Skocz do zawartości

Livescore jesienny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Ogląda ktoś Cafe Futbol? Tomasz Gdzie Ty Grałeś Hajto to największy buc i narcyz w polskim futbolu. Tekst do Kowalczyka - grałem trochę dłużej i LEPIEJ - chyba w picipolo. I te zwroty: jak mówiłem, ja mówię, jak ja mówię - ja, ja, ja i ciągle ja - niech ktoś mu powie, że solipsyzm wyszedł z mody.

Odnośnik do komentarza

Na Hajto narzekać mogą tylko ci najbardziej zakompleksieni. Nic dziwnego, że odzywa się do Kowalczyka w taki sposób, bo choć talent piłkarski miał mniejszy, to ciężką pracą zrobił dużo większą karierę, której nie musiał później przez wódę rozmieniać na drobne. Słusznie nosi od niego głowę wyżej.

Przydałoby się kilku takich Hajto więcej, którzy mogliby dawać przykład młodym piłkarzom o mentalności Kowalczyka, których jest coraz więcej.

Odnośnik do komentarza

Ja się zgadzam z opinią, że Hajto to buc. Już podczas komentowania meczów reprezentacji mnie to uderzyło, kompletna amatorka w jego wykonaniu, chyba z 10 razy powiedział "se" zamiast "sobie" i maniera komentowania jakby był januszem przed telewizorem "dawaj tutaj dawaj, ajjjjj niedobrze łukasz ale nie łam się, a teraz wracaj wracaj, ojjj doobrze" - no lol. Mam nadzieję, że nie stanie się komentatorem meczów repy na pełen etat.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie. Myślę, że Hajto mógłby dawać pogadanki dla młodych kierowców.

 

Ew. w szkołach na temat szkodliwości tytoniu.

A Berlusconi nic się nie zna na biznesie czy polityce, bo płacił nastolatkom za seks.

Argument tak mocno z anusa, że głębiej jest już tylko myśl liberalna JKM. Stać Cię na więcej.

Rozmawiamy o Hajto-piłkarzu. Jego fajki czy umiejętności prowadzenia pojazdów nie miały nic wspólnego z grą na murawie, więc te kwestie nie mają tak samo nic wspólnego z tym, jak analizuje popisy innych graczy. Kowalczyk to inna kwestia, bo ten przez wódkę na murawie grał na ułamek możliwości.

Odnośnik do komentarza

Skra - ZAKSA 2:0, pogrom, wystarczy że Skra włącza drugi bieg i dzień dziecka się kończy. Zatorskiego nawet mi nie żal, połasił się na kasę, zamiast walczyć o trofea, to ma teraz. Tak kończą frajerzy, cytując klasyka. Ciekawe kiedy Świderski wyleci, bo na punkty z JW i Resovią też nie mają co liczyć IMO.

No i Conte znacząco poprawił przyjęcie, Piechocki też nawet ogarnia. Za to Uriarte kiepsko, dużo piłek za blisko siatki, niedokładnie gra.

Odnośnik do komentarza

Skra - ZAKSA 2:0, pogrom, wystarczy że Skra włącza drugi bieg i dzień dziecka się kończy. Zatorskiego nawet mi nie żal, połasił się na kasę, zamiast walczyć o trofea, to ma teraz. Tak kończą frajerzy, cytując klasyka. Ciekawe kiedy Świderski wyleci, bo na punkty z JW i Resovią też nie mają co liczyć IMO.

 

No i Conte znacząco poprawił przyjęcie, Piechocki też nawet ogarnia. Za to Uriarte kiepsko, dużo piłek za blisko siatki, niedokładnie gra.

A to nie było tak, że Skra się wypięła na Zatorskiego?

 

Poza tym to chyba nikt nie ma szans w tym sezonie z Bełchatowem. No i nie zdziwię się jak Zaksa nie wejdzie nawet do pierwszej czwórki.

Odnośnik do komentarza

Na Hajto narzekać mogą tylko ci najbardziej zakompleksieni.

 

 

Doskonała inwokacja, ale następnym razem spróbuj odpowiedzieć merytorycznie zamiast atakować ad personam.

 

Tak! Rozszyfrowałes mnie - mam kompleksy wobec najwybitniejszego trenera i zawodnika w historii polskiego futbolu. Mogłem sobie wybrac na obiekt kompleksów jak wiekszość Polaczków Bońka lub Lewandowskiego, ale postanawiłem byc oryginalny.

No i przemytnik tytoniu, to faktycznie moze byc wzór dla młodzieży w PRLu bis. Dzieki cięzkiej, mrówczej pracy jakos dorobił do ochłapów zarabianych w Niemczech.

 

Hajto - przecietnie utalentowany piłkarsko drewniak, który wycisnął 90% ze swoich umiejetności (i za to szacunek), słaby trener, który nie ma szans na sukces z powodu arogancji, fatalny komentator, który nie waha się ujawniac swoich kompleksów oraz błędów językowych w telewizji.

 

Zdecydowanie. Myślę, że Hajto mógłby dawać pogadanki dla młodych kierowców.

 

Ew. w szkołach na temat szkodliwości tytoniu.

A Berlusconi nic się nie zna na biznesie czy polityce, bo płacił nastolatkom za seks.

Argument tak mocno z anusa, że głębiej jest już tylko myśl liberalna JKM. Stać Cię na więcej.

Rozmawiamy o Hajto-piłkarzu. Jego fajki czy umiejętności prowadzenia pojazdów nie miały nic wspólnego z grą na murawie, więc te kwestie nie mają tak samo nic wspólnego z tym, jak analizuje popisy innych graczy. Kowalczyk to inna kwestia, bo ten przez wódkę na murawie grał na ułamek możliwości.

 

Widzę, że znowu nie zrozumiałeś - ja mówiłem o Hajto - komentatorze piłkarskim. A ty merytorcznie odpowiedziałeś, ze jest pracowity. Niech popracuje nad językiem polskim skoro taki pracuś.

Hajto umiejetności piłkarskie zaprezentował na swej imprezie życia - w Korei Południowej...

 

JKMfobia bezcenna! :) ale stać cię na więcej.

 

Berlusconi zna sie na polityce? W jakim sensie? Jesli w takim, ze wie jak sie na polityce dorobić, to pełna zgoda, ale to można powiedzieć o każdym z wierchuszki PSL.

Odnośnik do komentarza

 

Skra - ZAKSA 2:0, pogrom, wystarczy że Skra włącza drugi bieg i dzień dziecka się kończy. Zatorskiego nawet mi nie żal, połasił się na kasę, zamiast walczyć o trofea, to ma teraz. Tak kończą frajerzy, cytując klasyka. Ciekawe kiedy Świderski wyleci, bo na punkty z JW i Resovią też nie mają co liczyć IMO.

 

No i Conte znacząco poprawił przyjęcie, Piechocki też nawet ogarnia. Za to Uriarte kiepsko, dużo piłek za blisko siatki, niedokładnie gra.

A to nie było tak, że Skra się wypięła na Zatorskiego?

 

Poza tym to chyba nikt nie ma szans w tym sezonie z Bełchatowem. No i nie zdziwię się jak Zaksa nie wejdzie nawet do pierwszej czwórki.

 

Było tak, że wychowankowie (tak traktują Zatorskiego) mają limit zarobków. Zatorski się na to nie zgodził, więc wyleciał. Sporo tańsi byli Tille i Piechocki razem. Dziwne tylko, że Skra go puściła do KK, bo podobno miał nawet zastąpić Henno w Maceracie.

A ja nie wiem do końca co z tym Treflem, Anastasi to cwaniaczek, nie zdziwię się jak w play-offach/drugiej części sezonu będą mieli kompletny dołek i nic z tego nie będzie. A Zaksie Ruciak wróci i nie powinno być najgorzej, w każdym razie na czwórkę starczy. Póki co niestety i JW i KK bardzo zawodzą, ale w JW problemem jest Masny, który kompletnie nie pasuje do łupanki, jaką chce grać Piazza. Pajenk też IMO za słabo blokuje na taki system.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...