Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Większość offline na steam :/

Jest Kuchar, meler czy lucas może na forumie?

Na forumie tak, ale dziś trochę zajęty jestem i raczej odpadam :-k.

 

Co do multi to racja, wczoraj z marshallem zaczęliśmy grać online w FM (ja PSV i Holandia, on Ajax i Belgia) i jestę osą, bez większych przerw 10h rozgrywki :kekeke:.

 

#piątek, piąteczek, piątunio :wub:

 

Dziś sobie odbiję, tylko nie wiem gdzie iść w końcu, bo kilka opcji się pojawiło :kekeke:.

 

ja mocno polecam Krynicę Morską

 

Daleko trochę mam :(.

Odnośnik do komentarza

Sabermetrics to jest już za dużo na mnie :D Aczkolwiek szalenie potrzebne przy realnym budowaniu zespołu :)

 

A na zakończenie tej dyskusji dam zakończenie dyskoteki pana Jacka :)


uhuu, w poniedziełek do Świnoujścia, ale tym razem z noclegiem :)

Tyle wakacji naraz :wub:


Wygooglałem jakie so atrakcje i chyba największo jest pociąg na niemiecką stronę, który jeździ co pół godziny o_O Jakieś szaleństwo niespotykane na polskiej kolei. Szkoda, że akurat Niemcy nie grają w poniedziałek bym się karnął na ich stronę w koszulce FCN like a boss ;)

 

Aczkolwiek jeśli to teren Hansy, to byłby zły pomysł, bo za koszulki FCN w Rostocku były awantury :)

Odnośnik do komentarza

Autopilot to największe osiągnięcie ewolucji.

To prawda i o dziwo błyskawicznie przystosowuje się do nowych miejsc :-k

 

Taksówki w Barcelonie nawet znośnie wychodzą. Wczoraj za ponad 6km wyszło 12 euro (ktore i tak rozkladalo sie na 3 osoby). Dziwnie naliczają, częściowo za przejechane, a częściowo za sam czas jazdy (czyli stanie na światłach też nabija :/).

Odnośnik do komentarza

 

Autopilot to największe osiągnięcie ewolucji.

To prawda i o dziwo błyskawicznie przystosowuje się do nowych miejsc :-k

 

Taksówki w Barcelonie nawet znośnie wychodzą. Wczoraj za ponad 6km wyszło 12 euro (ktore i tak rozkladalo sie na 3 osoby). Dziwnie naliczają, częściowo za przejechane, a częściowo za sam czas jazdy (czyli stanie na światłach też nabija :/).

 

Fail

 

Trzeba było powiedzieć po katalońsku "Ale że Neymar ma złamany kręg?" imo kurs za darmo :) Chyba, ze kibic Espanyolu, ale to szansa 2/10 :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...