Skocz do zawartości

Marynia płaci 453 zł za grafologa sądowego


Kuchar

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach maratonu z rugby league skończyłem właśnie ćwierćfinał NRL Roosters -Cowboys. Roosters prowadzili 30-0 przez całą pierwszą połowę, Cowboys prowadzili niesamowity pościg, żeby kilka minut przed końcem wyrównać. I mimo że Maloney dropem wyprowadził Roosters na jednopunktowe prowadzenie, to Cowboys byli na fali i Thurston minutę przed końcem przyłożył piłkę w polu punktowym... ale sędzia wideo oddał piłkę przeciwnikowi (słusznie) po błędzie w trakcie ostatniej akcji, a niedługo potem skończył mecz.

 

Jestem pełen podziwu, że Cowboys znaleźli siły żeby wstać i pogratulować zwycięzcom, bo ze mnie by pewnie tak zeszło powietrze, że nie dał bym rady wstać z boiska :respekt:

Odnośnik do komentarza

:lol:

Z cyklu hardrockowy światek:

 

>15 listopada gra Saxon w Wawie, razem ze Skid Row

>byli muzycy Saxon pod nazwą... Saxon (Oliver/Dawson) grają tydzień później we Wrocławiu

>organizator opisuje ich jako ten prawdziwy Saxon

>do tego pisze na plakacie, że Grzegorz Kupczyk będzie gościem

>który nie potwierdził swojego udziału

>w efekcie mamy nie tylko mylący koncert z mylącym opisem, ale także niepotwierdzonego gościa zapowiedzianego jako pewniaka

 

Pogratulować organizatorom poszukiwania frajerów za 80 PLN

Odnośnik do komentarza

PS+ na rok kupione za 146zł, za godzinkę koleszka mi przywiezie FIFE 15 (są już w niektórych MM, Saturnach i Empikach), to będzie dobry dzień w obozie :).

A ja kupiłem bilet na mecz Lille - Everton KURWAAAAA!!!! :)

 

Musiałem kupić dwupak - nie chce ktoś się wybrać na Lille - Wolfsburg? :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...