Skocz do zawartości

Marynia startuje w 457 turze wyborów o fotel prezydenta Wonchonc Sity


klinsmann

Na kogo zagłosujesz ?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Reaper, koleszko, ja mam nadzieję, że ten przytyk to nie był do mnie. Bo wiesz, ja mam pamięć do twarzy, także tego, jak coś to ja Cię w tej Warszawie znajdę, no nie? A wiesz - perkusista bez jedynek to już taki ładny w teledyskach nie będzie. Także jak to było do mnie to przeproś. Jak do Pitto to proszę bardzo.

Odnośnik do komentarza

 

anony mam dobre wiadomości - nie wiecie NIC o przegrywie. Pewien Szczepan jest totalnym niedojebem zarówno jeśli chodzi o sfere fizyczną jak i mentalną.

chodziłem z tym gościem przez 8 lat do przedsbazy i podsbazy i ilość dziennych odpierdoleń tego przyjeba nie zlicze na palcach obu rąk xD
Szczepan upatrzył sobie już w przedszkolu Karyne i podpierdalał matce pierścionek z częstotliwością 5 podpierdoleń na pontyfikat żeby uroczyście wręczyć go Karynie przy całej klasie. o ile w przedszkolu ta parzyła mu lekką ziołową herbatkę proszeee paniii a szczepan mi sie znowu oświadcza wszycy oczywiście top bk XD, to w podsbazie wszystko przeniosło sie na jakiś wyższy level sagowania. Karyna odpierdalała z pierścionkami najróżniejsze motywy. Wypierdalany do kosza, spuszczany w kiblu, wyrzucany za okno. Szczepan dał sobie spokoj dopiero w 4 podstbazy, ale wtedy my zaczęliśmy sie interesować tym słynnym hehe seksem i na każdym wfie namawialiśmy go do pokazywania chuja oczywiście full stuleja, odpierdalał z nim najróżniejsze motywy. nakurwiał przy całej klasie (z dziewczynami łacznie) napletem po szybach, napierdalał w niego z całych sił żeby się iksde popisać (to był jedyny moment w którym zbierał relatywną aprobatę), potem skurwiel sie wycwanił i nie chciał pokazywać chuja to siłą trzymaliśmy go i ściągaliśmy mu majtki. potem się tak wytresował że wchodząc do szatni pokazywał chuja, ściągał napleta i miał spokój.
najgosze było jak raz klasowy_wodzirej kazał mu walić konia i jebany kurwa doszedł przy 15 osobach, potem sie rozpłakał.
oczywiście nie musze dodawać że posrywał się mniej więcej raz w tygodniu (oczywiście pełny zajazer, matke w szkole itd), a lał po całości jak leci i gdzie leci.
w piątej klasie podsbazy przyniósł do szkoły wódę zmieszaną z winem zmieszaną z piwem w plastikowej butelce i napierdolił sie przed pierwszą lekcją. karetka i telewizja w szkole, top bk dyrektorka wyjebana z roboty przez szczepana.
był takim skończonym idiotą że gdy miał odpowiadać na 2 z historii i nie wiedział kto jako pierwszy opłynął ziemie nowocioty nie znajo największego z polaków Krzysztofa Kolumba, to po otrzymaniu podpowiedzi że był to Ferdynard bez zastanowienia zajebał Kiepski. nawet histeryczka xD nie dała rady bez założenia maski memicznej. oczywiście nie zrobił tego aby przyśmieszkować tylko był święcie przekonany że ma ziarnko prawdy.
aha, skurwiel nakurwiał rysunek techniczny długopisem xD czysty chaos xD

Odnośnik do komentarza

Planuje w sylwestra spędzić w na mieście i skończyć go w hotelu. Szkoda, że siostra dziewczyny koniecznie chce z nią spać...nie porucham :(((((

 

A wy Mireczki, jakie plany na sylwestrzaka?

Praga. Czeski kraft, klasztorne browary. Ja i pięć kobiet. W jednym pokoju.

 

Beat that.

Odnośnik do komentarza

FYM: No właśnie już próbowałem zrobić jakąś listę samemu na bazie rankingów z imdb, ale wyszło tak, że tylko X-Men mam do nadrobienia (i kilku animowanych, ale tych nie liczę). :) Dlatego szukam innych źródeł.

Oprócz tego co zapodał Hawk dorzuciłbym kilka bardzo subiektywnych pozycji ;) niezbyt popularne i raczej niedoceniane :D

Przed północą (2013) - uwieńczenie kultowej miłosnej trylogii Linklatera, klimat, dialogi, proza życia

Upstream Color (2013) - dramat sajns fikszyn, dobry mindfuck, artystyczno-wizualny orgazm, metafizyka - taka sytuacja

Rust and Bone (2012) - mocne 'love' story, melodramat, przystępna muza, no i duet Cotillard - Schoenaerts ("Głowa byka")

Blancanieves (2012) - niema wersja baśni o Śnieżce, odświeżona i urzekająca

Død Snø 2 (2014) - rozpierducha pomiędzy zombie nazistami i komunistami, a finałowa scena rozpierdala <3

Obywatel roku (2014) - kryminał z humorem w stylu "Fargo", trupy, krew i pług śnieżny :D

Tylko kochankowie przeżyją (2013) - klimat, muza, wampiry - po stokroć tak!

Calvary (2014) - dramat, wiara, a raczej jej upadek, oczywiście ze szczyptą humoru, dobry Gleeson, już pierwsza scena intryguje niesamowicie

Co jest grane, Davis? (2013) - Coenowie w formie, kolejny utalentowany nieudacznik na tapecie

Berberian Sound Studio (2012) - hołd giallo, dźwięk, klimat i tworzenie giallo od podszewki, film we filmie ;)

Go Goa Gone (2013) - indyjska zombie zabawa, pełno odniesien do holiłódu

7 psychopatów (2012) - komedia kryminalna, brak weny scenarzysty, dziwne pomyłki, przypadkowe trupy i Sam Rockwell

Nasze dzieci (2012) - dramat, na faktach, rodzinne komplikacje, depresja, mocne gówno, no i aktor z "Proroka" (Rahim)

Koneser (2013) - Tornatore, Moriccone, G.Rush, dzieła sztuki, świetna intryga

Looper - Pętla czasu (2012) - jeden z ostatnich dobrych filmów z Willisem, niezłe sci-fi

 

Odnośnik do komentarza

 

Planuje w sylwestra spędzić w na mieście i skończyć go w hotelu. Szkoda, że siostra dziewczyny koniecznie chce z nią spać...nie porucham :(((((

 

A wy Mireczki, jakie plany na sylwestrzaka?

Praga. Czeski kraft, klasztorne browary. Ja i pięć kobiet. W jednym pokoju.

 

Beat that.

 

I tak nie poruchasz, więc nie ma czego przebijać...

Odnośnik do komentarza

 

Planuje w sylwestra spędzić w na mieście i skończyć go w hotelu. Szkoda, że siostra dziewczyny koniecznie chce z nią spać...nie porucham :(((((

 

A wy Mireczki, jakie plany na sylwestrzaka?

Praga. Czeski kraft, klasztorne browary. Ja i pięć kobiet. W jednym pokoju.

 

Beat that.

 

- I co?

- I wypiłem pilsnera z dolnej fermantacji warzonego na brodzie Husa. Kwaśny. Mogli dodać pólnocno-południowy chmiel z Chebu.

Odnośnik do komentarza

 

Planuje w sylwestra spędzić w na mieście i skończyć go w hotelu. Szkoda, że siostra dziewczyny koniecznie chce z nią spać...nie porucham :(((((

 

A wy Mireczki, jakie plany na sylwestrzaka?

Praga. Czeski kraft, klasztorne browary. Ja i pięć kobiet. W jednym pokoju.

 

Beat that.

 

Czyli też nie poruchasz

Odnośnik do komentarza

Reaper, koleszko, ja mam nadzieję, że ten przytyk to nie był do mnie. Bo wiesz, ja mam pamięć do twarzy, także tego, jak coś to ja Cię w tej Warszawie znajdę, no nie? A wiesz - perkusista bez jedynek to już taki ładny w teledyskach nie będzie. Także jak to było do mnie to przeproś. Jak do Pitto to proszę bardzo.

 

Nie pierdol żeś taki chojrak, bo jeden szczał i leżysz, szacun na dzielni działa. Bk była skierowana do Pitto, bo chłopaczyna spierdolina jest i nie potrafiłby obrobić swojej dupy i jej siostry naraz xD polecam wpisać w redtjuba 'swidish twins', to wszystko wyjaśnio.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...