Skocz do zawartości

Marynia startuje w 457 turze wyborów o fotel prezydenta Wonchonc Sity


klinsmann

Na kogo zagłosujesz ?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hawk, czemu nie jeździsz na zloty?

Teraz mnie chyba nie było w PL jak dobrze kojarzę, zarabiałem na sonkę, rower i witaminy. No i wypadają z reguły jakoś w moje urodziny (ostatni tydzień lipca), więc trochę kiepsko.

W ogóle BTW będzie jakiś poker dzisiaj?

Odnośnik do komentarza

Ej a tak nieśmiało wracając do filmów jest tu ktoś kto oglądał to http://www.filmweb.pl/film/Kolacja+z+Andrzejem-1981-162040:D? Szanse pewnie niewielkie, ja sam obejrzałem to tylko i wyłącznie przez to, że jeden odcinek Community był 'hołdem' dla tego filmu (czyli w zasadzie przez Szczurka zobaczyłem najlepszy film w życiu :*), ale jestem bardzo ciekaw jakiejkolwiek opinii kogoś innego niż losowy koment na filmwebie, bo chyba nie skłamię jak powiem, że to mój ulubiony film spośród wszystkich jakie do tej pory widziałem i żaden mnie aż tak całkowicie nie zahipnotyzował podczas oglądania.

Odnośnik do komentarza

Cały odcinek 19 drugiego sezonu jest jego hołdem (Abed o tym nawet wspomina), restauracja, motyw 'rozmowy dwóch dawnych przyjaciół, którzy oddalili się od siebie', próba doprowadzenia rozmowy do czegoś więcej niż tylko wymiana opinii i zdań (cokolwiek to znaczy)... Ofc w Community zostało to oddane w sposób odpowiednio uproszczony i dostosowany od fabuły serialu, ale pamiętam, że miałem wtedy taką fazę na Community, że obiecałem sobie, że obejrzę. No i bardzo dobrze, że postanowiłem wreszcie "mieć to z głowy i odhaczyć" jakieś parę miesięcy później, obejrzałem natykając się na filmwebie po raz któryś na tę pozycję zaznaczoną jako "umrę jak nie zobaczę".

Ten film Hokej to można jakoś normalnie namierzyć? Bo ilość głosów na filmweb sugeruje,że może być z tym problem.

Pływa sobie po wodach, w USA ten film chyba jest bardziej popularny. Community chyba nie jest jedyny serialem gdzie jest do niego nawiązanie, więc jakoś tam w popkulturze siedzi.

Odnośnik do komentarza

 

Hawk, czemu nie jeździsz na zloty?

Teraz mnie chyba nie było w PL jak dobrze kojarzę, zarabiałem na sonkę, rower i witaminy. No i wypadają z reguły jakoś w moje urodziny (ostatni tydzień lipca), więc trochę kiepsko.

W ogóle BTW będzie jakiś poker dzisiaj?

 

 

Aha :)

 

Pokłosie na TVP1

 

Jarek pewnie nie byłby zadowolony, że to oglądasz ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Hawk, czemu nie jeździsz na zloty?

Teraz mnie chyba nie było w PL jak dobrze kojarzę, zarabiałem na sonkę, rower i witaminy. No i wypadają z reguły jakoś w moje urodziny (ostatni tydzień lipca), więc trochę kiepsko.

W ogóle BTW będzie jakiś poker dzisiaj?

 

 

Aha :)

 

Pokłosie na TVP1

 

Jarek pewnie nie byłby zadowolony, że to oglądasz ;)

 

Cuż trzeba różnych filmów spróbować ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...