Skocz do zawartości

Marynia butelkuje 458. lekko cytrusowe IPA Wild Ale


Kuchar

Jakie pijasz piwo?  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Lagren, gdzie tam, tylko podstawy ze słuchu :D planowałem teraz na bezrobociu pójść na kurs, ale chyba się nie uda ;) helpdesk w ang i docelowo w polskim, bo prawdopodobnie otworzą taką pozycję :). Btw. Ty gdzieś tutaj robisz? :)

 

Niby wigilia w Barcelonie, ale nigdy tyle alkoholu w czasie świąt w siebie nie wlalem ;)

I aż tak łatwo z robotą na samym angielskim/polskim? To super :)

Ja święta w PL. Ostatnio bezrobocie, ale nawet nie szukał, musiałem napisać licencjat w końcu, bo jakoś wcześniej nie wyszło. Teraz będę szukał czegokolwiek na miejscu(Granada/Malaga) i w międzyczasie poszukam czegoś w branży :)

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=Q4PE2hSqVnk

 

Echh dlaczego trzeba się przebić przez tyle bardziej lub mniej średnich rzeczy żeby wreszcie trafić na jakiś taki moment 10/10. Ja jebe jakie to jest genialne.

No nie mów, że jak na swoje oblatanie filmowe, zobaczyłeś ten film (i TĘ scenę) pierwszy raz? ;)

 

@Lagren

 

Z samym angielskim generalnie można się tutaj kręcić. Katalońce płacą za to, że w szkołach się uczą tylko katalońskiego, a jako drugi język mają hiszpański ;), toteż wszelkie inne języki są wszędzie chętnie widziane ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...