Skocz do zawartości

Marynia rzuca 456 cegieł ku chwale ojczyzny


Kuchar

  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

a myślisz że mi nie jebie? tylko jak mam wydać 800zł na kurtkę to mnie w lewym jajku ciągnie niesamowicie. Ile w tej kurtce pochodzisz? 2-3 sezony? to ja wole co 2 sezony se kupić coś nowego :D tym bardziej że dojebałem do 116kg obecnie i ciężko coś znaleźć nawet w 2xl :/ a tak bez kitu to rusz dupsko i się przejdź po tych oklepanych sieciówkach.

Odnośnik do komentarza

ale ja pisałem bez kitu. kolega ostatnio kupił bardzo podobną kurtkę, krój i kolor za około 150zł, chyba nawet bliżej 100zł. nie pamiętam jaki to był sklep, ale wydaje mi się, że generalnie jakiś z garniturami (może Bytom?) różni się w zasadzie tym, że nie ma tego pedalskiego logo Hilfingera.

generalnie jest tyle opcji pośrednich między sieciówkami, a rzeczami za tysiąc złotych, że ja pierdolę.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

500zł w kieszeni piękny kawalerze :D ale wiadomo, kto bogatemu zabroni :D


a tak poważnie to ja nigdy nie byłem zwolennikiem kupowania ciuchów via net, chyba że coś przymierzę na żywo ale to już jeden chuj bo do kasy ta sama droga a towar mam w ręku...

Odnośnik do komentarza

Każdy pewnie ma jakieś wstydliwe i kompromitujące braki w wiedzy ogólnej, na których się czasem łapie, ale teraz to zaliczyłem zdrowy mindfuck. Całe życie myślałem, że Niagara jest gdzieś w Ameryce Południowej, w amazońskich lasach. A właśnie się dowiedziałem, że na granicy USA i Kanady, w stanie Nowy Jork. :| cool story, ale ostatni raz się tak smompromisowałem parę lat temu kłócąc się z koleżanką, że nie istnieje już województwo łódzkie. :/

Odnośnik do komentarza

"Poseł jest rozczarowany postawą Brodnickiego, bo - jak podkreśla - w PiS stawia się na młodych, ale takie zachowania partia będzie bezwzględnie tępić. - To też sygnał, że coś niedobrego dzieje się z naszym społeczeństwem. Młodzież słyszy przecież, jak klną ministrowie z PO czy PSL i zamiast kary dostają awanse, jak choćby Sikorski. Demoralizacja zatem idzie z góry - dodaje."

 

 

MISTRZ

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...