Skocz do zawartości

Marynia kupuje garść malin po 452 zł


Kuchar

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Polećcie jakiś fajny zespół do grania. Nie niżej niż druga klasa rozgrywkowa. Awans do ekstraklasy w sezon, dwa, dobra szkółka młodzieżowa, żeby zbudować podstawy do przyszłych sukcesów. Spokój w budowaniu zespołu. Anyone?

Rangers. W sumie to 3. liga, ale i tak awansujesz w 2 sezony.

Odnośnik do komentarza

Właśnie doszła do mnie prosta statystyka - w czerwcu kupiłem nowy komputer i zacząłem nakurwiać w gierki i czerwiec jest ostatnim miesiącem, w którym przeczytałem książkę...

 

Na dodatek do pracy jeżdżę samochodem, więc nawet komunikacja miejska mnie nie ratuje :(

Odnośnik do komentarza

Z 2 ligi w I sezonie z Niemiec awansowały Kaiserslautern i Fortuna, jest tam jeszcze TSV, Bochum, Drezno no i Koln. We Włoszech Palermo, Empoli, Pescara.Z Hiszpanii Gijon i Las Palmas, a jest tam Deportivo, zarówno La Coruna jak i Alaves ;) No i Majorka.

Odnośnik do komentarza

dzwonili z firmy gwarant... chcą żebym został windykatorem terenowym ;) no w chuj... żebym kiedyś chociaż aplikowal na takie "stanowisko". no, ale moze dobrze płaca ;)

pewnie procent od skuteczności windykowanej należności :D

 

Oczywiście umowa o dzieło ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie doszła do mnie prosta statystyka - w czerwcu kupiłem nowy komputer i zacząłem nakurwiać w gierki i czerwiec jest ostatnim miesiącem, w którym przeczytałem książkę...

 

Na dodatek do pracy jeżdżę samochodem, więc nawet komunikacja miejska mnie nie ratuje :(

 

Chyba dotarła :P

Kurwa, czasem organizacja w firmach w PL jest genialna. Ogloszenie o prace jak dla kurwa profesora IT, a oni na SD rekrutuja :/

 

Standard - ogłoszenie na JPM, a wymagania jak na SPM.

dzwonili z firmy gwarant... chcą żebym został windykatorem terenowym ;) no w chuj... żebym kiedyś chociaż aplikowal na takie "stanowisko". no, ale moze dobrze płaca ;)

 

Przyczaili Cię na siłce i dostałeś polecenie :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...