Skocz do zawartości

Marynia startuje w 457 turze wyborów o fotel prezydenta Wonchonc Sity


klinsmann

Na kogo zagłosujesz ?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pić to trza umić :keke:

 

 

Ja już w środku tygodnia mocno nie spożywam.

 

Ave!!

 

Piątek, Piąteczek, Piątunio !!


Kurwa. Kac w srodku tygodnia to nie jestp olski klub. Kto mi kazal wczoraj najebac sie jak swinia :sciana:

 

Święta Barbara :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Nikt się za to nie weźmie, bo to produkt niszowo-regionalny.

 

No chyba że Luc Besson :D

 

Tam niszowo-regionalny. Da się to zmienić.

 

 

Ja oglądałem ostatnio kilka odcinków Wiedźmina z Żebrowskim. Wbrew powszechnej pogardzie, ten serial miejscami da się oglądać. Ba, jak się weźmie poprawkę, że to bardziej teatr telewizji niż film na miarę przełomu wieków, to jest nawet przyjemny (jak np Okruch Lodu). No i muzyka jest fajna.

 

Ale gdybym mógł zdecydować, to chciałbym, żeby nigdy ten serial nie powstał. I to samo podejście mam do ekranizacji Thorgala - jak mają z tego zrobić coś na pół gwizdka, to lepiej niech zostanie jako komiks (już gra komputerowa pokazała, jak można Thorgala obrzydzić). Ewentualnie jako klasyczna animacja 2d.

 

Bry :kawa:

Odnośnik do komentarza

Ja Wiedźmina (filmu) nie oglądałem. Serial nie raz i mi się całkiem przyjemnie oglądało. Muzyka oczywiście zajebista. W końcu Ciechowski.

 

Gabe, ale przecież pisałem, że musiałby się tym zająć ktoś konkretny. No i z solidnym budżetem.

Odnośnik do komentarza

Film został zrobiony z pociętych materiałów z serialu. Dla znających fabułę - do zorientowania się bez problemu, dla nieznających - chaos.

 

 

 

Gabe, ale przecież pisałem, że musiałby się tym zająć ktoś konkretny. No i z solidnym budżetem.

No to są marzenia, a ja ci odpowiadam realnie - Hollywood się za to nie weźmie, a jak to ma być amatorka, to lepiej niech nikt tego nie rusza.

Odnośnik do komentarza
Gabe, ale przecież pisałem, że musiałby się tym zająć ktoś konkretny. No i z solidnym budżetem.

No to są marzenia, a ja ci odpowiadam realnie - Hollywood się za to nie weźmie, a jak to ma być amatorka, to lepiej niech nikt tego nie rusza.

 

HBO czymś będzie musiało się zająć jak się skończy "Game Of Thrones" :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...