Skocz do zawartości

Marynia płaci 453 zł za grafologa sądowego


Kuchar

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A skoro przy serialach - ogladal ktos Piratow, ktorzy leca na c+?

Oryginalny tytuł to Black Sails? Mam na liście do oglądania, chociaż ponoć bardzo średnie :/. No ale z tego co kojarzę to robota tej samej stacji, która miała Spartacusa, więc dla mnie to już kolejny powód do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza

 

Najlepsze intro jest w Lost. Napis i koniec :D Swoją drogą, jest tak jak się spodziewałem. Zapuściłem pierwszy odcinek, żeby sobie przypomnieć... i już jestem w połowie drugiego sezonu.

W BB jeszcze fajna muzyka do tego, jestem pewny że gdzieś to słyszałem tylko nie wiem gdzie :(. Lostów nigdy nie oglądałem, dodam do dłuuugiej listy :keke:.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=lKKHRrJSC3Y

 

odnośnie intra z BB - to jest zajebiste

Odnośnik do komentarza

jmk dzięki za cynk. Wzialem to zlecenie. dużo pracy ale na dwie kolacje będzie ;-)

 

Spoko, codziennie przeglądam ogłoszenia tak czy siak :P

 

jmk, jako technik-informatyk :keke: zajrzyj do porad sprzętowo technicznych :(. FM jednak normalnie działa, coś mi się musiało wydawać, ale w PCM-a nie da się grać :/. Nie rozumiem tego, bo przecież Metro to gra o wiele bardziej wymagająca, a działa idealnie :(.

 

100zł + VAT :kekeke:

 

A serio, dobrze Ci prawią.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...