Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, ja grałem dwa razy w F3 - bez dodatków - po około 25h każde podejście i nie przeszedłem nawet połowy.

Zależy jak grasz - jak tylko główny wątek, to zapewne około 20h podstawka. Ale w F3 jest tyle miejsc do zaglądania, że aż żal nie zaglądać.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

I tak jest slaby, nie? ;)

 

 

Czytać Stanowskiego.

 

Przytoczę Ci jeszcze jeden fragment mistrza:

 

"Dobra, nie ma co się bawić w niedomówienia. Jak byłem mały i chodziłem do szkoły, to wydawało mi się, że II Wojna Światowa była dawno, dawno temu, mniej więcej w czasach króla Popiela, którego zjadły myszy. Teraz mam 32 lata i widzę, że była wczoraj. Wczoraj. Dlatego sorry - nie kibicuję Niemcom. Mam w poważaniu poprawność polityczną. Nie kibicuję im. Im dłużej żyję, tym bardziej dociera do mnie, jak niewiele czasu minęło od tych zbrodni, od ludobójstwa. Możecie mi tłumaczyć, że to już inni ludzie - i OK, może tak. Może inni. Ale mam to w dupie. Niech sobie będą inni daleko ode mnie i od mojej rodziny. Gdy oglądam futbol to mam nadzieję, że Niemcy dostaną łomot, jaki im się nie śnił. Tyle. Wszystkiego najgorszego w mundialu."

 

Ja miałem tak w podstawówce - będąc wielkim fanem Karola Maya dowiedziałem się któregoś dnia, że on był Niemcem. Niemcem czyli hitlerowcem :) Miałem straszny dylemat czy mam go nadal czytać :)

Odnośnik do komentarza

Ja w zerówce bodaj, zapytałem czy napadli nas Niemcy z NRD czy RFN. Dowiedziałem się, że źli są tylko ci z RFN.

Tak właśnie zracjonalizowałem sobie tego Maya - uznałem, że skoro gość pisał takie fajne książki to musiał być z NRD.

Odnośnik do komentarza

Chyba będę ciągnął ten sejw dla tego żuczka.

 

Przygarnąłem go jak miał 15 lat, po sezonie kupiło go Notts Forest. Teraz gra na wypożyczeniu.

Pulek pewnie śmieszkuje, bo w Sparcie takich ma w rezerwach juniorów, ale u mnie to było przysłowiowe ziarnko dla ślepej kury.

 

nic z tego, bardziej martwi mnie to, że od momentu kiedy go sprzedałeś ja już zacząłem drugą karierę i doprowadziłem klub do 2020 ;]

Odnośnik do komentarza

Ja gram mało :) Bardzo mnie zniechęciła porażka w barażach w poprzednim sezonie. Ale, że w Wrexham tyle się męczyłem żeby dopiąć swego, także gram dalej.

Och Wrexie, żebym znalazł tamten sejw :(


Ustawienia taktyczne i przedmeczowe speeche <3

 

East Stirlingshire gra jednym napastnikiem, Barbourem. Dostał plastra, ścisłe krycie, agresywny odbiór, ponadto w rozmowie przedmeczowej trafiłem z gadką o zemście za ostatnią klęskę...

0-1 w 16. sekundzie po golu Barboura

Odnośnik do komentarza

Ja gram mało :) Bardzo mnie zniechęciła porażka w barażach w poprzednim sezonie. Ale, że w Wrexham tyle się męczyłem żeby dopiąć swego, także gram dalej.

Och Wrexie, żebym znalazł tamten sejw :(

 

Ustawienia taktyczne i przedmeczowe speeche <3

 

East Stirlingshire gra jednym napastnikiem, Barbourem. Dostał plastra, ścisłe krycie, agresywny odbiór, ponadto w rozmowie przedmeczowej trafiłem z gadką o zemście za ostatnią klęskę...

0-1 w 16. sekundzie po golu Barboura

:przytul:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...