Skocz do zawartości

Livescore jesienny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy więcej punktów niż zakładaliśmy, a chłopakom w dupach po takim meczu się nie poprzewraca. I całe szczęście, bo spacerowych meczów tu nie będzie, nie licząc oczywiście Gibraltaru. Szkoda, że zabrakło koncentracji przy straconych bramkach, chociaż raz się lepiej zachować i nie byłoby tematu sędziego. Stosunki na linii Polska - Szkocja będą pewnie coraz bardziej napięte. Celtic, teraz zero fair play poparte podgwizdanym meczem. Za to nieoddanie piłki po wybiciu zero szacunku. Emigruje raczej krewki naród, więc mam nadzieję, że w rewanżu będzie się działo.

Odnośnik do komentarza

Sędzia nie był w połowie tak zły, jak tu wypisujecie. Popełniał błędy, ale bez przesady. Gdyby to nie chodziło o Polaków, to pewnie jego występ zostałby uznany za "przeciętny" i "pozwolił na ostry mecz dwóch agresywnych ekip". Beznadziejny to był sędzia przykładowo w meczu Urugwaju z Włochami czy Kolumbii z Brazylią, ale wtedy też sympatie kibicowskie wielu uniemożliwiły zobaczenie tego.

Polacy są sami sobie winni i sędzia nie ma nic do rzeczy, nie przeszkadzał naszym. Atak pozycyjny dramatyczny, kilka zrywów to za mało. Nic po tych dwóch meczach nie spowodowało, że zobaczyłem w Polakach faworytów do awansu przed Irlandią i Szkocją, które przecież nie są jakieś super.

ale po co się mądrujesz jak wszyscy dobrze wiedzą, że gdyby to były decyzje przeciwko Milanowi to kręciłbyś tu gównoburzę na 10 stron?

Odnośnik do komentarza

Sędzia nie był w połowie tak zły, jak tu wypisujecie. Popełniał błędy, ale bez przesady. Gdyby to nie chodziło o Polaków, to pewnie jego występ zostałby uznany za "przeciętny" i "pozwolił na ostry mecz dwóch agresywnych ekip". Beznadziejny to był sędzia przykładowo w meczu Urugwaju z Włochami czy Kolumbii z Brazylią, ale wtedy też sympatie kibicowskie wielu uniemożliwiły zobaczenie tego.

Polacy są sami sobie winni i sędzia nie ma nic do rzeczy, nie przeszkadzał naszym. Atak pozycyjny dramatyczny, kilka zrywów to za mało. Nic po tych dwóch meczach nie spowodowało, że zobaczyłem w Polakach faworytów do awansu przed Irlandią i Szkocją, które przecież nie są jakieś super.

Ten sędzia sędziował jeden z wymienionych przez ciebie meczów. Za tamten mecz już powinien być odsunięty od zawodu
Odnośnik do komentarza

Ale może i dobry ten wynik Niemców, bo teraz już muszą się spinać z naszymi rywalami i wygrywać z wszystkimi.

Póki co każdy remis w meczu przeciwników grupowych jest naszym zwycięstwem.

 

Sędzia nie był w połowie tak zły, jak tu wypisujecie. Popełniał błędy, ale bez przesady. Gdyby to nie chodziło o Polaków, to pewnie jego występ zostałby uznany za "przeciętny" i "pozwolił na ostry mecz dwóch agresywnych ekip". Beznadziejny to był sędzia przykładowo w meczu Urugwaju z Włochami czy Kolumbii z Brazylią, ale wtedy też sympatie kibicowskie wielu uniemożliwiły zobaczenie tego.

Polacy są sami sobie winni i sędzia nie ma nic do rzeczy, nie przeszkadzał naszym. Atak pozycyjny dramatyczny, kilka zrywów to za mało. Nic po tych dwóch meczach nie spowodowało, że zobaczyłem w Polakach faworytów do awansu przed Irlandią i Szkocją, które przecież nie są jakieś super.

Ten sędzia sędziował jeden z wymienionych przez ciebie meczów. Za tamten mecz już powinien być odsunięty od zawodu

 

Aż dam plus.

Odnośnik do komentarza

 

ale po co się mądrujesz jak wszyscy dobrze wiedzą, że gdyby to były decyzje przeciwko Milanowi to kręciłbyś tu gównoburzę na 10 stron?

 

Bo to żałosne, że jak chodzi o mecze paru ekip, w tym Milanu czy Barcelony, to cwaniaczki Twojego pokroju potrafią sędziego ocenić bez oglądania starcia, a jak grają "nasi", to chce się wieszać sędziego, który miał przeciętny mecz, ale bez błędów wypaczających wynik, a obie drużyny mogą mieć tylko do siebie pretensje, że grając cienko nie dały rady wygrać. Zaślepienie jest cechą słabych intelektualnie.

 

 

Ten sędzia sędziował jeden z wymienionych przez ciebie meczów. Za tamten mecz już powinien być odsunięty od zawodu

 

Zgadzam się z Tobą, ale co to ma do dzisiejszego meczu? Tu nie popełnił takich błędów.

A ostatni raz tak chujowego sędziego widziałem w 2002, KOR-SPA, tylko wtedy był ewidentnie kupiony.

Cholernie mało meczów od tego czasu oglądałeś.

Odnośnik do komentarza

Po dzisiejszym meczu plus trzeba na pewno zapisać Jędrzejczykowi, który sprawdził się na lewej stronie i nawet w ofensywie dawał radę. Myślałem, że w tym elemencie będzie mu szło po prostu słabo. Do tego Mila po wejściu bardzo ożywił naszą grę. Jako wchodzący z ławki na pewno powinien trafić do notatnika przy powołaniach na następne mecze. Pozytywnie zaskoczył większość kibiców, w tym mnie. Bardzo sceptycznie podchodziłem do jego gry w reprezentacji. Podobały mi się też zawody Grosickiego, który może i nie zaliczył idealnego występu i zmarnował piłkę meczową (kurw...), ale sporo namieszał na tym skrzydle, momentami szarpał, ale był aktywny i pomagał w defensywie Piszczkowi, co też jest dosyć ważne. Reszta zagrała przeciętne zawody. Liczyłem bardziej na Lewandowskiego, ale widać jak na niego wpłynęło to starcie z Greerem (?) i w pierwszej połowie tylko truchtał po tej murawie. W drugiej już bardziej szukał gry, ale to też nie był ten zawodnik, co zwykle.

 

Minus dałbym Szukale. W cholerę niepewny, cały czas podawał do tyłu i pierwsza bramka idzie przede wszystkim na jego konto, bo krył powietrze.

Odnośnik do komentarza

Największy minus oczywiście Piszczek. Nie dość,że zjebał obie bramki to chuja dał z przodu. Słabizna dzisiaj.

Nie byłbym aż tak kategoryczny. Piszczek i Szukała najsłabsze zawody, ale to i tak wciąż dla mnie dwójka pewniaków do gry w obronie. Najbardziej na plus dla mnie Jędrzejczyk - za grę w ofensywie. Pewne przyjęcie piłki, dobre wyprowadzanie skrzydłowych i kapitalna asysta - nie spodziewałem się. W takiej formie powinien być pewniakiem.

Odnośnik do komentarza

 

Największy minus oczywiście Piszczek. Nie dość,że zjebał obie bramki to chuja dał z przodu. Słabizna dzisiaj.

Nie byłbym aż tak kategoryczny. Piszczek i Szukała najsłabsze zawody, ale to i tak wciąż dla mnie dwójka pewniaków do gry w obronie. Najbardziej na plus dla mnie Jędrzejczyk - za grę w ofensywie. Pewne przyjęcie piłki, dobre wyprowadzanie skrzydłowych i kapitalna asysta - nie spodziewałem się. W takiej formie powinien być pewniakiem.

 

Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jedyna konkurencja to Wawrzyniak.

Odnośnik do komentarza
Pierwsza część to przewaga Szkotów w środku pola, dlatego tak długo rywale Polaków utrzymywali się przy piłce. Po przerwie Lewandowski został przesunięty na lewe skrzydło, a w środku zaczął biegać Sobota i już tej przewagi nie było. Szkoda głupich bramek po prostych błędach, bo to zniweczyło cały wysiłek, aby tym Szkotom strzelić te dwie bramki i wygrać. Mecz zaczął się dla nas po wejściu Mili, który zaczął dużo biegać - pressing, prowadzenie gry - i gdyby strzelił bramkę on albo Grosicki, byłby bohaterem meczu.


Widać poprawę w sposobie gry. Za poprzednich trenerów taki Mączyński nie miałby prawa zapędzać się pod pole karne przeciwnika, bo był strach, co to będzie jak pójdzie przeciwnik z kontrą. Próbujemy grać do przodu, ale za mało jest piłek pod nogi napastników. Dopiero Mila dostawał jak się zawieszał przed polem karnym. Z tym atakiem pozycyjnym nie było tak tragicznie - nie liczmy, że z solidnymi zespołami będziemy mieli 10 sytuacji na mecz. Strzeliliśmy dwa gole i to się liczy.


Ogólnie to jestem podbudowany bo widać, że jest chemia w tej drużynie, coś może się z tego wykluć.

Odnośnik do komentarza

Nie, tamten to Cibicki. Lewicki już dwa mecze w dorosłej kadrze zagrał. Co do meczu to o wyrównującą bramkę sami się prosiliśmy, po co podawać do Szczęsnego gdy jego gra nogami jest beznadziejna i było oczywiste że jego wybicia skończą się na głowach Szkotów, a co za tym idzie na okazjach do wyprowadzenia ataku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...