Skocz do zawartości

Marynia startuje w 457 turze wyborów o fotel prezydenta Wonchonc Sity


klinsmann

Na kogo zagłosujesz ?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie zdane.


 

Ja kurwa co roku ten sam problem, nie mam pojęcia co kupić rodzicom. Najgorsze, że normalne prezenty odpadają, bo każde ma swoją żonę albo narzeczonego i trzeba wymyślić raczej coś w stylu "prezentu do domu" :/.

no to nic prostszego - ekspres do kawy, robot kuchenny, nawilzacz powietrza, elektroniczna ramka na zdjecia, inteligentny odkurzacz samoodkurzajacy, zestaw porządnych noży kuchennych, maszyna do wyrabiania fondue, itd.

 

O kurwa, na bogatości.

Odnośnik do komentarza

Ale mam fame, wlasnie dzwonila do mnie pani doktor, gastrolog, mam pilnie jutro do niej isc, bo jeden z wynikow na bakterie wyszedl dodatni... A wlasnie wracalem od rodzinnej ze skierowaniem do szpitala... Bakterie trzeba leczyc juz, mozna w domu, ale jak nie mam goraczek, a ze mam to jutro da mi... Drugie skierowanie do szpitala. Będę prosil, zebym mnie zamknęli dopiero w poniedzialek po rozprawie, ale i tak zadecydują jutro hematolodzy... I tak i tak chuj.

Odnośnik do komentarza

No chudy jest dramatycznie. Dodatkowo je tak żałosne porcje jedzenia, że naprawdę nie mam pojęcia jakim cudem on nie mdleje w szkole czy coś, na obiad jeden ziemniak, odrobinka surówki i polowa kotleta. No ale to nie moje miejsce by wściubiać nos.

to kup mu wejściówkę na jeden testowy trening jakiejś sztuki walki

Odnośnik do komentarza

 

No chudy jest dramatycznie. Dodatkowo je tak żałosne porcje jedzenia, że naprawdę nie mam pojęcia jakim cudem on nie mdleje w szkole czy coś, na obiad jeden ziemniak, odrobinka surówki i polowa kotleta. No ale to nie moje miejsce by wściubiać nos.

to kup mu wejściówkę na jeden testowy trening jakiejś sztuki walki

 

Chytrze - w większości taki trening jest za darmo :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...