Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega trochę zalosny tak sie plaszczyc przed psami, a Ty mogles mu dać 50zl w końcu piliście razem.

Zaoferowałem mu to z największą szczerością w głosie na jaką mogłem się zdobyć, ale kategorycznie odmówił. I dobrze bo u mnie za to krucho z hajsem.

Odnośnik do komentarza

 

Nikt Wam nie każe go oglądać :] Nic tylko marudzicie :] Mam dosyć marudzenia w życiu, żeby jeszcze wysłuchiwać tego w internecie :] Powinniśmy być dla siebie mili :]

 

;)

 

A ja na serio nie rozumiem - chłopak znalazł sobie zajęcie (pasję?) w życiu, o którym pisze, mówi otwarcie, że jak się komuś nie podoba, to można go usunąć ze znajomych, to ludzie nie usuwają i narzekają. A marudzi jak marudził.

 

Przecież on taki sam był, jak zaglądał do Maryni (oprócz tego Cru i schroniska ;))

 

 

No i spoko, ja mam go w znajomych i mi nawet nie przeszkadzają te wpisy ;) Trochę mnie bawi tylko próba zmiany świata na "miły" ;)

Odnośnik do komentarza

Nie, mnie zatrzymali, bo zmienilem dwa pasy naraz (z lewego od razu na prawy), trochę mandat na wyrost, bo tam inaczej sie nie da, chyba ze dookola objechac, ale przyjalem, zabrali mnie jeszcze do kabaryny na rewizje, przeszukując kieszenie i portfel, oczywiscie z jakimis tekstami o nakrkotykach, po prostu robilem co kazali, bo wiem, ze musze, bo i tak na komendzie bym musial, a tylko czas stracę. I nie opowiadalem im historii swego życia, żeby nie bulic, trudno.

Odnośnik do komentarza

Leci gdzieś w tv dziś Superpuchar Legia - Zawisza?

 

Superpuchar Polski 2014 już dziś. Mecz Legia - Zawisza o superpuchar Polski w środę (9.07.2014) od godziny 19. Zawisza i Legia zagrają potencjalnie w najmocniejszych składach oraz z nowymi piłkarzami. Mecz o to trofeum wraca po rocznej przerwie. Superpuchar Polski 2014 - transmisja na antenie Polsatu Sport HD.

 

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3500615,superpuchar-2014-legia-zawisza-juz-dzis-o-godzinie-19-na-zywo-online-transmisja-gdzie-w-tv,id,t.html

Odnośnik do komentarza

 

Poza tym trochę to może źle opisałem, bo on się nie płaszczył przed nimi, po prostu kombinował jak tylko się da żeby tej stówy nie tracić, sam bym tak robił.

Każdy by tak robił.

 

Kazdy? Ja bym zapłacił najwyższa karę z taryfikatora, a nie cwaniaczył. Jest przewinienie, musi być i kara, taka żeby cię zniechęciła.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...