Skocz do zawartości

Gawędy o duszy maryni (#455)


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

co by tu dzisiaj wieczorem... :-k

Ustawić przypomnienie o włączeniu nagrywania!

Ja tu przychodzę, bramki strzelam i nawet obejrzeć nie mogę :(

 

 

Znowu nie ogarnąłeś, Pulek? ;). Ostatnio brak baterii, a teraz co?

 

 

teraz najpierw zrobiłem zdjęcie, a później nagrał się filmik 4 minutowy i nagrywanie się wyłączyło :| lipa.

 

Mauro, ten filmik ma 20gb, łącznie nagrań z hali mam prawie 100gb :D więc będzie ciężko o wrzucenie całego nagrania. Złożę na kolanie jakiś skrót z tych wszystkich występów i wrzucę. Tylko potrzebuje wolnych 10 godzin, żeby to przejrzeć i skleić :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

co by tu dzisiaj wieczorem... :-k

Ustawić przypomnienie o włączeniu nagrywania!

Ja tu przychodzę, bramki strzelam i nawet obejrzeć nie mogę :(

 

 

Znowu nie ogarnąłeś, Pulek? ;). Ostatnio brak baterii, a teraz co?

 

 

teraz najpierw zrobiłem zdjęcie, a później nagrał się filmik 4 minutowy i nagrywanie się wyłączyło :| lipa.

 

Mauro, ten filmik ma 20gb, łącznie nagrań z hali mam prawie 100gb :D więc będzie ciężko o wrzucenie całego nagrania. Złożę na kolanie jakiś skrót z tych wszystkich występów i wrzucę. Tylko potrzebuje wolnych 10 godzin, żeby to przejrzeć i skleić :)

 

Poproszę o umieszczenie w skrótach jakiejś mojej ładnej bramki ;)

 

Reaper, Ty gdzieś wrzucałeś ten filmik z hali chyba? Zapodałbys linka.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

A najważniejszy hajs to jest z koncertów ;)

Komercha zajechalo, a kiedys najwazniejszy byl fun z koncertow... :kekeke:

Była mowa o zarobkach, nie przesadzaj ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

Płyta Marnych Szans już na słuchawkach, oficjalna premiera 27. listopada, jest moc :)

to ktos kupuje w polsce plyty? jakiej sprzedazy oczekujecie?

kupi najbliższa rodzina :keke:

Scorpio, nasz wydawca liczy na sprzedaż, my się jaramy, że w końcu mamy longplaya nagranego w niezłych warunkach i kogoś kto nas za darmo chce promować, załatwiać wywiady, wrzucać do rozgłośni itd. Za pół roku się okaże, czy jednak jesteśmy mega chujowi, czy gdzieniegdzie zaistniejemy :)

sorry za pytanie, ale w waszej sytuacji ile mozna na takim koncercie zarobic? i nie mysleliscie zeby isc do jakiegos programu typu must be the music?

Must be the music kiedyś próbowaliśmy ze słabym skutkiem (8h stania na dworze przy 28 stopniowym mrozie to nie jest polski klub). Graliśmy koncert w piątek i przyszło na niego ok. 100 osób, każdy za wejściówkę płacił 10 zł, więc policzyć łatwo można. Ale to jest cały czas "amateur level", dzisiaj podpisujemy umowę z wydawcą i to wszystko zacznie inaczej funkcjonować, bo on nam załatwi pewnie trasę po Polsce (piątek-niedziela i trzy miasta), transport itp. więc pewnie większa część hajsu z koncertów będzie szła do niego. Ale dla nas w tym momencie nie chodzi o pieniądze, najważniejsze jest, że gramy muzykę i się tym niesamowicie jaramy, chcemy żeby ludzie bawili się na koncertach i żeby muza trafiła do mainstreamu, leciała w radiach itp. Teraz z wydawcą wchodzimy na "semi-professional", a jakby zaczęły kawałki lecieć w radiach itp, to wskakujemy na poziom "professional" i wtedy też inna gadka ;)

 

Aha, przy koncertach okolicznościowych, jakieś święta miasta, juwenalia itp. za koncerty wpadało bardzo różnie, ale nawet kilka tysięcy.

Podrzuć parę kawalków Timon dam info do Eski ;)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...