Skocz do zawartości

Marynia butelkuje 458. lekko cytrusowe IPA Wild Ale


Kuchar

Jakie pijasz piwo?  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Omujborze, jakie nieudane wyjście do znajomych. Znaczy jedzenie i gościnność mistrz, ale mamy w naszym gronie parę z dużym problemem alkoholowym / przemocowym. Przejebane.

Ale żarcie super, domowe suszi i pizza, że medale z Włoch ślo.

Nie wiem czy Wam T-m pisał co odjebałem z prezentem, ale jak nie to napiszę :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Juz w izolatce. Izolatki maja zakaz odwiedzin, są dwuosobowe, podobno jednak na swieta zrobia wyjątek...

Daj znać czy podobno czy faktycznie. 26.12 wpadnę ze świezym świątecznym paprykorzem. Rozumiem, że na świeta w 12 postaciach go jecie? Na priva napisz adres, piętro, nr sali.
Do kiedy zostajesz? Ja bede 26.12 to mozemy razem podjechac autem.
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Diesel dzisiaj we Wroclawiu 4.46 - wojno na Ukranie trwaj! <3

 

Kaj?

 

Zaro tam będę ;)

 

w Gdańsku na jednej stacji na 6h zrobili 3,90 zł za litr, u mnie na stacji dzisiaj 4,39 zł i to w sumie żadne zaskoczenie ;)

 

3.90?! ladnie. jakis limit ustawili? bo bym wzial z 1000l :keke:

 

nie wdawałem się w szczegóły, ale to stacja E. Leclerc, więc nie mam pewności co do jakości paliwa, no i mieszkając w Gdańsku, to lepiej bujnąć się już do Kaliningradu

Fejskubowi wyjadacze. Chcę zrobić kopię całej rozmowy na fb (czacie). Czy jest na to jakiś prosty sposób?

wejdź w ustawienia, a na dole masz "Pobierz kopię swoich danych z Facebooka.", potem kieruj się tylko wskazówkami

Odnośnik do komentarza

 

Fejskubowi wyjadacze. Chcę zrobić kopię całej rozmowy na fb (czacie). Czy jest na to jakiś prosty sposób?

wejdź w ustawienia, a na dole masz "Pobierz kopię swoich danych z Facebooka.", potem kieruj się tylko wskazówkami

 

rok temu wysłałem żądanie żeby mi wysłali. do dziś nic nie przyszło.

 

wyslalem dwie minuty temu, juz dostalem ;)

 

haha, marudzicicie z tym FMem, ja dzisiaj odpalam po raz pierwszy od grudnia, albo i lepiej, a to tylko dlatego, ze wczoraj sie upodlilem i nie pojechalem dzis na zajecia :D

Odnośnik do komentarza

 

Fejskubowi wyjadacze. Chcę zrobić kopię całej rozmowy na fb (czacie). Czy jest na to jakiś prosty sposób?

wejdź w ustawienia, a na dole masz "Pobierz kopię swoich danych z Facebooka.", potem kieruj się tylko wskazówkami

 

 

Bardzo wybrakowanie to robi, dlatego pytam o jakiś alternatywny sposób, bo klikanie "show older messages" dla blisko 30 tysięcy wiadomości jest słabe :|

Odnośnik do komentarza

 

 

Fejskubowi wyjadacze. Chcę zrobić kopię całej rozmowy na fb (czacie). Czy jest na to jakiś prosty sposób?

wejdź w ustawienia, a na dole masz "Pobierz kopię swoich danych z Facebooka.", potem kieruj się tylko wskazówkami

 

 

Bardzo wybrakowanie to robi, dlatego pytam o jakiś alternatywny sposób, bo klikanie "show older messages" dla blisko 30 tysięcy wiadomości jest słabe :|

 

http://i.imgur.com/PNjgzgd.png

 

wszystkie twoje słowa zapisane na facebooku, może to mało czytelne jest, ale ctrl+f i masz wszystko, co potrzebujesz

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...