Skocz do zawartości

Marynia gotuje 451 potraw o smaku umami


Kuchar

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pobawię się Man Utd. Ściągnę 20 losowych grajków ;)


Wallace za bardzo się wypromował tymi 35 bramkami. Nott Forest już go nie chce wypożyczyć. Jako trener Clyde jestem wkurwiony, ale jako gracz w FM jestem szczęśliwy. A jak go powołają do jakiejkolwiek reprezentacji, to będzie osom.

Tymczasem próbuję powtórzyć myk - 15-letni Mark McGranaghan z Irlandii Północnej spróbuje powtórzyć drogę Wallace'a.

Odnośnik do komentarza

Lindros jak schizzm, przypadkowo kliknął minusa :)


Po trzech sezonach udało mi się w końcu podpisać kontrakt z Joe Hamillem. Jesli ktoś grał w FM05 lub 06, to wie jakie szczęście mnie spotkało ;)


4-2 z Preston.

 

A teraz wymuszony sparing z Aberdeen, moim feederem. To byłoby święto, gdyby nie to, że idioci zastrzegli sobie zakaz występów swoich graczy w tym meczu. 30% składu na trybunach.

Odnośnik do komentarza

 

 

znajoma takim jeździ, części droższe niż sam samochód :P

 

no właśnie tak myślałem. te nadkola też nie wyglądają zachęcająco, tego się już chyba nie da zrobić?

 

nadkola to robota dla blacharza i lakiernika, ale gorzej jak coś padnie w bebechach. tych samochodów było mało w ogóle, a w Polsce pewnie można je policzyć na palcach. najlepiej chyba kupić dwa egzemplarze, trzymać jeden jako magazyn części :P albo szukać w Szwecji, ale podejrzewam że tam też są drogie

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...