Skocz do zawartości

Marynia kupuje garść malin po 452 zł


Kuchar

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Polećcie jakiś fajny zespół do grania. Nie niżej niż druga klasa rozgrywkowa. Awans do ekstraklasy w sezon, dwa, dobra szkółka młodzieżowa, żeby zbudować podstawy do przyszłych sukcesów. Spokój w budowaniu zespołu. Anyone?

Zagraj w FM 11 Łudogorcem Razgrad (są beniaminkiem w drugiej lidze wówczas) i doprowadź ich do tego co zrobili w 4 sezony.

 

BTW - Pawoj ty na siłce robisz aktualnie?

Odnośnik do komentarza

W czwartek po 20 wyjechałem z Kielc i o przed 23 byłem w Warszawie. Pierwszy raz w życiu wsiadłem w dużego busa i od razu taka trasa. :] Chociaż muszę przyznać, że faktycznie bardzo fajnie się jeździ takim samochodem, wysoko, wygodnie.

 

No i Hyde miał rację, od Kielc do Skarżyska zajebista droga, potem do Radomia słabo (chyba 3 razy stali z suszarami, raz nas złapali, akurat nie wtedy jak ja prowadziłem), no i od Radomia do Wawy już bardzo fajna droga znowu.

no... Skarżysko to moja pierwsza premia Górska podczas tego urlopu, od razu za 10 punktów ! (skurwiele ledwo co sie rozstawili i nikt na radyjku jeszcze nie zdążył krzyknąć :( smuteczek

 

 

 

 

Pograłbym se w nową Civ, ale to dopiero pod koniec października :-k

w sensie, to juz VI ?

 

od tygodnia czeka na mnie do rozegrania finał LM :| 2022 rok, Sparta Rotterdam - PSG. bojam się.

nie miałeś mi czegoś podrzucić ?

 

no, miałem. dzisiaj może?

 

zapraszam, zajrzyj na krupówki czy może pod wielką krokiew ?

Hello Nucky Thompson.

juz odpalili V sezon BE ?
Odnośnik do komentarza

 

Polećcie jakiś fajny zespół do grania. Nie niżej niż druga klasa rozgrywkowa. Awans do ekstraklasy w sezon, dwa, dobra szkółka młodzieżowa, żeby zbudować podstawy do przyszłych sukcesów. Spokój w budowaniu zespołu. Anyone?

Zagraj w FM 11 Łudogorcem Razgrad (są beniaminkiem w drugiej lidze wówczas) i doprowadź ich do tego co zrobili w 4 sezony.

Sorry, nie gram w nieparzyste FMy.

 

 

Nie mogę się połapać w FMie 14 :/ jakoś w ogóle do mnie nie przemawia "odświeżony" interfejs, jestem jak obcy w obcym domu :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...