa. Glos masz dobry, wiec sie imo nadajesz ;) Z jakoscia nagrania troche gorzej, ale to pewnie skype wiec szalu nigdy nie ma :) Gratulacje.

Ajatollah Kamtini będzie komentatorem ????

 

Mistrzostwa powiatu w warcabach wymarzonym debiutem ;)

 

nie wiem czy dla Kamtka to czasem nie jest zbyt porywczy i dynamiczny sport, może nie nadążyć :-k
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...