Skocz do zawartości

Marynia kupuje garść malin po 452 zł


Kuchar

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Arancza Sanczez Wikario

 

M.in. na jej książce nauczyłem się grać w tenisa!

 

http://img31.olx.pl/images_tablicapl/139972417_1_644x461_mlody-tenisista-sanchez-vicario-arantxa-olsztyn_rev001.jpg

 

Bardzo się cieszę, że przywołałem miłe wspomnienia. Nazwisko tej pani było jednym z pierwszych tenisowych nazwisk, które usłyszałem w telewizji.

 

@krzysfiol :lol:

Odnośnik do komentarza

Pierwszy mecz w kadrze to sparing ze Szkocją. Zagramy tak:

 

GK Pieter Gielen (21, Man Utd, 6/0)

DR Tuur Demeulenaere (23, Barcelona, 35/1)

DC Kamel Bah (18, Gent, 0/0)

DC Carmelo Bianchetti (29, Huy, 6/1)

DL Farid Benali (31, Spartak Moskwa, 96/1)

DM Emerson (25, Standard, 3/0)

MC Bjorn Bataille (25, Valencia, 30/3)

MC Pieter De Neve (25, Huy, 7/0)

MC Ruben Reynders (28, Huy, 0/0)

SC Michiel Wauters (30, Schalke, 39/13)

SC Rob Jansen (25, Sporting CP, 28/12)

 

Do dzieła!


Belgia - Szkocja 5:0 (Jansen 2, Demeulenaere 2, Tielemans). Jansen do tego dwie asysty. Debiut udany :D

Odnośnik do komentarza

kurwa, wlasnie wysylam dobremu ziomkowi zyczenia sms z okazji slubu, i nie wiem co napisac...

 

"A ja Wam Koledzy powiem jedno, k***a, nie żeńcie się, naprawdę. Tak wyobraźcie sobie, że ta słodka, słaba, krucha, mikra istotka, da wam kiedyś tak do pieca, że zaskoczy wasze najśmielsze oczekiwania. Małżeństwo jest do dupy, chybam, że zarabia sie minimum 7k pln netto.

 

A tak to co, zapierdalasz jak ten murzyn, gówno z tego masz, pensja idzie na rachunki, reszta co zakombinujesz na życie ... a jakie by było to życie, żeby wydać to wszystjko na dupcie, oooooooooooohhhh qrwa, żyć nie umierać. Nadmienię jedynie że jestem zbetonowany jak zepsuty k***a messerschmidt, i jak ktoś jutrp mnie wyczuje to mam po pracy.

 

I do tego małżeństwo prowadzi.

 

Chłaopaki, w życiu, nie stawiajcie na wygląd, slowo ... Charakter, charakter, po pięćssetkroć k***a charakter ... wygląd się i tak znudzi.

 

Gotowanie też się znudzi jak sobie nie można chleba pokroić grubo, bo nie, i ch**.

 

Ohollnie to przepraszam bom pijany i mam nadzieje że jakoś policje mine rano.

 

Nie żeńcie sie chłopaki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jak coś jest mnie tak to akceptuje łarny i te inne, ogólnie jestem zrobiony, pis ałt joł madafaka.

 

I sie nie żeńcie."

Odnośnik do komentarza

W czwartek po 20 wyjechałem z Kielc i o przed 23 byłem w Warszawie. Pierwszy raz w życiu wsiadłem w dużego busa i od razu taka trasa. :] Chociaż muszę przyznać, że faktycznie bardzo fajnie się jeździ takim samochodem, wysoko, wygodnie.

 

No i Hyde miał rację, od Kielc do Skarżyska zajebista droga, potem do Radomia słabo (chyba 3 razy stali z suszarami, raz nas złapali, akurat nie wtedy jak ja prowadziłem), no i od Radomia do Wawy już bardzo fajna droga znowu.

Odnośnik do komentarza

 

kurwa, wlasnie wysylam dobremu ziomkowi zyczenia sms z okazji slubu, i nie wiem co napisac...

 

"A ja Wam Koledzy powiem jedno, k***a, nie żeńcie się, naprawdę. Tak wyobraźcie sobie, że ta słodka, słaba, krucha, mikra istotka, da wam kiedyś tak do pieca, że zaskoczy wasze najśmielsze oczekiwania. Małżeństwo jest do dupy, chybam, że zarabia sie minimum 7k pln netto.

 

A tak to co, zapierdalasz jak ten murzyn, gówno z tego masz, pensja idzie na rachunki, reszta co zakombinujesz na życie ... a jakie by było to życie, żeby wydać to wszystjko na dupcie, oooooooooooohhhh qrwa, żyć nie umierać. Nadmienię jedynie że jestem zbetonowany jak zepsuty k***a messerschmidt, i jak ktoś jutrp mnie wyczuje to mam po pracy.

 

I do tego małżeństwo prowadzi.

 

Chłaopaki, w życiu, nie stawiajcie na wygląd, slowo ... Charakter, charakter, po pięćssetkroć k***a charakter ... wygląd się i tak znudzi.

 

Gotowanie też się znudzi jak sobie nie można chleba pokroić grubo, bo nie, i ch**.

 

Ohollnie to przepraszam bom pijany i mam nadzieje że jakoś policje mine rano.

 

Nie żeńcie sie chłopaki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jak coś jest mnie tak to akceptuje łarny i te inne, ogólnie jestem zrobiony, pis ałt joł madafaka.

 

I sie nie żeńcie."

 

Fubert? :-k

Odnośnik do komentarza

Trzecia liga Irlandii Polnocnej, kupuj samych Irlandczykow na zlosc Koronie!

najbardziej hardkorowa liga chyba. Nie dośc że poziom ligi b.słaby, to jeszcze pozwolenia na pracę.

 

PS. dobrze że wczoraj przed zabawą z FMRTE zapisałem grę. Będę dalej ciągnął grę w klubie który stworzyłem od podstaw.

 

Właśnie Józek Młynarczyk został trenerem w Empoli, a jakiś polski nołnejm Valarengę prowadzi. dziwne decyzje podejmuje ten FM

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...