Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Scorpio: pisze Pudelek, ale w ciągu dnia dochodziły informacje, że jest słabo.

Ale właśnie usunęli wpis. Ja pierdolę - chorzy ludzie.

ale tak czytam na innych szmatlawcach komentarze ludzi ze ona jest w hospicjum, wiec sprawa rzeczywiscie nie wyglada kolorowo :/ szkoda dziewczyny...

Odnośnik do komentarza

Ej, szukam jednego filmu. Przeklejam swoje posty z innego forum, może wy pomożecie:

 

A może kojarzy ktoś taki fim sci-fi, dystopijny, gdzie grupka ludzi wędruje, właśnie nie pamiętam z kim i po co, chyba jak zawsze, po to by uratować ludzkość. ;) Pamiętam scenę w jakimś wymarłym miasteczku, gdzie zabarykadowali się w domu i bronili się przed humanoidalnymi (?) robotami. Jak zawsze były szotgany, podarte ciuchy, jakiś wybraniec i tego typu sprawy.

 

Wiem, że to bardzo mało szczegółów i pewnie pasują do kilku(dziesięciu) filmów tego typu, ale zawsze warto zapytać. :] Choć wydaje mi się, że już kiedyś o to pytałem. Trafiłem na ten film przypadkiem ze 3 lata temu na Filmboxie, ale jestem przekonany, że widziałem go też kiedyś duuużo wcześniej. Rok produkcji szacowałbym na drugą połowę lat '80.

 

Ok, nie wiem czy nie pomieszałem dwóch filmów. :)

Znalazłem Omega Doom i to pasuje do sceny w wymarłym miasteczku, ale wydaje mi się, że ta reszta była w innym filmie, tym z Filmbox. Tam na pewno była wędrówka przez jakieś post-apokaliptyczne, chyba strzelaniny w jakichś samochodach typu buggy. No ale zbyt szczątkowo go pamiętam, żebym go znalazł. :/

 

Ah, no i w tym drugim filmie, który miałem na myśli nie było Rutgera Hauera, bo to na pewno bym zapamiętał. ;)

Odnośnik do komentarza

Ej w GTA ten procent ukończenia liczy się z misjami pobocznymi? Bo mam ponad 60% i jestem na ostatni misji, której nie mogę przejść :P Tzn dojeżdżam tym motorem do mostu, gdzie jest blokada samochodowa i... co dalej?

 

Ps. Wybrałem zemstę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...