Skocz do zawartości

Marynia kupuje garść malin po 452 zł


Kuchar

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To w o jeden most za daleko Gene Hackman piękną polszczyzną się popisywał :kekeke: ?

 

Jest

 

https://www.youtube.com/watch?v=N3PLaZsFmtk#t=9328

 

Śsznur, ciągnąć Śsznur :kekeke: zawsze mnie ta scena rozwalała ;)

o kurwa, zawsze sie zastanawialem skad znam to przeciaganie lin w pontonach z Kompanii Braci :| (bo to chyba bylo ujete w serialu? jest jakis szpec na salii - czy juz mi pamiec szwankuje?)

Odnośnik do komentarza

Ja znałem weterana od Sosabowskiego. Za dużo sie nie nawojował, bo przy lądowaniu pod Driel dostał postrzał w płuco i tyle miał z wojny.

Amerykanie go uratowali, usunęli mu przestrzelone płuco. Palił 2 paczki dziennie, aż umarł w wieku 78 lat.


 

To w o jeden most za daleko Gene Hackman piękną polszczyzną się popisywał :kekeke: ?

 

Jest

 

https://www.youtube.com/watch?v=N3PLaZsFmtk#t=9328

 

Śsznur, ciągnąć Śsznur :kekeke: zawsze mnie ta scena rozwalała ;)

o kurwa, zawsze sie zastanawialem skad znam to przeciaganie lin w pontonach z Kompanii Braci :| (bo to chyba bylo ujete w serialu? jest jakis szpec na salii - czy juz mi pamiec szwankuje?)

 

W Kompanii Braci jest inna akcja ewakuacyjna. 101 DPD miała zająć Son (najbardziej na południe), potem się przesuwała z brytyjskimi Gwardzistami. Gdy dotarli pod Uden, Niemcy przeszli do kontrofensywy, a w tym czasie 1 Armia DPD została po niewłaściwej stronie Renu. Kompania E przeprowadziła ewakuację części wojsk brytyjskich.

Odnośnik do komentarza

@Smętek, a co do combo, to nie wiem czemu Ci nie wchodzi ;). Ciśnij trzy klawisze po kolei i wsio, może któryś wciskasz dwukrotnie? ;) W sumie to nie SFIV, gdzie jeszcze timing jest ważny ;) (no tutaj niby też, ale combosy robi się zdecydowanie łatwiej)

skoncze sie pakowac i moze odpale, jak nie to juz po powrocie,

 

btw. chetnie zbiore tegi wpierdol po ryju :kekeke:

Odnośnik do komentarza

W Kompanii Braci jest inna akcja ewakuacyjna. 101 PDP miała zająć Son (najbardziej na południe), potem się przesuwała z brytyjskimi Gwardzistami. Gdy dotarli pod Uden, Niemcy przeszli do kontrofensywy, a w tym czasie 1 Armia PDP została po niewłaściwej stronie Renu. Kompania E przeprowadziła ewakuację części wojsk brytyjskich.

 

fakt :/ ale akcja podobna. musze sobie odswiezyc KB - widzialem w zeszly piatek u rodzicow na HBO (lecial ten odcinek jak znalezli oboz). piekny serial. imo najlepszy odcinek (odcinki) to i tak Bastogne. mistrzostwo swiata.

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj to Mortal Kombat. Paradoksalnie im mniej umiesz tym częściej wygrywasz. No i Raiden gg op. Schizzm kim grasz najlepiej?

jak mi przyciski dobrze wejdą tak daną postacią gram dobrze ;). Ja jestem zwykły casual i nie specjalizuję się w konkretnych fighterach ;), ot z reguły losowy wybór odpalam :). Ale jeśli już miałbym wskazać jakiś większy fun to raczej scorpion, kung lao, stryker.

Odnośnik do komentarza

nie wiem dlaczego, ale ogladam ten The Pacific, ktory podrzucil Michu, i przypomniala mi sie moj wjazd na najchujowsza kolejke gorska przy okazji ten sceny wyjazdu z tego tunelu :| i tak sobie mysle, skoro ja sie tak balem, to co ONI musieli wtedy czuc :|

Odnośnik do komentarza

 

Pamiętaj to Mortal Kombat. Paradoksalnie im mniej umiesz tym częściej wygrywasz. No i Raiden gg op. Schizzm kim grasz najlepiej?

jak mi przyciski dobrze wejdą tak daną postacią gram dobrze ;). Ja jestem zwykły casual i nie specjalizuję się w konkretnych fighterach ;), ot z reguły losowy wybór odpalam :). Ale jeśli już miałbym wskazać jakiś większy fun to raczej scorpion, kung lao, stryker.

 

ja na razie zagralem cage, jakis pajac i jedna walke Sonia i wylaczylem, jeszcze zadnej rundy nie przegralem chociaz 2x bylo blisko :) blokowania uzywaja tylko cunts !
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...