Skocz do zawartości

Marynia startuje w 457 turze wyborów o fotel prezydenta Wonchonc Sity


klinsmann

Na kogo zagłosujesz ?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nazywam się Jas i mam 21 lat a od 25 lat siedzę w lotnictwie pojebusy :)

ale z punktu widzenia logiki to juz nie jest tożsame. (tak wiem, czpepiam się na siłę)
mam napisać zdanie logiczne abyś to zrozumiał.
wg. mnie
z a wynika b, (choć c impilikuję na a)
z c wynika b, o a wogóle niem ówissz.
logika się kłania.
Odnośnik do komentarza

Ćwiczą 6 lat (poza Owcą), to nie jest mało :)

Już się kiedyś tu rozwodziłem nad tym, jeden się chyba sam przyznał w końcu bo on na zawody, Owca to kwestia czasu kiedy wyjdzie z klozetu, bo nie ma chuja, żeby jego ziomeczkowie brali a on nie i rósł tak samo właściwie (zresztą miał kiedyś wyniki teścia typowe dla odbloku), gdzieś miałem dwa fajne zdjęcia porównujące jego sylwetke na przestrzeni zaledwie kilku miesięcy, w zasadzie nie pozostawiało to wątpliwości. Na Ponczka są niezbijalne dowody właściwie (obsrany bo nie umie brać pytał o osłonki na forum a potem kasował konto xd, zamawiał na allegro jakieś cuda itp), zresztąnie tak bardzo dawno temu Ponczek przyznał się u Karmowskiego, że miał epizod z prohormonami... KILKUMIESIĘCZNY XDDDDDDDDD. Zresztą koleszka z Drugiej Strony Medalu zajebiście go ciśnie http://i.imgur.com/oJr4Rhg.pngi tu na filmiku https://www.youtube.com/watch?v=OgTol0fGgFs&list=UUwye-GdtjPVDX39-hKqvflg WK to taki natural team jak Karmowski i jego adepci na zawody (do którego w sumie to nic szczególnie nie mam poza kilkoma drobiazgami), zresztą nie ma w tym absolutnie nic złego tak długo jak ktoś otwarcie mówi "taki jest ten sport", ale nie lubię ich bo idą w zaparte ze swoim idiotycznym hasłem "jedz co chcesz wyglądaj jak chcesz" (ale regularne czipsy na masie najlepsze) implikując, że jak dzieciaki będą się ich słuchały to będą tak wyglądali. Dlatego bardzo szanuję koleszkę z DSM, mówi otwarcie jak jest i nie boi się napierdalać w całą wielką hipokryzję jutuberów od siedmiu boleści.

A tak swoją drogą to ta Petarda to też szczególnie dobra przedtreningówka nie jest, warta swojej ceny raczej nie jest.

Odnośnik do komentarza

Z tłumu, znajomy macha ręką do mnie.
Dwa lata temu był w życiowej formie.
Wygląda niepozornie, waży 67.
Ale jest mistrzem świata w K1.
Obok niego stoi byk, pozornie okaz zdrowia.
Kilka lat temu zaczął na siłowni pakować.
Chciał mieć szybkie wyniki, więc zainwestował w towar.
Dzisiaj siadają mu stawy, psychika i wątroba.

 

:muza:

Odnośnik do komentarza

 

Ćwiczą 6 lat (poza Owcą), to nie jest mało :)

Już się kiedyś tu rozwodziłem nad tym, jeden się chyba sam przyznał w końcu bo on na zawody, Owca to kwestia czasu kiedy wyjdzie z klozetu, bo nie ma chuja, żeby jego ziomeczkowie brali a on nie i rósł tak samo właściwie (zresztą miał kiedyś wyniki teścia typowe dla odbloku), gdzieś miałem dwa fajne zdjęcia porównujące jego sylwetke na przestrzeni zaledwie kilku miesięcy, w zasadzie nie pozostawiało to wątpliwości. Na Ponczka są niezbijalne dowody właściwie (obsrany bo nie umie brać pytał o osłonki na forum a potem kasował konto xd, zamawiał na allegro jakieś cuda itp), zresztąnie tak bardzo dawno temu Ponczek przyznał się u Karmowskiego, że miał epizod z prohormonami... KILKUMIESIĘCZNY XDDDDDDDDD. Zresztą koleszka z Drugiej Strony Medalu zajebiście go ciśnie http://i.imgur.com/oJr4Rhg.pngi tu na filmiku https://www.youtube.com/watch?v=OgTol0fGgFs&list=UUwye-GdtjPVDX39-hKqvflg WK to taki natural team jak Karmowski i jego adepci na zawody (do którego w sumie to nic szczególnie nie mam poza kilkoma drobiazgami), zresztą nie ma w tym absolutnie nic złego tak długo jak ktoś otwarcie mówi "taki jest ten sport", ale nie lubię ich bo idą w zaparte ze swoim idiotycznym hasłem "jedz co chcesz wyglądaj jak chcesz" (ale regularne czipsy na masie najlepsze) implikując, że jak dzieciaki będą się ich słuchały to będą tak wyglądali. Dlatego bardzo szanuję koleszkę z DSM, mówi otwarcie jak jest i nie boi się napierdalać w całą wielką hipokryzję jutuberów od siedmiu boleści.

A tak swoją drogą to ta Petarda to też szczególnie dobra przedtreningówka nie jest, warta swojej ceny raczej nie jest.

 

Czy biorą, czy nie - wiedzą tylko oni. Dzięki za filmik, obejrzę zaraz. Ponczek się wkopał, ale np. Saker ma sporą wiedzę, a sylwetki w 6 lat nie zrobił nie wiadomo jakiej (podobnie Robercik). Owca musiałby mieć super geny, żeby tak szybko zrobić taki progres. A co do jedz co chcesz - zawsze byłem strasznym patykiem (wyglądałem jak ten koleś: "odżywki? ja jem tylko naturalne rzeczy" czy jakoś tak) i akurat ich rady pomogły mi przybrać 13kg (kratę dobrze widać, więc chyba dużo fatu nie doszło), co nie zmienia faktu, że nie wpierdalam samego gówna. Ale uważam, że liczenie kalorii i makro, jeśli jest się amatorem, wystarcza.

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję, że przez najbliższe 2 tygodnie u nas nie będzie padać śnieg. Siostra ze szwagrem polecieli dziś na wypad do Indii/Nepalu i mam przykazanie żeby w ramach familijnej pomocy w razie potrzeby zająć się odśnieżaniem.

Ja mam nadzieje ze spadnie na Boże Narodzenie

Odnośnik do komentarza

 

Ja mam nadzieję, że przez najbliższe 2 tygodnie u nas nie będzie padać śnieg. Siostra ze szwagrem polecieli dziś na wypad do Indii/Nepalu i mam przykazanie żeby w ramach familijnej pomocy w razie potrzeby zająć się odśnieżaniem.

Ja mam nadzieje ze spadnie na Boże Narodzenie

 

Ja sobię życzę śniegu tak od 21 grudnia do 2 stycznia i koniec

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...