Skocz do zawartości

Marynia kupuje garść malin po 452 zł


Kuchar

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hello mobilki, jak tam ścieżka na Rzeszów?

 

Czeka mnie mocno rozjazdowy tydzień: Warszawa - Rzeszów - Bydgoszcz - Kraków - Warszawa. Cztery dni szkoleń i ponad 1600 km do przejechania (zaopatrzyłem się w audiobooka "Gra o tron" i rekolekcje "Nocny złodziej" o. Szustaka :))

Odnośnik do komentarza

Hello mobilki, jak tam ścieżka na Rzeszów?

 

Czeka mnie mocno rozjazdowy tydzień: Warszawa - Rzeszów - Bydgoszcz - Kraków - Warszawa. Cztery dni szkoleń i ponad 1600 km do przejechania (zaopatrzyłem się w audiobooka "Gra o tron" i rekolekcje "Nocny złodziej" o. Szustaka :))

ja 12 października jadę do Zakopanego, na razie via Opole :D

 

Powrót 15.X też na razie przez Opole :D

Odnośnik do komentarza

 

Ta moja zatwardziała monogamia pozbawiła mnie tylu ciekawych przygód w życiu :/.

 

A co ja mam biedny powiedzieć, moja kariera rockenrollowca dopiero się rozpoczyna, a ja tutaj w poważnym 5-letnim związku ;)

 

po każdym koncercie i tylko raz z jedną to nie zdrada ;)

Odnośnik do komentarza

 

Jak nie Polska to niech wygra Iran, no ewentualnie Brazylia...

 

Też nie rozumiem idei tych grup. Czemu nie awansowały po 4 zespoły i normalnie ćwierćfinały play-off?

Żeby Polska miala szansę dojść do jak najdalszej fazy.

 

FIVB pisało regulamin pod gospodarza, u nich ostatnio to nie nowość.

Odnośnik do komentarza

Hawk Ty coś tu kiedyś obalałeś mit o cholesterolu w jajkach, masz gdzieś pod ręką link do jakiegoś arta czy to z głowy brałeś? Interesuje mnie ile wg. tej tezy można jeść jajek tygodniowo.

 

Ja mając problem z woreczkiem żółciowym mogę zjeść naraz maks dwa jajka, na twardo to z żółtkiem jest kłopot, a jak jajecznicę sieknę (z 5-6 jaj) to potem kilka dni muszę "odpocząć" ;)

Odnośnik do komentarza

No chyba chodzi o to że w jajkach jest ten dobry choleresterol, a nie ten zly.

 

Aaaa. No, ale chyba i tak nie można jeść 14 jaj na tydzień?

 

Jajecznicę z 5-6 jaj? Sam?

Ja robię jajecznicę dla siebie i żony z 5 jajek

 

Mam duży apetyt ;) Do tego jeszcze oczywiście cebula i najlepiej boczek, ale czasem musi być kiełbasa albo inna wędlina.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...