Skocz do zawartości

Marynia kupuje garść malin po 452 zł


Kuchar

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

to jest i tak chuj. w ostatnich 2 miesiacach naogladalem sie w chuj filmow dokumentalnych z okazji wybuchu IWW i tak to dopiero mieli przepierdolone. isc prosto na rzez...

 

 

Bylem 13 lat temu w Verdun na wycieczce. co ja bym dal, zeby pojechac tam znowu, ze swoja znajomoscia historii...


Pacyfik jest imo odrobinę lepszy od Kompanii. A scena jak Snafu wrzuca kamyczki do odciętej czaszki to chyba na zawsze mi będzie tkwiła w głowie...

dalbym ten gif z filmu, jak gosciu zamyka drzwi z niewyrazna mina, ale nie moge go znalezc na dysku...

Odnośnik do komentarza

Te ciekawostki nadal są w ksiomszkach ;)


Głupie generały, dostają info, że jednak są tam czołgi to nieee no co pan panie oficerze, na pewno nie sprawne, weź lepiej urlop bo pierdolisz

Miałem z ojcem srogą dyskusję przy oglądaniu Szeregowca Ryana.

"Ale głupi ci Amerykanie" (kurwa jak Obeliks jakiś)

"Ale dlaczego?"

"No ostrzelać, zbombardować i wtedy atakować"

No i jak wyjaśnić, że to wszystko miało miejsce, tylko nie dało rady?

Odnośnik do komentarza

nie moze byc ;) ja mam tylko paperwhitea od diablow z amazona i tam tylko o zydach i innych ;)

 

 

a w ogole to juz powinien sie zaczac sezon NHL i powinien tu byc pewien tenisista ( :hahaha: ) z psiego pola!!!


no to pozostaje ogolić mordę i rano w trasę, straszyć leśne ssaki po drodze do Zakopanego !

ej, smetek - opierdole Ci tego mojego Samsunga ssd. co Ty na to?

Odnośnik do komentarza

no to pozostaje ogolić mordę i rano w trasę, straszyć leśne ssaki po drodze do Zakopanego !

jak masz na trasie Nowy Korczyn, to tam jest prom :kekeke:

ja mam tylko paperwhitea od diablow z amazona i tam tylko o zydach i innych

 

Luknij Ambrose - Stephan i Hugh. Uwielbiam ich książki. Są amerykocentryczne, ale świetnie napisane.

Odnośnik do komentarza

 

jakie to piekne, bede to spiewal mojemu dziecku do snu (no bo to w sumie kolysanka walijska):

 

https://www.youtube.com/watch?v=77EDgeq5e78

Lepiej zaśpiewaj :)

Hush ye, hush ye, little pet ye,

Hush ye, hush ye, do not fret ye,

The Black Douglas shall not get ye.

The Black Douglas :)

 

FREE SCOTLAND :]

 

zaspiewaj mnie to fonetycznie :D

 

 

zreszta - ten Twoj szkocki, to prawie jak angielski <fail> a z tego walijskiego ni chuja nie zrozumiesz jak nie znasz :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...