Skocz do zawartości

Marynia gotuje 451 potraw o smaku umami


Kuchar

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie, gdzie można obczaić aktualne wydania Match of the Day?

fbtz.com. Jak chcesz to mogę Ci dać hasło do konta.

 

Mam nadzieję, że ktoś połamie nogi tej cygańskiej spierdolinie z Chelsea. Jest gorszy od Suareza. Skurwysyn, dawno mnie nikt tak nie podkurwił.

Odnośnik do komentarza

 

Ktoś wie, gdzie można obczaić aktualne wydania Match of the Day?

fbtz.com. Jak chcesz to mogę Ci dać hasło do konta.

 

Mam nadzieję, że ktoś połamie nogi tej cygańskiej spierdolinie z Chelsea. Jest gorszy od Suareza. Skurwysyn, dawno mnie nikt tak nie podkurwił.

Mówiłem przed sezonem, że będzie wkurwiający. Też moją pierwszą myślą było to, że fajnie byłoby jakby mu je połamali za tego typu zachowanie.
Odnośnik do komentarza

 

 

Mam nadzieję, że ktoś połamie nogi tej cygańskiej spierdolinie z Chelsea. Jest gorszy od Suareza. Skurwysyn, dawno mnie nikt tak nie podkurwił.

 

Ja, swoją drogą, dawno nie widziałem tak chujowego sędziowania wczoraj. 4-5 złych, a krytycznych dla meczu decyzji.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Mam nadzieję, że ktoś połamie nogi tej cygańskiej spierdolinie z Chelsea. Jest gorszy od Suareza. Skurwysyn, dawno mnie nikt tak nie podkurwił.

 

Ja, swoją drogą, dawno nie widziałem tak chujowego sędziowania wczoraj. 4-5 złych, a krytycznych dla meczu decyzji.

 

Ja tam się w sumie cieszę, bo musiałbym przez 3 mecze oglądać w bramce Joela Roblesa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...