Skocz do zawartości

Marynia startuje w 457 turze wyborów o fotel prezydenta Wonchonc Sity


klinsmann

Na kogo zagłosujesz ?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie sam nie wiem po co :keke:. Tzn wiem, że jest po tym nawet nienajgorszy zawód, ale najchętniej zarabiałbym grube miliony z własnej firmy. Ale realistycznie rzecz biorąc prędzej będę pracował w zawodzie, bo jednak trzeba mieć jakiś hajs by tę firmę najsampierw otworzyć :keke:. Się bardziej do tej informatyki jednak skłaniam, bo 3 i pół roku wakacji to i tak było naprawdę sporo, no i mam już serdecznie dość smartfonowania na wszystkich zajęciach bo nuda w chuj a zaliczyć i tak zaliczę, ale się sram, że coś nie pyknie jak jakiś świeżaczek na widok słowa "matematyka" w planie zajęć :D i zjebie sobie magisterkę. No ale w sumie do tej pory nawet jak były trudniejsze rzeczy to po prostu siedziałem nad czymś dłużej, ale i tak zawsze pykało, często nawet lepiej niż jakieś lajtowe przysłowiowe wkuwanie na pamięć :-k. Jakby był jakiś kurwa certyfikat albo coś to bym się nawet nie zastanawiał, a tak niby się czegoś nauczę, ale na rozmowie kwalifikacyjnej będzie mi musiał pracodawca na słowo wierzyć chyba tylko, więc chyba szansa, że dostanę robotę niewiele większa :/.

Odnośnik do komentarza

Wiedzmin 3 dopiero w maju ;(

it looks like many gaffers are painting CDP as some magical dev studio with only the best of interests of the gamers in mind. Trust me they are not. The bullshitting with the Witcher 3 started from day 1. PR is creating an overblown vision of a game that doesn't exist while the team is in crazy crunch time for over a year now

To jest ciekawe.

Odnośnik do komentarza

Moja drużyna jest całkiem sympatyczna. Remisują sobie z PSV 0:0 do 85 minuty, więc środkowi obrońcy postanowili być bardziej gościnni i strzelili po jednym samobóju. Skończyło się na 0:2. Do tego mam artystę w ataku, który marnuje 2-3 setki na mecz. To wpadłem na pomysł, żeby skrzydłowi napieprzali dośrodkowania to może piłka przypadkiem trafi w napastnika i będzie gol. Właśnie w ten sposób Duplan i Oar strzelają bramki Mulengą. Cały mój geniusz taktyczny.

Odnośnik do komentarza

A nie możesz zapytać się kogoś z drugiego roku jak to wygląda?

 

Właśnie nie znam nikogo piętro wyżej, a znajomych pytałem to też nie wiedzą. Ale właściwie już podjąłem decyzję, najwyżej mnie wypierdolą, trzeba coś do przodu robić bo ile kurwa razy można przerabiać co to jest lean management albo inne idiotyczne 5S.

idź na te co będziesz się mógł opierdalać, będziesz miał więcej czasu na FMa i wklejanie śmiesznych rzeczy na forum.

Zawsze znajdę czas by podrażnić dzikiego ryja i wicherka :*.

Odnośnik do komentarza

 

Wiedzmin 3 dopiero w maju ;(

it looks like many gaffers are painting CDP as some magical dev studio with only the best of interests of the gamers in mind. Trust me they are not. The bullshitting with the Witcher 3 started from day 1. PR is creating an overblown vision of a game that doesn't exist while the team is in crazy crunch time for over a year now

To jest ciekawe.

 

fakt, PR w tej firmie dziala az za dobrze :-k

Odnośnik do komentarza

 

Visual Basic jest prawie na każdych inżynierskich studiach

 

No, it's not.

 

 

? Znajomy ma na zarządzaniu i inżynierii produkcji.

 

 

Visual Basic jest prawie na każdych inżynierskich studiach, dasz radę.

No to chyba nie w ramach nauki programowania :P

 

 

A kto powiedział, że w ramach?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...