Skocz do zawartości

Cel jest jeden...


tomba

Rekomendowane odpowiedzi

Maj 2020

 

Barclays Premier League:

[36/38] - Liverpool 4:1 Manchester City (28' Doria sam., 64' 67' Woods, 90' Daehli - 19' Watson)

[37/38] - West Ham United 2:1 Liverpool (71' Rogers, 84' Alba - 69' Savistkiy)

[38/38] - Liverpool 4:0 QPR (3' 80' Savistkiy, 40' D.Suarez, 44' Coutinho)

 

 

Miało być mistrzostwo po ograniu Manchesteru City...aż tu nagle katastrofa z West Hamem. Nie mam pojęcia co się stało w tym spotkaniu. Niby mieliśmy wszystko pod kontrolą, w 69 minucie na prowadzenie wyprowadził nas Savistkiy i od tej pory nasza gra kompletnie padła, zarówno w ofensywie jak i defensywie. Wstyd, bo inaczej tego nazwać nie można. Przez 3/4 sezonu utrzymywaliśmy się na fotelu lidera, potrafiliśmy wyjść z kryzysu który nas dopadł w marcu, a mimo wszystko oddaliśmy mistrzostwo w ręce Chelsea. Nie wiem czy zostanę w Liverpoolu. Pierwsza poważna praca, najlepsza liga na świecie, klub z czołówki a ja w dwa sezony nie zdołałem sięgnąć po mistrzostwo Anglii...

 

 

LuOzXM.png

 

Odnośnik do komentarza

Pojawiła się oferta z Realu Madryt i poważnie zastanawiam się nad jej przyjęciem.

 

**************

 

Bramkarze: (Mecze/Bramki stracone/Czyste konta/Średnia)

Mattia Perin (36/45/12/6.79)

Rafael (4/1/3/7.18)

 

Notes: Dobry sezon Perina, chociaż szału nie było. Co mial wybronić to wybronił, bez większych wpadek - grał po prostu przyzwoicie ale nic więcej. Rafael w meczach w których wystąpił pokazał się z dobrej strony, ale też trzeba przyznać, że jego rywale nie byli zbyt wymagający.

 

 

Prawa obrona:

Sebastien Corchia (32/0/0/7.11)

Ryan McLaughlin (9/0/0/7.06)

 

Notes: Oczekiwałem więcej po Corchii, szczególnie w jego grze ofensywnej. Z tyłu spisywał się bez zarzutu, ale żadnej asysty grając na pozycji prawego defensora to słaby wynik. Podobnie z resztą jego zmiennik.

 

 

Lewa obrona:

Eduard Sobol (35/0/2/7.10)

Danny Rose (16/0/1/6.93)

 

Notes: Tutaj to już wygląda troszkę lepiej, Sobol był jednym z naszych najlepszych zawodników w tym sezonie. Może średnia tego nie pokazuje, ale ten chłopak grał naprawdę dobrze. Jego zmiennik Rose całkiem całkiem, ale jeśli zostanę w Liverpoolu to pozyskam kogoś lepszego w jego miejsce.

 

 

Środek obrony:

Inigo Martinez (44/1/1/7.06)

Robin Knoche (26/0/0/6.99)

Dejan Lovren (31/0/0/6.85)

Jack Baldwin (17/1/0/6.97)

 

Notes: Niestety była to w tym sezonie najsłabsza formacja, co z resztą można zauważyć po ilościu straconych bramek. Jedyny który trzymał poziom to Martinez, reszta miała mecze lepsze i te znacznie grosze.

 

 

Defensywna pomoc:

Jordan Rossiter (13/0/1/6.80)

Grzegorz Krychowiak (34/0/1/7.02)

 

Notes: Krycha troche spuścił z tonu. Wypadł gorzej niż w swoim debiutanckim sezonie, jednak trzymał poziom i co najważniejsze nie przytrafiały mu się jakies głupie straty piłek. Rossiter niestety wiecznie kontuzjowany, a szkoda, bo mógłby być z niego naprawdę dobry zawodnik.

 

 

Środkowa i ofensywna pomoc:

Mats Moller Daehli (42/17/22/7.76)

Denis Suarez (33/7/22/7.54)

Fede Cartabia (12/2/2/7.09)

Bastian Schweinsteiger (4/0/1/6.97)

 

Notes: Mats Moller Deahli - zawodnik sezon. Bez dwóch zdań, był to nasz najlepszy piłkarz. Każda akcja musiała przejść przez niego, był naprawdę świetny. Z resztą, sama jego wartość mówi wszystko. Kupiliśmy go za 19 mln, dzis jego wartość rynkowa wynosi 33 mln. Oczywiście nie można zapominać u Suarezie, który ma za sobą równie dobry sezon. Cartabia i Schweinsteger na poziomie, ale bez fajerwerków.

 

 

Skrzydłowi:

Frank White (7/1/0/6.86)

Jens Willibald (6/0/0/6.67)

Coutinho (37/17/13/7.42)

Stephan El Shaarawy (24/2/2/6.71)

Raheem Sterling (10/1/1/6.80)

Pavel Savistkiy (42/21/15/7.39)

 

Notes: Kapitalny sezon naszych dwóch podstawowy skrzydłowych, czyli Coutinho i Savitskiego. Reszta? Bez komentarza. Popatrzcie na ich dorobek i oceńcie sami.

 

 

Napastnicy:

Taylor Woods (40/32/10/7.58)

Lorenzo Pezzi (13/7/4/7.23)

 

Notes: Korona króla strzelców - to mówi samo za siebie. Woods był fenomenalny, szczerze mam nadzieję, że jego forma troche spadnie podczas zbliżających się mistrzostw - inaczej w meczu Polska-Anglia może być nie za ciekawie :D

Odnośnik do komentarza

Decyzję już podjąłem, ale przedstawię Wam ją dopiero po Mistrzostwach Europy.

 

**************

 

Powołania na Mistrzostwa Europy otrzymali:

 

 

Bramkarze:

Thomas Kaminski [Anderlecht Bruksela]

Wojciech Szczęsny [Arsenal Londyn]

Jakub Słowik [AS Saint-Etienne]

 

 

Obrońcy:

Lukas Klemenz [Valenciennes]

Paweł Stolarski [Aarau]

Valentin Wojtkowiak [RC Lens]

Jonatan Straus [AaB]

Paweł Makowski [RB Leipzig]

Rafał Pietrzak [GKS Katowice]

Michał Nalepa [Ferencvarosi]

Łukasz Piszczek [Ajax Amsterdam]

 

 

Pomocnicy:

Dominik Furman [Toulouse]

Grzegorz Krychowiak [Liverpool]

Daniel Młonek [Celta Vigo]

Paweł Wszołek [Racing Club [ARG] ]

Aleksander Jagiełło [Real Valladolid]

Grzegorz Tomasiewicz [Hannover]

Filip Starzyński [Getafe]

Przemysław Wodzyński [barcelona B]

Mateusz Wieteska [Legia Warszawa]

 

Napastnicy:

Paulo Dybala [Atletico Madryt]

Arkadiusz Milik [stuttgart]

Robert Lewandowski [bayern Monachium]

 

 

 

Jak na razie bez kontuzji - co mnie bardzo cieszy. Powołałem wszystkich zawodników których chciałem powołać, a do tego udało mi się namówić na powrót do reprezentacji Piszczka i Lewandowskiego. Łukasz będzie tylko zmiennikiem, gdyż Stolarski wydaje się być w tej chwili lepszym zawodnikiem od niego, natomiast Lewy od razu wskoczy do pierwszego składu. Może zaczniemy grać dwoma napastnikami? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Sparingi przed Mistrzostwami:

[1/3] - Polska 0:2 Szkocja (41' Johnston, 58' Rhodes)

[2/3] - Polska 3:0 Szwecja (14' Dybala, 21' Lewandowski, 57' Furman)

[3/3] - Polska 2:2 Słowenia (15' Krychowiak, 87' Milik - 4' Sporar, 88' Birsa)

 

 

Początek zgrupowania bardzo słaby. Porażka z przeciętną Szkocją, po dwóch bramkach po strasznych błędach w obronie. Na szczęście w ofensywie wygladało to całkiem nieźle, zabrakło tylko wykończenia. Drugi mecz już znacznie lepszy. Ograliśmy i to bardzo pewnie silną Szwecję. Co prawda już bez Ibrahimovica, ale wciąż z wieloma dobrymi zawodnikami. Na koniec zaledwie remis z teoretycznie najsłabszym sparing-partnerem czyli Słowenią. Szkoda tego wyniku, ale dałem zagrać kilku graczom rezerwowym, więc też trzeba przyjąć ten wynik z dystansem.

Odnośnik do komentarza

Od teraz w poście z powołaniami możecie zobaczyć także profile zawodników :)

Adrian - tego nie wiem, mi się wszystko wyświetla normalnie.

 

**************

 

Mistrzostwa Europy, Grupa A:

 

1 kolejka:

[1/2] - Anglia 1:0 Polska (4' Oxlade-Chamberlain)

[2/2] - Finlandia 1:0 Czechy (20' Mantyla)

 

2 kolejka:

[1/2] - Polska 3:0 Finlandia (12' Lewandowski, 28' Starzyński, 82' Dybala)

[2/2] - Czechy 0:6 Anglia (5' Henderson, 13' 21' 27' Barkley, 43' Corner, 75' Wilshere)

 

3 kolejka:

[1/2] - Polska 3:3 Czechy (19' Wszołek, 66' Lewandowski, 73' Tomasiewicz - 46' Frydek, 57' Darida, 70' Jiracek)

[2/2] - Anglia 4:1 Finlandia (29' 68' Wilshere, 44' Ward-Prowse, 45' Barkley - 47' Pukki)

 

 

Początek mistrzostw od razu z grubej rury. Pojedynek dwóch faworytów do wyjścia z grupy, z którego niestety zwycięsko wyszła reprezentacja Anglii, a mecz ustawiła bramka w pierwszym minutach Chamberlaina. Odbiliśmy to sobie w kolejnym spotkaniu, kiedy to ograliśmy Finlandczyków aż 3:0. Warto dodać, że kilka dni wcześniej ograli oni Czechów. Pojedynek z naszym sąsiadem miał być tylko formalnością, Czesi byli rozbici po porażce 0:6 z Anglikami a mimo wszystko potrafili trzy razy wychodzić na prowadzenie, na szczęście ostatecznie wyratowaliśmy punkt i awansujemy do kolejnej rundy mistrzostw, gdzie czeka na nas Portugalia. Warto dodać, że w eliminacjach zremisowaliśmy z nimi na wyjeździe 1:1, a u siebie wygraliśmy 2:1.

Odnośnik do komentarza

KLIK - Folder z profilami wszystkich zawodników. Myślę, że tak będzie łatwiej :)

Draken - KLIK

 

*********************

 

Mistrzostwa Europy 1/8:

[1/8] - Hiszpania 1:2 Anglia

[2/8] - Holandia 1:0 Walia

[3/8] - Niemcy 2:3 Belgia

[4/8] - Rumunia 4:2 Białoruś

[5/8] - Polska 0:1 Portugalia

[6/8] - Dania 2:1 Czechy

[7/8] - Chorwacja 4:2 Norwegia

[8/8] - Włochy 2:1 Francja

 

 

I niestety nasza przygoda z mistrzostwami się kończy. W eliminacjach jak wspominałem nie przegraliśmy meczu z Portugalią, a tutaj niestety nie daliśmy rady. Jedyną bramkę w tym spotkaniu w 18 minucie zdobył Andre Gomes. W 70 minucie mieliśmy nawet rzut karny, ale fatalnie przestrzelił go Dominik Furman. Cóż, zdecydowałem się odejść z reprezentacji a także z Liverpoolu. Czas na zmiany.

 

 

Mistrzostwa Europy 1/4:

[1/4] - Anglia 1:1 k. 5:4 Holandia

[2/4] - Rumunia 3:3 k. 4:5 Belgia

[3/4] - Portugalia 2:1 Dania

[4/4] - Włochy 1:3 Chorwacja

 

 

Mistrzostwa Europy 1/2:

[1/2] - Anglia 4:0 Chorwacja

[2/2] - Belgia 0:1 Portugalia

 

 

Mistrzostwa Europy, Finał:

[1/1] - Anglia 1:3 Portugalia

Odnośnik do komentarza

Już w trakcie Mistrzostw znalazłem nowy klub, o którym Wam też wspominałem wcześniej. Zostałem managerem Realu Madryt, a także selekcjonerem reprezentacji Hiszpanii.

 

 

Kadra:

 

 

Bramkarze:

Iker Casillas [ESP/39]

Dani Sotres [ESP/27]

 

Notes: Nie planuje tutaj wzmocnień. Iker będzie bronił w tym sezonie w podstawie, Sotres dostanie swoje szanse w pucharze Hiszpanii.

 

 

Obrońcy:

Sergio Ramos [ESP/34]

Raul Rengel [ESP/21]

Marcelo [bRA/32]

Marc Bartra [ESP/29]

Jose Gimenez [uRU/25]

Jeison Murillo [COL/28]

Baba Rahman [GHA/25]

Kurt Zouma [FRA/25]

 

Notes: Środek obrony dość mocno obsadzony, Rengel, Ramos, Murillo, Bartra, Zouma. Boki do wzmocnienia, z klubem prawdopodobnie pożegna się Gimenez a także Rahman.

 

 

Pomocnicy:

Jose Antonio [ESP/22]

James Rodriguez [COL/28]

Isco [ESP/28]

Gustavo Quiroga [ARG/22]

Guido Vadala [ARG/23]

Gareth Bale [WAL/30]

Cristiano Ronaldo [POR/35]

Anibal Martinez [ESP/22]

Toni Kroos [GER/30]

Ricardo [ESP/19]

Lu Chun [CHN/24]

Lazard Markovic [sRB/26]

 

Notes: Młodzież pomieszana z doświadczeniem - chyba każdy manager chciałbym mieć tak obsadzoną pomoc. Jednakże będę chciał co nieco zmienić.

 

 

Napastnicy:

Karim Benzema [FRA/32]

Roberto Vellisca [ESP/21]

 

Notes: Vellisca wydaje się być kapitalnym napadziorem, w poprzednim sezonie jednak nie poszło mu zbyt dobrze, tylko 21 bramek w 42 występach. Benzema niestety już stary i słaby, będę tutaj kogoś potrzebował sprowadzić.

 

 

 

SCREENY POSZCZEGÓLNYCH ZAWODNIKÓW ZNAJDZIECIE TUTAJ - KLIK

Odnośnik do komentarza

Lipiec 2020

 

 

Transfery z klubu:

Jose Gimenez (5.5 mln do Olympique Marsylii)

Lu Chun (5.5 mln do Napoli)

Jorginho (14.75 mln do Liverpoolu)

Guido Vadala (6.5 mln do Bayeru Leverkusen)

Gustavo Quiroga (20 mln do Bayernu Monachium)

 

Trasnfery do klubu:

Taylor Woods (17.5 mln z Liverpoolu)

Lucas[ Moura (24.5 mln z PSG)

Alberto Moreno (20.5 mln z AS Monaco)

Matias Lambermont (24.5 mln z FC Sydney)

Miguel Donoso (46.5 mln z PSG)

Coutinho (19.25 mln z Liverpoolu)

 

Sparingi:

[1/4] - Real Madryt 2:2 Sporting Lizbona (50' Rodriguez, 90' Vellisca - 26' Montero, 74' Adrien)

[2/4] - Real Madryt 2:1 Norwich City (72' Ernesto, 81' Bale - 88' Collier)

[3/4] - San Jose 3:0 Real Madryt (7' Marshall, 44' 60' Weekes)

[4/4] - New England 2:4 Real Madryt (13' Holland, 32' Curfman - 45' Rodriguez, 53' Antonio, 70' Murilo, 76' Isco)

 

 

Jest troche zmian w klubie. Od zarządu dostałem 250 mln na transfery, więc mogłem troszkę poszaleć. Sprowadziłem dwóch starych znajomych z Liverpoolu, czyli Coutinho i Woodsa, za śmieszne kwoty. Jak można sprzedać dwóch najlepszych piłkarzy poprzedniego sezonu za zaledwie 40 mln? Głupota. Chciałem też wziąć do siebie Mollera-Daehliego, ale niestety za Norwega chcieli zdecydowanie za dużo. Kolejne wzmocnienie ofensywne to Lucas, który będzie miał raczej pewne miejsce na prawej stronie pomocy. Jako wzmocnienie na pozycji rozgrywającego przyszedł Lambermont, młody Argentyńczyk, wychowanek Racingu z ogromnym potencjałem. Na boki obrony wybrałem dwóch Hiszpanów, Donoso i Moreno. Ten pierwszy może być pewny miejsca w jedenastce, natomiast drugi powalczy o nią z Marcelo.

 

Odnośnik do komentarza

Sierpień 2020

 

 

Transfery do klubu:

Thiago (9.75 mln z Bayernu Monachium)

 

Liga BBVA:

[1/38] - Real Valladolid 3:5 Real Madryt (2' 6' Nattestad, 14' A.Rodriguez - 19' Ronaldo, 24' 85' 90' Isco, 38' Coutinho)

[2/38] - Real Madryt 5:0 Elche (24' 36' James, 51' Markovic, 73' Woods, 76' Perez sam.)

[3/38] - Real Sociedad 1:2 Real Madryt (38' Biton - 7' James, 10' Bale)

 

Eliminacje Ligi Mistrzów, Baraż:

[1/2] - Benfica Lizbona 0:1 Real Madryt (60' Coutinho)

[2/2] - Real Madryt 5:1 Benfica Lizbona (10' Woods, 37' 55' 66' James, 90' Lambermont)

 

 

Ostatni transfer w tym okienku. Brakowało mi środkowego pomocnika, zdecydowałem się postawić na reprezentanta Hiszpanii, Thiago. Ligę zaczęliśmy bardzo...dziwnie. Już po 14 minutach przegrywaliśmy 0:3 z Realem Valladolid. Straszny był początek tego meczu. Na szczęście do przerwy już wyrównaliśmy, a po zmianie stron ustaliliśmy wynik spotkania. Następne dwa spotkania ligowe spokojnie wygrane, ale w grze musimy sporo poprawić. Warto dodać, że wszystkie bramki straciliśmy po rzutach rożnych, zdecydowanie musimy nad tym popracować. W barażu o ligę mistrzów spokojnie ograliśmy Benficę. Zagramy w grupie B z Interem, Besiktasem i Szachtarem.

 

 

JEŚLI KOMUŚ NIE DZIAŁAJĄ SCREENY Z PROFILAMI NOWYCH ZAWODNIKÓW TO ZAPRASZAM TUTAJ - KLIK

Odnośnik do komentarza

Wrzesień 2020

 

 

Liga BBVA:

[4/38] - Real Madryt 4:0 FC Barcelona (16' 47' 54' Woods, 64' Bale)

[5/38] - Osasuna 1:3 Real Madryt (12' Gallego - 2' James, 45' Lucas, 75' Vellisca)

[6/38] - Real Madryt 6:0 Getafe (9' Vellisca, 19' Bartra, 54' Isco, 66' 84' James, 88' Lucas)

[7/38] - Real Madryt 4:2 Celta Vigo (33' 41' James, 75' Lucas, 88' Markovic - 40' Tae-Hee, 76' Chrisantus)

 

Liga Mistrzów, Grupa B:

[1/6] - Inter Mediolan 2:4 Real Madryt (41' 70' Gabbiadini - 29' 90' Vellicsa, 59' Bale, 78' Isco)

[2/6] - Real Madryt 3:2 Besiktas Stambuł (1' Bale, 32' Markovic, 61' Lambermont - 11' 67' Real)

 

 

Ciśniemy dalej. Piękny wynik w Gran Derbi, 4:0, hattrick i kontuzja Woodsa. Pique nie wytrzymał ciągłego ośmieszania przez młodszego kolegę i w końcu go wyciął, za co zobaczył czerwoną kartkę, a Anglik niestety wypadł na 4 tygodnie. Później już trzy wygrane z przeciętniakami. W dalszym ciągu nasza defensywa nie wygląda najlepiej, może dlatego, że brakuje Kurta Zoumy? (złapał kontuzje przed sezonem i do tej pory się nie wyleczył) Miejmy nadzieję, że jego powrót dużo wniesie do gry zespołu. W lidze mistrzów 6 punktów. Mecz z Interem był strasznie ciężki, Włosi dwa razy wychodzili na prowadzenie, dwa razy je tracili a My wykorzystaliśmy ich zadyszkę pod koniec i ustaliliśmy wynik spotkania. Z Besiktasem mimo tak niskiego wyniku nie było większego problemu, pewnie wygrane spotkanie.

 

 

 

n7SlFO.png

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...